• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
takže zítra jdu zase na zkoušku a zítra mi lady šéfka řekne jestli jsem totální kopyto a nebo jestli to zkusíme ..jinak lida tam leze dost a otravujou taky dost..se jim divim při těch cenách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
luss 2dny je zkouška zadara jestli se mi tam líbí a zítra si teprve řejknem obě strany jestli se bude v nějakém vztahu pokračovati :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
no a myslíš, že ses jim líbila nebo cítíš, že to neklapne? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
lussi nevim je tam ještě jedna holka se mnou nevim jestli si z nás dvou vybíraj a nebo chtěj vzít obě ,ale pokud si vybíraj tak ona je lepší .. :wink:
2. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
hele a vyplatí se ti vůbec makat? Já jen jestli to není doma lepší :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
je taková víc v pohodě ,upadla jí koule na zem a rozmlátila se a ona v poho ..kdyby nás vzaly obě ,byla by super kolegyně ..jako snažim se ,ale ona je víc pohotová ,prej si doma dělá věnce a tak ,takže lecos umí ,já mám jen představu a obtížně ji realizuju :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
lussi jako když to neklapne tak budu doma a počkam na výsledky z imuna a jdem do toho příští rok zase ..jinak nějaká prašula by se hodila asi tak ..nervovat se tam nemínim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
lussi já byla jak němá a on povídal že si mě pamatuje když dělal praxi na zdravotního bratra tak jsem ho učila ředit ATB u mě na chíře :grinning: :grinning: :grinning: a prej jsem na něj byla hodná :dizzy_face: :dizzy_face: a já si vůbec nepamatuju,no asi tenkrát byl asi ušáček ve třeťáku a teď je playboj ze třeťáku na vejšce :wink: :wink: jo a k tomu dělá záchranáře...a prej jsem s nim i jela v sanitě,když jsem si dělala kurz první pomoci,to si taky nepamatuju..jsem nějak tuhle část života pohřbila a už e beru jen jako kanclkrysa :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
schimi nene,oni se vždycky opravdu zhádaly - protože to bylli bejvalý/současný milenci - podle toho o kterym ročníku mluvíme a dělaly si naschvály,ještě že jsem tam nemusela jezdit,bych se hanbou propadla :grinning:
janí já chci taky erotickou masáž, tam pošlu kokotátu ať se něčemu přiučí :grinning:
2. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
latu ale mě to bylo tak příjemný až to začlo bejt nepříjemný za dané situace :slight_smile: :slight_smile: a když váša volal,jestli mě to bolí a jak to dopadlo úplně jsem se rozkokotala :grinning: :grinning: :grinning: ale o playbojovi jsem taktně pomlčela,se nebudu hádat na dušičky :grinning: :grinning: :grinning: a já za nic nemohla a ještě bych to odnesla. :angry: ...zrovna když jsem se holkám o víkendu chlubila,jak jsem ho v tý žárlivosti zkrotila.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
2. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
já se tady tak nudím...nemám do čeho píchnout,jsem v cestovce a venku prší...ale zase tady mám net :wink: :wink: jsem si opravila deštník,byla jsem si koupit novej telefon a už jsem si i dopsala deník..a chtěla jsem čas využít k přendání simky no novýho telefonu ale bylo mi to zakázáno že až doma :angry: :angry: tak si asi skočim koupit nějaký pěkný pouzdro :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak kde zase sté?
2. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
já jsem pořád tady a čumím z okna, jsem tak zdechlá, že ani nevím co mám napsat :unamused:
2. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
já taky čumim z okna a leze na mě nějaká depka nebo co... :angry: :angry: jdu si udělat kafe..
2. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
no já jsem poslední dobou taky nějaká vyřízená, zřejmě je toho na mě poslední dobou moc, pořád někde něco zařizujeme a nebo do mě píchaj doktoři a do toho ještě tohle počasí :unamused: A kafe mi nezabralo :angry:
2. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Lussi, mně taky nezabralo :unamused:
2. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
a venku je čím dál větší tma, to není dobrý
2. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Už jsi byla na té kontrole, babo? Určo jsi se na to zase vykvajzla, že?
chce se mi spát a mám hlad
Jejda mi naháníš..., "mluvíš", jak když prorokuješ něco zlýho :grinning:
2. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
já na kontrole nebyla, venku je zima :grinning:
zítra si jdu pro výsledky na ten prolaktin, pak s tím musím na endokrinologii - to mi bude trvat zase tak týden :grinning: No a na středu jsem objednaná do Pronatalu na kontrolu té urey, ale to mi dorazí mrcha, takže půjdu zase leda tak do prdele :slight_smile: Když já už jsem z toho otrávená, že se mi trvá než se do něčeho dokopu :confounded:
2. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
jo a ještě mám afty v hubě a spálený jazyk, nedočkavě jsem se najedla a hubu si spálila :sweat_smile:
2. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
a na čele se mi udělalo znamení budhy, to bude zase plodný týden...
2. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
No daly jsme se na boj, tak se před tím nepo*ereme a přemůžeme to!!!!! Taky by se mi líbilo otěhotnět přirozeně pomocí "hudrovadla" a né katetru, ale.....
2. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
no to se neposereme, to je jasný, ale já se teď řídím heslem : Co se vleče, neuteče! :slight_smile:
a ti co otěhotní přirozeně , jsou podle mě mimozemšťani, jináč to není možný :grinning:
2. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
janysku a jaký byl vůbec srazík?
2. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Jj pravda :grinning: . Mi taky přijde úsměvný, když vedle založili diskuzi o snažení od listopadu a nevědí, jestli mají začít tento nebo další měsíc, ty wado :frowning2:
Musilka nebyla, je nějak utahaná po víku :unamused:
2. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Fajnóvý :dizzy_face: , já jela nejprve prolítnout IKEU a pak jsem od 15 seděly v picožce do půl osmé a pak frrrrr směr dálnice a pak JC
2. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
ale lepčejší by byl srazík s kočárkama co? :slight_smile:
musilici se nedivím, až budu gravidní já tak budu asi celou dobu až do porodu nezvěstná, protože nevylezu z peřin :grinning:
2. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
já žeru dorta abych neusla,venku je noc :angry: a už i sněží :angry: :angry: :angry: :angry:
lussi já taky všechno odkládám a na vše mám dost času :slight_smile: :slight_smile: ale mě se prostě nechce.si řikám,když to pak na posl,chvíli udělám,že jsem mohla mít dávno hotový,ale já to nějak neumim...jsem lemrouch...hele úplně nejvíc mimozemšťanka je jedna známá,ze keteré= jsme si dělali legraci a ona tvrdila po červnové svatbě že do vánoc bude těhu a dvojčata(nikdo je v rodině nemá),že je prostě chce a basta..tak jsme si ťukaly na čelo...hele a vona v tom byla asi do dvou měsíců a fakt čeká dvojčata a je blbá... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.