• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ku.va já si zase popletla čísla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
a já jedu pátý rok s manžou, teda už spíš moc nejezdíme :grinning:
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Latu - sice neznám tvůj problém, ale 150. IVF bývá úspěšné :grinning:
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Co na tom, že je z člověka zadlužená socka :grinning:
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
latu má problém, že moc často prcaj, pak se nestačí tvořit náboje :grinning:
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Hmm, tak už vím, proč je táta mrtvej na spodek...spermoně už nebavilo nekonečně čekat na nějaké vajco, tak zdechly.
30. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
nebo mi kokotáta vyšukal díru do vajcovníku a proto nemám žádnou ovulku a na utz to vypadá jak PCO :grinning: :grinning: :grinning:
A tím jsem si vzpomněla že v tamtom příspěvku jsem to vlastně psala - že teď jdeme na 3 IUI, spermoně máme docela dobrý,sice línější,ale je jich zase hodně moc,takže to dělá dobrý průměr, u nás je problém v mojich vajech - PCO, bez stimulky nevolekuluju a navíc mám ještě pojebanou štítnou žlázu. Až nevyjde tenhle pokus,tak jdu na laparku a podrbou mi vajca,že prej se to pak dost často spraví :wink:
30. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
a ještě koukám,že píšu jak dement,to taky má na plodnost vliv :grinning:
30. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
a k těm nábojům - kvantita holt není vždycky kvalita :grinning: :grinning: :grinning: ježiš to je moudro :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
gde stéééééééééééééé?
30. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Chachá, trumfnu tě Latu - štítnou žlázu mám taky na pytel, to s těma pytlikama na vejce dost souvisí, teď při ifku mě krmili Euthyroxem, mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ty jsi přesně ten případ, který máme v rodině...brácha horší spermio, švagrová PCO a tuším asi na 4. IUI (nevím přesně) se zadařilo, už jim bulí doma mrňavá holka, to bych viděla nadějně :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
čus ženuše já jsem byla dneska na spanilé jízdě po středočeských a východočeských krchovech velice záživná věc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kor když máte ssebou belhající bábrli a furt potřebujete chcát.
Jinak pohoda za chvíli se vrátí musitáta z roboty já peru vařim smažim jsem nějaká zralá na nakopnutí. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
no jo,ale kdo má pořád čekat jestli vyjde 4 nebo 40. IUI :grinning: :grinning: Já to vidim jasně - po laparce se nám zadaří doma, prostě jsem se tak rozhodla a děcka ať se podle toho zařídí :grinning:
nazdar musil :grinning: tak tomu já se naštěstí vyhybám, bo mám ze hřbitovů fobii a dobrovolně bych na žádnej nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Na krchově to je jednoduchý, přičupnout za náhrobek a je to...jo, vlastně to se nesmí :grinning:
30. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
já se byla na hřbitově vylulat, šli jsme v noci z hospody a nebylo kde, pak jsem rovnou zašla pozdravit dědu, asi měl ze mě radost :confused: :grinning: Dušičky nás jinak minou, na Moravu se kvůli tomu nepotáhnem, zapálím toho pár doma, to bude stačit
30. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
lussilák samozřejmě nešel, byl pokakaný až za ušima :grinning:
30. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
latu a nám se zadaří taky teď někdy, teď jsem se dozvěděla, že jdeme v letě hodně dobrýmu kamarádovi na svatbu, tak to už tam chci jít s pupkem :grinning:
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
ty vole tak doufám,že den před tou svatbou nebude sedět u vás na oddělení na gauči a 3,14čovat na všechny strany,že zase další časový horizont nevyšel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak to se musí začít dělat takový ty ujetý věci, jako šahat těhulím na břicha, pít džbery kontryhelových čajů, posílat těhu bacily...to mě všechno naučily na tomhle poblblým webu.
30. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
ell no to jo, to jsou dobré úchylárny, nejhorší je, že úpně k ničemu a na posílání těhuhuhuhu bacilů už jsem úplně alergická
latu taky doufám :grinning:
30. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Žádný léky a tak, zaříkávat, báby kořenářky, duchové a chodit lulat na hřbitovy...to je zadara.
30. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
a jaktože máš tak málo příspěvků? Dala sis nový nick jo? :slight_smile:
Ty jo, mě fakt už hrabe... :grinning:
autor
ella a hlavně zapalovat svíčky za shluk buněk,který nevydržel nápor mrchy - tj. jak se tady kdekdo hroutí,když má čáru na testu a a za týden dojde mrcha :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
myslím, že v tomto tematu nám jebe všem, tak se neboj, ti říkám, že jsi zapadla :grinning:
luss a já tě zrovna chtěla poprskat ty vole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele něco vám řeknu jo zapoměla jsem dva dny pečený křidýlko v troubě teď jsemjí otevřela a takovou facku jsem snad nedostala ani od mámy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je smrad tak teĎ větrám troubu i kuchyň
latu to mi připomíná......zapálila jsi za čáru pregnylovku? :grinning:
musil huš :grinning:
větráš troubu jo? :grinning: :grinning: :grinning: Sakra , sakra :grinning:
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak to bych měla zapálit za našich 8 padlých embryí :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
:grinning: dámy zapalme všechny, ale pozor ať nám neshoří baráky
30. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.