• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já metalku a platila jsem minule před IUI UTZ :grinning:
2. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
já mám vzp - a ta to zavedla až od tohoto roku, loni to ještě limitované nebylo :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
tak u vojenské asi zatím ticho po pěšině, no ale i tak, mě je to fuk, já si to klidně zaplatím, když z toho něco bude, ale ono z toho většinou nic není, tak to akorát člověka víc nasere :angry:
2. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak už jsem zpět, všechno znám, všechno vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
janysku, teď ještě, aby sis to pamatovala :grinning:
my jsme se s latu vrátili zrovna z oběda :slight_smile: A jsem o kilo za tampony chudší :angry:
2. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
a ještě řekni jaký zvláštní tampony tam měly :grinning:
2. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj :grinning: :grinning:
jaký tam měli?já jsem si koupila v makru mega výhodnou sadu i s parádním pouzdrem :grinning: :grinning:
mám to tak na půl roku,tak si teď řikám že jestli je nebudu potřebovat..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :angry:
zítra jedu na celý den do prahy na veletrh do Letňan tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
no ona vám to lussila řekne :grinning: tak já si je pak kdyžtak od tebe odkoupim za nějakou výhodnou cenu :grinning: a na co se jdeš veletrhovat?
2. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
prosím kotex masturbní tam měli :grinning: Já to špatně přečetla :grinning:
2. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak to budeš mít místo V.kůliček :grinning:
2. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
nene, já je nakonec nekoupila, vzala jsem osvědčené óbéčka :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
tyvago tak to musej bejt solidní tampony :grinning: :grinning: :grinning:
jedu na veletrh cestovního ruchu MADI. :wink: jsem tam byla loni tři dny a na prezentacích cestovek,který jsou super,jsem se pěkně zlískala,protože tam je spousta žrádla a chlastu :grinning: :grinning: :grinning: a večer mě čeká někde na karláku dominikánskej věčer s kokotejlama :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
jani a taková akce asi není pro všechny že? :grinning: To máš nějakou vstupenku nebo tak něco? Kurňa zní to jako výborná akce :grinning:
2. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
lussi to je pro prodejce cestovních agentur :wink: a je to na vstupenku,kterou si právě vyzvednu na tom veletrhu :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
jo tam vždycky chodily z bejvalý cestovky a byly z toho úplně hin a pak tam akorát udělaly vždycky ostudu,protože se tam zhádaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Zhádaly, není lepší "ožraly" :grinning: :grinning: ??
2. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
čus ženy...nestíhám ani dočítat...
2. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
a já půjdu na kafe. Dneska to jsem do 16:30 minimálně a nevím jak to vydržím :unamused:
2. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
hele představte si že jsem v pátek byla trsat a díky vodkovejm kakatejlům jsem vydržela dlooouho :sweat_smile: :sweat_smile: jsem si fest namohla třísla a včera jsem to už málem nevydržela,ale spali jsme u kámošky tak jsem nefňukala...ale na dnešní ráno jsem se objednala ke kámošce ze špitálu na fizioterapii a ta mrcha mi neřekla,že tam má praktikanta k sežrání a ten mi ráno masíroval třísla!!! že jsem si málem stříkla do spoďár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jani, já chcii takýýýý
2. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
ivi masáž nebo párty :grinning: je fakt že jsem se vůbec nesoustředila na bolest ale abych se nečervenala :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
To musela být důkladná masáž :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
shim no to teda,ale můžu ti říct,protože jsem stydlín,tak jsem fakt počítala vteřiny a takovou rychlostí zapadla do auta :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mě masíroval chlap záda, ale já se hlavně modlila, aby už skončil, protože byl děsně důkladnej a příšerně to bolelo :angry: .. Fňukat jsem nechtěla, tak jsem jenom "držela" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
asi bych ho ojela :grinning:
2. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
toho fešáka přes třísla myslím :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
lussi ale to bylo tak trapný a ještě ve slabinách a já jsem takovej cíťa že mě se někdo dotkne a jsem hotovson :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
čus ženy jsem doma :wink: krám dobrej ,vyžadujou těžkou fantazii,musela jsem balit krabici ,vyrábět mašle a naaranžovat vázu a svícen na talíři vánočně ,mohla jsme si vzít z krámu co jsem chtěla jen to nezničit ..a vše spočíst..no nevim teda .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neřikam že si mi tam všechno od nich líbí ,takovej hnusnej věnec za litra.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
a byli jste u toho celou dobu z ticha nebo jste si povídali? :grinning:
2. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
leni tak to je dobře, že se ti tam líbí :slight_smile: Hele a to jsi nějak brzo doma ne? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.