• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
JÁ CHCI MIMINKOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
A chci jít do zoo, do parku, na písek, koupání, hraní,sraní..a tak, mě už to chlastání a prcání porád nebaví :angry:
23. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
no jasně,pojišťovna to určitě rozděluje - buď ti zacálí klobouček nebo utrouš navíc,takže se každej doktor rozhoduje podle toho,čeho má zrovna na skladě víc :grinning: :grinning:
Včera měly v ordinaci tak hezkje kočárek - i barevně, já bych ho chtěla :((( Ale jednak nevim jak zjistit co to bylo za značku a jednak by v něm Moucha asi vypadala blbě :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
jo a lussi nerada ti do toho kecám,ale za chvíli máš příspěvek 8888 - tak bys měla pohnout s těma ketama a tak,abys stihla být gravidní :grinning:
23. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Dr mi říkala, že v den předpokládané mrchy si mám dojít na krev :wink: a podle výsledku když tak vyzvednout další utrouš, víš :grinning: ?? Mrcha má dojít v úterý, tak ráno zajedu na krev - pokud nepřijde dřív :unamused: :angry:
23. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
latu mě se líbí kočár co má poletucha a ještě se mi líbí casual, tak bych s tím někdy chtěla jezdit :grinning:
a na příspěvky už nehraju, to fakt nemá cenu :grinning:
23. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
já totiž nebyla ještě na tom prolaktinu, buď mi to nevyšlo časově, nebo mi bylo blbě :unamused: Dneska jsem tam chtala zajít a dorazila mrcha, takže jsem se musela naládovat práškama a napít se a najíst, takže zase nic. Další pokus v pondělí, tak snad mě něco zase nepostine :grinning:
23. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
to lussi přiznej,že nechceš aby ti to léčili - máte zadara mlíko do kafe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
jéé tak proč už jsi nebyla na krvi dneska,měla jsi říct,že jí dneska předpokládáš :grinning:
23. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
nesere ta musilka nějak dlouho? :grinning:
23. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
:grinning: Dnes jsem teprve 10 den po inseminaci, takžy asi je ještě fakt brzo :grinning: ...
23. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
latu já už nemlékuju, už nevymáčknu ani kapku, tak je to asi dobrý :confused: :grinning:
schimi ne asi, ale určitě :grinning:
23. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
no kurník,ale proč ti teda ten utrouš nenapočítali tak,aby ti vyšel do mrchy?! :confounded: Při stimulce často dochází k tomu že žlutý tělísko je pak poblbé a nefunuguje tak jak má,takže ten progesteron nebo jak se ten hormon jmenuje nahrazuje právě utrouš a když ho vysadíš a klesne ti hladina,tak začneš mrchovat :confounded:
23. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Mě prostě připadá,že těm inseminacím doktoři žádný šance nedávaj a počítají rovnou s tim,že to nevyjde :confused:
23. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
no tak s toutou variantou by měl především počítat tak trochu každý, když je tak nízká úspěšnost a většinou když to nejde doma nevyjde ani inseminačka, ale zkusit se to musí, co si budem povídat :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
no to jo,ale doktor by měl svojí práci trochu věřit :grinning: A já vim že mě inseminačka nevyjde, mi budeme mít domácí Simonku - už jsem jí pohrozila,že jestli furt bude dělat fóry,tak začneme vyrábět Přemysla nebo Břetislava :grinning:
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Dám vám do alba aspoň klobouček :grinning: , abyste věděli, jak to vypadá :grinning: ..A komašce vyšla inseminačka napoprvé :grinning: ...
23. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Sa..a kámošce :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
jsem nesrala jsem objednávala :grinning: a teď bych se měla jít oblíknout kdyby přišla poštěváčka
23. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
komašce jo? :grinning: :grinning: to je dobrý překlep :grinning:
musil a neříkala jsi,že nebudeš chvilku objednávat? :grinning:
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
a koukám,že chytrolína už se zase posunula o týden dál :grinning:
23. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
tak kde je ten klobouček? :confused:
23. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
latu tohle bylo důležitý to se muselo objednat :grinning: sháněla jsem nánožník na kočár a vona jak je to kolekce 2008 tak už ho nikde nemaj až v 10. eshopu jsem na něj kápla.
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
no jo chytrolíně to nějak rychle skáče. Ale hlavně ať to skáče co nejdýl. Páč se před třema dněma nejlepšímu kámošovi narodila holčička o 8 týdnů dřív 1,400 gramů a není to asi moc dobrý. Tak z toho nějak depčim.
23. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
musil jak není moc dobrý? Jakože se neví jestli to přežije? :confounded:
23. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
lussi nikdo nic nechce říct ona jako váha je to hezká rodí se i děti pod kilo ale tady nastali nějaký komplikace a nikdo nic neví respektive nechce říct prognozu. Museli jí dělat na rychlovku císaře kvůli hodně hodně vysokýmu tlaku. řvu teď díky hormonům naprosto furt ale tohle mě nějak dojelo. Pořád říkám že bych nechtěla přenášet tak aby se Jarmílek narodil hezky na termín ale zas na druhou tsranu 100 x lepší přenášet než tohle.
23. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
no to je jasný, tyhle zprávy na klidu nepřijdají :unamused: Tak snad to bude dobrý.
Jarmil bude ok, uvidíš :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo a zítra jdem do kinča na druhý Bobule :dizzy_face: Docela se těšim páč krom doktorů te'd mezi lidi nějak nechodim :grinning: moje jediná děnní živá komunikace je se psema nebo s poštěváčkou :grinning:
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Kloboučky jsou tam :grinning: :grinning: !!!
musil, doufám, že to dopadne dobře :wink: :grinning: ...
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
schimi to vypadá jak hopík na gumě :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.