• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jani tak to je vedoucí mimozemšťanka!
2. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
hmmm a já si řikám proč to takovejm kozám vychází...ale spíš mě sere že byla přesvědčená a vono jo...ale když to oznamovala tak všechny ženský i s dětma se tvářili jakože "nonazdar" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
těmto přesvědčeným to většinou vyjde, to je zákon schválnosti :slight_smile: Sousedka taky, řekla si, on na ní hupsnul, ona otěhotněla, teď jí je zle a řekla si, že jí bude zle ještě dva měsíce a to se vsadím, že za dva měsíce bude čila jako rybička :grinning: Pak si ještě řekne, že porodí v sobotu dopoledne, protože přes týden bývá na D1 zácpa tak by to do Prahy dlouho trvalo :grinning: A ono to tak fakt bude :grinning:
2. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
hele a jak jsem zjistila o těch kamarádkách tak jedna se snaží tři roky,druhá rok a třetí asi dva...a to se mě tenkrát všechny smály,že to prožívám....a já se na to vys.ala a teď ony jsou z toho v prde.i a mě to čeká,ale byla jsem nejvíc v poho...a přestaly kouřit a pít a já se jich ptala proč a ony že kvůli tomu a když jsem to tenkrát řekla já,tak mi říklay že jsem psycho...došlo na má slova a já jsem ráda že to mám i díky koňovi za sebou a nijak se nehodlám přizpůsobovat až vysadim...jsem nekuřák a občasnej alkáč...tak co :wink: :wink:
2. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
hlavně ať mi proboha neklepe na dveře, ať ji tam hodí lussilák, protože ten její frajer imrvére nebývá doma, jede ráno do práce a doma je až za tmy :angry: Opravdu bych byla nerada, aby jeho první cesta do porodince byla se sousedkou :angry: Ledaže by to vyšlo fakt na tu sobotu, to ten její bude doma :grinning: No nic, jakmile bude mít před termínem, tak zalezu, zamknu a fertig :grinning:
2. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
a tenkrát jsem nešla avi pomalu na kafe kde se kouřilo,co kdybych byla těhu už 1DPO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já když si čtu deníky z té doby tak jsem byla fakt hustá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: never more :grinning:
2. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
cigára...no....bohužel si občas kvůi nervům dám, bohužel mě to stále ještě uklidňuje :unamused:
2. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
ten tvůj deník bych si fakt chtěla přečíst :grinning:
hele a to mi připomíná, že čtu drsnou knížku, jmenuje se to Vlhká místa a je to šílenost sama :grinning:
2. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
lussi nám se to vrátí to čekání na dětech budou totiž nejkrásnější a nejhodnějčší a nejšikovnější a když už všichni budou mít odrostlý haranty tak mi suprmoderní kočárky s krásnejma miminkama,phe :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
a kdo to napsal? a jak moc šílená? :grinning:
lussi to nejsi sama,to je seznam lidí,kdo by chtěli nakouknout....ale je fakt hustý,na co všechno člověk zapomene,jak uvažoval a co byl schopnej udělat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
no, já vždycky chtěla kočárek na dálkové ovládání :grinning: Kdo ví, kde s technikou budeme až budeme matky :grinning:
Tak já to balím, pa zítra. Možná nakouknu večer, budu doma sama, tak se asi budu nudit :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Lussi pá....., jsem zvědavá, o čem pojednávají Vlhká místa!
2. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
jany řekla bych že o plísni :grinning: :grinning: :grinning: Nevim na co myslíš ty teda :grinning:
Jinak čus ženy jsem nakřapaná mám rymičku a manža má zas vyrážku :grinning:
2. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Teda Musil, vám pořád z něčeho kape :grinning: :grinning: :grinning:
O plísni? Ale Lussi psala, že je to drsné :grinning:
2. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
no však zbavit se pak tý plísně to je drsné :grinning: :grinning: :grinning: ona se krůta ne a ne pustit :grinning: :grinning: :grinning:
no prostě jsme zdravá rodina :grinning:
2. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Jo tak možná to měla Lussi knížku od nějakého domácího kutila :grinning:
2. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
holky taky se loučim večer se podívám ,budud na poči pracovat do školy,tak snad tady někdo bude...jedu na hřbitov,pápápá :frowning2: :wink:
2. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Pá Jani :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
ahoj,tak je tady někdo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
jo..jen já strašim..
2. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak já musím jít prej na to.za dvě minuty jsem zpět :grinning:
2. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:
Holky vhká místa jsou o holce co leží v nemocnici po operaci prdele(hemeriod), jednotlivé kapitoly jsou o tom co kde dělala, jak si to dělala, jestli to dělala umyta či neumyta a s kým to dělala.Jak by to určitě sama autorka popsala...je to o prdeli a o buchtě :grinning: Občas je to šoking nechutné, nic podobného jsem zatím nečetla :grinning:
3. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Jo a napsala to madam Charlotte Roche :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem byla určo blíže k pravdě, než-li Musilka s tou plísní, tak že děkujeme za osvětu. Já jednou četla Poprvé a pak pořád znovu, to byla autobiografie prostitutky a taky tam bylo o všem a jak se v tom plácala a pak mi už štvala, páč toho nechat měla mnoho možností, ale zvykla si na prachy....

Janit, se ti to TO nějak protáhlo :grinning:
3. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
jany no to jo, člověk si na prachy rychle zvykne si myslím....
hele a teď mi řekni, jak pokračuješ s oplodňováním, nejsem nějak v obraze...
3. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

ústav zdraví ústav...nazdar :grinning:
3. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
madam Charlotte asi nebude moc velká madam, když ji baví psát o špinavé prdeli :grinning:
3. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
zdar :grinning:
3. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Lussi - ty máš v profilu psáno...leden 2010 KET...platí? Jestli jo, tak půjdem spolu :wink:
...půjdem spolu do Betléma...dudlajdudlajdudlajdá...pro Ježíška...panáčka...
3. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
...teda já jdu pro panenku...anobrž panáčka už mám :grinning:
3. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.