• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
jo to bylo teď někdy,že? :slight_smile: Tak to se mi ale asi bohužel nestane :frowning2:
30. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Odvezla ji záchranka na chirurgii s bolestmi břicha a na lehátku začala rodit, to fakt nekecám, je to hrozná vypatlanina.
30. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Jak byla tlustatá, nikdo nic nepoznal.
30. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
a ona je nějaká "jednodušši?" Tak to už se nedivim :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak sem na chvíli musím pustit mladýho, nevím jak ho v tom CARu naprogramovali, ale má nějakej gamblerskej gen :angry: , přeju hezký víkend, jdu nakoupit svíce a budu poctivě pálit za všechny zničené buňky. Zdar.
30. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
aaaa tady se víkenduje :wink:
31. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
nazdárek :grinning: :grinning: :grinning:
jdu vás jen pozdravit,když už máme ten listopádek :wink: :wink: a mě se blíží výsadba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:včera jsme spali u kámošky a všechny tři kámošky současně na sebe práskly,že jsou snažilky a věděla jsem to jen o jedné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:tak jsem na to zvědavá.......
zdravím nově příchozí :wink: :wink: :wink: :wink:
1. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
Krásný ráno :grinning: :grinning: !!!
2. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
taky zdravim při dnešku a jdu do sprchy a za chvíli vyrážim vstříc práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Tak to nezní moc optimisticky :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
udaz :grinning: tak to bude asi v ústeckém kraji baby booom :grinning:
lení tak tfuj tfuj tfuj flus pro štěstí,ať jsou na tebe první den hodný :wink: :slight_smile:
Já si jdu vedle ulovit něco k snídani, od 8.30 máme poradu,tak abych tam netrpěla hlady,když už tam budu trpět psychicky. Jo a dneska jdu ve čtyři na utz a včera jsem si zapomněla píchnout gonal,takže jim zatluču,že jsem 12DC a řeknu že jsem teprve 11DC a bubu píchat večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Udaz při pondělí :wink:
Leni, tak pravou a ať se Ti tam líbí :wink:
Latu, ty už zase pícháš, to vždy ten měsíc tak uteče....
2. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
udaz janýsku :slight_smile: No jsou to fofry a už mě pěkně pobolívajíc vajca,tak bych to tipovala tak na čtvrteční oplodňovačku :grinning: To potom budou zase nekonečné dva týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Já si musím tento týden cinknout, zda mám od VZP schváleno a příští týden bych měla také začít.
2. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
no eště aby to neschválili, to už by byl asi vrchol :rolling_eyes: Já si budu zase dneska cálit UTZ, tři kila v prdeli jen to fikne - tak doufám,že tam uvidim aspoň pořádný vajco :grinning:
2. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
To by jich mohlo být i více, za ty prachy :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Ty máš poradu, já se jdu v 9 školit.....čp tia :grinning:
2. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
latu, přesně, taky si platím UTZ - prý pojišťovna hradí jen 4 do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Není to na palici :grinning: ??
2. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
zdar VIP ženy :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Schimi, ne 4 za 1/4? Tak jsem to tuším četla v Pronatalu
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Jo?? Tak to by tak hrozný nebylo, ale nevím :sweat_smile: .. Zeptám se na to ve středu :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
janysku mě čeká taky nějaké školení tento týden , prý jsou nějaké změny, to zase bude šaškárna :grinning:
2. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Lussi, to pro mě budou změny, dosud mi stačilo poslat mail s požadavkem a přišla mi hotová smlouva, teď se v tom budu plácat sama :grinning:
2. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
tak to si užiješ spoustu legrace :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak to se jdu na tu švandu podívat, zatím :wink:
2. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
páčko,
já jdu makat, stejně tady nikdo není:slight_smile:
2. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
na tom školení jsem byla asi před měsícem - abysme jako věděli co přesně se tam makléři dozvídají a málem jsem tam usnula,to byla hrozná nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A v gestu mají napsáno,že pojišťovna hradí 4UTZ za čtvrtletí,ale maximálně sedm za rok - a prý ani nechce slyšet o tom,že pro CARy by ty limity navýšila :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Taky jsem si myslela, že tam je nějaké maximum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Ještě že IUI hradí celé - aspoň ten UTZ při tom nemusíme cálovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
a co máte za pojišťovnu? Já teda za UTZ ještě nikdy neplatila :confused:
2. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
:grinning: a to si představte, že jsem ani neplatila v Pronatalu za to zamražení, cpala jsem jim prachy a oni nechtěli, asi jsem ztracený případ, tak mi to prominuli :grinning:
2. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.