• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
shimi to jo,dneska mám dobrou náladu...a to že to ten exmanžel zrušil mě rozhodně nena.ere :angry:
23. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Vidím, že tady se víkenduje :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Nasral ženy :grinning: Teda mě už ten alkohol nedělá dobře - včera jsem si dala necelou lahvinku vína a ráno mě bolel celej člověk,teď už jsem se trochu vzpamatovala,ale měla jsem kocovinu jak po flašce vodky :grinning: :grinning: Asi už tělo odvyklo prázdninovýmu režimu,to bylo zvyklé a bylo to v pohodě :grinning: Teď jdu uklidit nádobí a přilehlý bordel a vyrazim se psem ven, jsem totiž zjistila,že na čerstvym vzduchu je mi lépe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
latu, jestli to dostanu, tak se taky ožeru :angry: :angry:
25. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Nasral všem vespolek :slight_smile: Já peču kuře včera jsme byly v kině na bobulích2 docela gut ale nic extra. Tak a pípá na mě pračka tak jdu věšet čuuuus :grinning:
25. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
ahoj :grinning: :grinning:
latu já včera problila celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to taky po necelé lahvi vínka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:už jsem stará herka,nic nevydržim :confounded: :confounded: :slight_smile: dneska ráno jsme vyrazili na houby a našli velký kulový :sweat_smile: :sweat_smile: teď vegetim na gaučíku u telky a asi to na chvilku zalomim...a pak sauna,a pak asi umřu :slight_smile: :slight_smile: jo ataky čekám mrchu,ale asi zejtra :angry:
25. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já čekám mrchu každou chvilku :frowning2: a ta svi.a :angry: dorazí určitě s předčasem a v plné parádě :angry: :frowning2: :sunglasses: !!!
25. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
čus holky no já místo srazu doma čuměla na ten idiotskej film ,,bobule ,,no kdo co na tom má ..mě to vtipný nepřišlo ,ta herečka mě přímo točí ..už z pohádky ,,peklo s princeznou,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak vy jste si trochu zadovádělůy s lahvinkama ,no prosim a já zase nic ..až si dam 1pivo tak mě to ustřelí ,vůbec už nemám výdrž
25. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
latu někde poletuje s mouchopsem a já ted dosedla z žehličkování...super neděle .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Našemu musitátovi dali na zápase do zubů a dva vyrazli takže jsem pro něj byla na chíře zábavný nedělní odpoledne :rolling_eyes:
25. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
teda musil to je hustý :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to mu vyrazili přední?a to jako na fotbale?leni já bych taky měla žehlit ale vůbec nechce,před chvilkou jsem se vzbudila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Já taky ležím, bolí mě břicho jako čert :angry: :angry: :angry:
25. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
musil co je to za zábavný sport? bože řikam to furt ,sportem ku zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jani já nežehlila 14dní a pak jsem u toho stála jak blbka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,schimi myslíš že dojde mrcha? snad ne
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Jo, dojde :frowning2: ... Nestačím ani testovat :angry:
25. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
schimi sakra tak to je na hovno přímo ..já to poprvé taky nestihla ..asi 8den :rolling_eyes: a pak už to bylo dýlejc ,ale co stejně to nevyšlo ..takže kdy dojde neni zas tak podstatné :cry:
25. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
a zkoušelas testovat?
25. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Ne, ale ty bolesti co mám, to není těhu :angry: .. Vím, jak to má probíhat :frowning2: :frowning2:
25. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
a ty nemáš test?stejně bys měla testnout
25. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Mám, ale netestovala jsem
25. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
já být tebou tak bych stejně testla ..vždyt o nic nejde :wink:
25. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Až ráno, pokud se to nerozjede v noci :unamused: :angry: .. Dnes je to zrovna 14 dní od prvního IUI :frowning2: .. Už se připravuju na Clostil :sunglasses: ..
25. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
tak ráno tu nebudu ,ale pak až dojedu z matičky Phy tak mrknu jak jsi na tom
25. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Jasně :wink: , samo, že dám vědět :sweat_smile: .. Ale pozitivní zprávy na 99% nečekej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
no já si počkám na ten zítřek :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Test nejspíš potřebovat nebudu
25. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
je tu muž tak mizim papa a drž se a nebreč ,aztim neni proč :wink:
25. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
takmě taky začal bolet břuch,saunu jsem odpískala,bych se bála,že chodim s flekem na prostěradlu :slight_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :fearful:
shimi to je na ho.no....hele co si myslíte o tom lyžování v těhu?jsem se o tom bavila s holkama a každá řiká něco jinýho..jedeme v březnu busem a v prosinci vysazuju prášky :dizzy_face: nesmějte se mi jo?já jen kdyby jste neměli očem přemejšlet
25. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
jani, já bych laže neriskovala, ale já jsem na tohle zbabělec :wink: ..
25. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
takže sice vysadim,ale nechám to końovi a kdyžtak jezdit nebudu :wink: a už se vidim jak stejnou situaci budu řešit i za rok :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Ne, třeba Ti to vyjde :wink: :grinning: ...
25. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.