• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak teď jsem se bavila s kámoškou a ta normálka lyžovala ve třetím měsíci,prortože byla úpln v pořádku,akorát se měla vyhybat boulím no a třeba tam zaděláme :wink: :wink: já se tak těšim až to vysadim... :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
čus při neděli ženy...Jani, lyžovačka do třech měsícůtěhu, pokud jseš úúplně ok, tak by vadit nemusela, ale asi bych se vyhýbala černý a dala bych přednost kryplplatzu, zde by nemusel hrozit šílenej držkopád, žádný boule a nikdo rychle jedoucí, kdy by tě mohl sestřelit .... :wink: ..
25. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
ježiš ještě že na lyžích neumim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemám co řešit ,já bych asi nikam nelezla ..byla bych ráda že mám blízko hajzlík na blitíčko :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
lyžovačka na sněhu má tu výhodu, že přijedeš k nejbližšímu stromu či křaku, tam se v klidu za stromem vyblindíš, přihrneš sněhem a jako by se nechumelilo pokračuješ v krasojízdě... :sunglasses:
25. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
No mě se určitě černá netýká :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
ivi to já se takhle nudim v neděli odpo a momentálně u blbosti s brůslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale dneska mi to docvaklo když se mi švagrová smála,že se těšim už půl roku dopředu(jako na ty lyže)a já si řikám co kdyby tak co jako? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale vašík mi řel,že cestu busem vydržim a tam se budu kdyžtak jen opalovat a koukat jak jezdí :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
a teď mi to přijde legrační jak jsem naivní :grinning:
25. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jani, jen půl roku do předu? Mangel se mi směje, že děti nejsou ani na cestě a už mám vybranej pro ně gympl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
ivi tak to jsi mě uklidnila,že nejsem blázen :grinning: :grinning: :grinning: já mám jen radost,že se zase těšim na to snažilkování,protože ještě před nedávnem jsem si ani neuměla představit,že se budu zase těšit a hlavně doufat,že by to mohlo i vyjít...
25. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Krásný pondělní ráno :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
bré ráno
jdu si udělat kafe
26. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
tak nic no, já počkám, až někdo přijde :grinning:
26. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
no já tu sem,ale nějak pomalu dneska čtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo přeju bré domrdané ráno, již jsme se s lussi po mailu informovali,že jsme neskutečně pozitivně naladěný :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
no a proto si potřebuju koupit boty :grinning:
26. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Jo já musim zavolat do toho gestu a objednat se na ten UTZ - ženy mě už obtěžuje i tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
hehe, no to já si mám zavolat zase do Pronatalu a objednat se kontrolu na tu Ureu a myslíš, že jsem tam už volala? :grinning: Cinknu tam asi v polední pauze.
26. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
tak sláva - objednali mě na 16:00,takže první utz projde v tichosti :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
jo ty už jsi tam zavolala...hmmm, tak to bych měla asi taky :grinning:
26. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
No tak já se donutila,protože když tam volám na poslední chvíli tak mají takové ty debilní časy jako 12:30 a 10:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám zase jiný problém - už 14 dní nosim na poštu doporučenej dopis s žádosti o odpuštění těch poplatků za odpad a ještě jsem nebyla schopná tam fakt dojít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
já zkusila objednání po mailu, tak uvidíme jak to funguje :slight_smile: Stejně budu ve finále volat, to mi je jasný, ale za zkoušku nic nedám.
ten dopis by chtělo aktualizovat, třeba přepsat datum :grinning:
26. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
no hlavně by ho to chtěla poslat dřív než dojdou exekutoři :DDD
26. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
aby ti nezabavili kokotátu, to by byla věčná škoda :grinning:
26. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
že by si pro něj přišel třeba teplej exekutor :grinning:
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
čau holky,přeju taky bré domrdané ráno :grinning:
26. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Zdar medu :grinning: Co nového v nácíčkově? :grinning:
26. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak holky, hlásím, že mrcha se rozjela :frowning2: .. Takže další Clostil a všechno znovu :angry: :angry: .. Jdu něco dělat :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ale nic,stojí to za hovňajs ,možná že příští víkend pojedu k sestřence,tak alespoň nějaká pěkná vyhlídka a bude pařba do bezvědomí :grinning:
26. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
schimi a já myslela,že jdete do IVF? :fearful: Tak zase budeme inseminovat tak nějak pospolu :wink:
medu - tak se stavte u nás,taky bych se potřebovala někde totálně zkalit až bych se poblila,ale když já tak nesnášim jak je mi druhý den špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
to mě taky nervuje,že mi je druhý den tak blbě a umírám,klepu se a depkuju,protože mám nerva,že jsem ta nejhorší na světě :grinning:
26. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Zatím do IVF moc nechci, mám z toho nějak strach :unamused: .. Ale pokud nevyjde IUI, absolvuju to :angry: :angry:
26. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.