• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a proč se bojíš?
26. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ani nevím, ten odběr vajíček a tak vůbec, je to daleko složitější než IUI a nějak moc nevím, co mě čeká :angry: :angry:
26. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
záhul to určo je na nervy,odběr nic,to spíš,pro mě bylo nejhorší až vše po,to čekání,debilní pozorování se,nálady jak stará Blažková ale jinak ok
26. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Udazte :wink: , já byla za prací a nyní jsem zpět u svého noťásku a papírů.
26. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
udaz Janýsku,tak vše vyřízeno a teď jen rabota v domu
26. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Schimi, já se snažím o to mimčo od ledna 2005, kdy jsme s Michalem spolu a kdyby šlo vrátit čas a měla jsem v hlavě ty zkušenosti, tak neotálím a jdu tvrdě za svým! Jsme to zkoušeli doma, pak nám gyndařka nabídla IUI, manža otálel a nemohla jsem ho dokopat na spermio, pak když konečně jo a řekli, že ho má O.K., tak byl mistr světa a konečně se mohlo začít něco dít. 3 IUI mi udělali u nás v nemocnici a že mám 1 vejcouš, tak se to táhlo přes 1/2 roku, když byl folík na správné straně. Neměla jsem žádné podpůrné léky, jen v nativním cyklu. Kdybych věděla, že v CAR to dělají jinak a dostanu podpůrné léky a můžou mi i při IUI nastimulovat, jdu tam hned. Pak jsem si po 3 nezdařených IUI nechala napsat žádanku do CAR a objednala se. To bylo loni v srpnu, od té doby mám za sebou 2. IVF celkem 5 transferů a nic a času moc málo. Jak IUI, tak IVF hradí do 40 a to je duben....
Do toho posledního IVF chci jít hned začátkem roku, ale aby se něco dělo, chci dát mezi v následujícím cyklu i jedno IUI se stimulací, aby bylo tělo nastartované a neflákalo se a náhoda je vůl.....
Jen jsem chtěla říci, že těch 5 let snažení strašně rychle uteklo a to mimi stále ještě nečekám....... Ta stimulace a odběr, nic nebylo, něco se dělo a to mě dokázalo nabudit, dala jsem během těch 5-ti let i 2 laparky..., štve mi spíš, když se nic neděje...
26. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Medu, jo práce z domu, mám toho nějak moc a vše na vyřízení tento týden a to je ve středu svátek a v pátek jsme si domluvili na Spolubojovnicích sraz na Čerňáku, tak chci vyrazit nějak brzy, abych nakoukla do IKEI.
26. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
jany, je fakt, že toho času už je málo :wink: ... Ale určo to dopadne dobře a toho mimouška se dočkáme :grinning: .. Taky se snažíme tak 2 roky a nic, ale ještě pořád doufám :sweat_smile: , nehodlám se vzdát, i když už dvě mám :grinning: ..
26. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Schimi, tak to má být a my starý struktury se jen tak nevzdáváme :grinning:
26. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ústav má asi ještě oběd.....
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
já byla na kááááávě a vyhlídla jsem si kozačky, latu mi je schválila, tak si ještě rozmyslím, zda si pro ně po práci skočím :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Já makám - chci mít zítra dovču a mám tady strašně termínů :unamused: Já si vždycky myslim,že dodělám jednu várku a bude trochu klid a ono je to pořád stejně napresovaný :rolling_eyes:
26. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
no vidíš, to mi vůbec nedošlo, že tady zítra budu trčet sama :unamused:
26. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jóó Latoušku, to bude zítra velká oslavička, když na to bereš volňase :grinning:
26. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
My už to s rodičovstvem zapili o víkendu a jinak to slavit asi ani nebudu,máme to nějaké nabité a není to kam vecpat a slavit 14 dní po asi taky není to pravé ořechové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak ale nějaký prográmek máš, když bereš volno, že???
Když tu zítra nebudeš, tak Ti přeji krásný přirozeninový den a ať se Ti už hrozně rychle splní to, proč tu takhle blbneme... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
A já latunii zapomenu popřát, tak přeju už teď , TAKŽE LATUNIE VČECHNO NELEPÍČÍ :grinning:
26. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
janysku na mailík jsem o víkoši koukala a bylo to vtipný :grinning: Až budeš mít další tak pošli :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jj Lussi, ani už nevím, co to bylo..., snad ti dva maséři s tím obr vercajkem???? :grinning:
26. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
jojo, ta pidipéra to byla :grinning:
26. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Teda živit doma takovýho chlapa s takovým macákem, to by jel :grinning:, ale alespoň se člověk zasměje. Mám jich tady spousty neotevřených, páč mi to sem stále někdo valí a když mám náladu na prd, tak si nějaké otevřu a občas něco stojí za to.
Tu nebyla ani musilka, či ano?
26. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
taky jsem jí tady neviděla, asi chrápe nebo nakupuje :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
čus tak máme imuno za sebou ..já krev a manža spermie ..za měsíc výsledky a doporučení na spousty dalších vyšetření
26. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
no tak to gratuluji, jsem zvědavá jaké ty výsledky budou, nám nic nenašli, tak jsem byla trošku zklamaná :sweat_smile:
26. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
To já taky, kdyby řekli, je v pytli tohle či ono, tak se to ošéfuje, ale takto :frowning2:
26. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
přesně tak. Já tedy doufám, že ta urea co mi našli mohla být příčina nevydařených KETů, jináč už taky nevím :unamused:
26. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Jedna kamarádka měla jít v lednu na 1.IVF, už měla i nafasované injekce, v prosinci jim dr. zjistil ureu a z manžou je zaléčil a na to v lednu zjistila, že je těhu a přirozeně a před měsícem se jí narosila holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
nenarosila, ale narodila....a a s manžou :unamused:
26. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
no to jsou mi tedy pěkné zprávy :slight_smile: Ale víš jak to je, nechci se na to upínat, problém může být úplně někde jinde.
Ale je fakt, že doktorka říkala, že to mám chronické, takže už se to semnou pěkně vleče.
26. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
no mě řekla že příčina může být jinde a ta vyšetření se prostě normálně nedělaj dala mi 2seznamy na co vše si mám vyžádat vyšetření a sama řekla že to dělat nechtějí a přitom se to většinou potvrdí ,jako mutace ,chlamydie a jiný svinstva
26. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.