• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ahojte děvčátka :wink:
teda držim všechny palce co mám aby vám ta vyšetření vyšla :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mě už bolí druhým dnem břuch a mrcha nikde :angry: :angry:
26. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
schimi koukám mrcha došla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,sakryš ..holky jste mi neřekly že v podolí je to takový divný ..já to nemohla ani najít ..já čekala nějakou budovu a ono to tam roztahaný po kopci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
přeji pěkný den všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
já si dneska byla nebyla na krvi na prolaktin, já to totiž nenašla, tak jsem šla do práce naštudovat mapu :grinning: No a zase mám hovno :grinning:
27. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
Zdravííííím :grinning: :grinning: !! Jak to tak čtu, chtělo by to nějakou s testem // :grinning: .. Nemáme někoho takovýho :grinning: :grinning: ??
27. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
schimi možná tak s ovulačním a to taky s odřenýma ušima :grinning:
27. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Sakra, no vidíš ovulační mám :wink: , to u mě probíhá v pořádku, tak teď by to nešlo :angry: , to by byl červenej celej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak za 13 dní ho zkusím - pokud ho najdu :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
tak když volekuluješ normálně tak by neměl být problém upléct si to doma ne? Třeba nebudeš muset na další inseminačku a poštěstí se :grinning:
27. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Já normálně ovuluju :grinning: , u mě problém není :wink: , jenže manžovi spermíci jsou asi slepí :grinning: , nebo co a to vajíčko prostě nejsou schopni najít a oplodnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Pohybují se tak na 50% a ještě je jich málo :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
chudáci malí :grinning:
27. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Chudáci :grinning: :grinning: ??? Už jsem mu naordinovala vitamín E :grinning: , tak bude papkat :grinning: - vzala jsem 400 :sweat_smile: , aby to stálo zato :grinning: :grinning: .. Nevím jak jinak to provést :grinning: , možná by chtělo dát jim na cestu plánek a mapku :grinning: , kde to mají hledat :grinning:
27. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Zdar ženy:slight_smile: tak já dneska rovná stovka bes mrchy.... :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Tak to je rekord :angry:
27. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
zdar :slight_smile: Tak to je mazec. Co s tím budeš dělat?
27. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
čekat...dozobu Proveru a pak čekat až příjde..možná už příští týden...dr se dušovali, že opravdu příjde.. a snižujeme zhusta Prolaktin.., jinak je to začarovaný kruh...
27. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
To je příšerný :sweat_smile: .. A co dál, neříkali??
27. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
a až přijde tak se bude dít co? :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Udazte bramborářky :wink: , tady žádné změny...... Latouš má narozeninky, tak je určo ještě v pelíšku a užívá si. Co ta Musilka, stále ani nenakoukla...???
Nám pracujícím Lussi, ať to utíká :wink:
27. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
čus jsem tu jen na skok máme nějaký komplikace s tím manžovým úrazem. Furt lítáme po doktorech a mám obavu že si ho nechaj ve špitále. Má zlámaný kůstky kolem nosu a nad pusou takže je strašně oteklej v noci nespí bolestí já kolem něj lítám s obkladama a jsem úplně kaput už tahám nohy. Dneska jdu na UZ tak vám odpol písnu jak jsem dopadla manža dneska se mnou asi ani nepůjde radši ať leží je fakt hotovej. Sice mě to mrzí že na tak velkým UZ budu sama ale nedá se nic dělat. Ozvu se odpol až přifrčim jedu tam ja jedničku takže tak kolem čtvrtý se stavím. Papá
27. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Musilko, tak to jo, to ho opečovávej, hlavně že se ozveš, že jste s Jarmilkem v pořádku :wink:
27. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
jany no skáču kolem něj jak mopsík ale Jarmil to zvládá občas si postěžuje a dá mi pěkně do trika jak kope ale dobrý. Hlavně ať dneska rozhodí nohy na UZ :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
19.11 jdu na laparku a hysterku...musím sundat hladinu prolaktinu,mám ji dvojnásobnou, pak prý to bude vše v ouklandu...ten to potvora blokuje, jina FSH:LH úúplně v poho, takže to brzdí jen ten debilní prolaktin

Ale dva doktoři se dušovali, že mrcha po proveře příjde:slight_smile:...žeru dvě denně a je mi blbě a bt mám tak zblblou, že mi už i vyznačila ovu :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, co mezi nimi bude mít :dizzy_face:
No ten tvůj Musilák teda musí chudák vypadat :unamused:
27. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
jany no jako když jsem ho doma pořádně zbila :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
no potěš musil to si to pěkně zavařil se sportem ...já si tady čtu o jaký vyšetření si mám žádat a přijde mi to že je to stejný ,to od obvodáka a to ke gyndařce .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
tedy Musi, ty to máš koukám doma pestrý :unamused:
27. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
ivo no musil je teď fakt pestrej od fialový po tmavomodrou i žlutá tam je :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
ivo ta tvoje mrcha si dělá co chce to by se mělo zarazit :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Musil a to počkej, až se ti vybarví do fialovo-žluto-zelena....
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
jany ať je klidně barevnej já nejsem rasista ale ať už splaskne páč teď vypadá jak buldoček :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.