• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ell já doufám, že platí, uvidím podle výsledků, ještě nevím jestli budu doléčená a tak :slight_smile: Takže to je fajn, budeme testovat spolu :wink:
3. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Janýsku - diskuze "Snažíme se od listopadu" je děsně humorná...založím "Snažíme se od listopadu 1958"
a já chci dvojvajca a je mi jedno co to bude (teda když to bude člověk) :grinning:
mě je to jedno, já beru všecko :grinning:
3. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
nasral babice :grinning: myslim babice jako babice, ne babice jako Babice :grinning:
Tak zítra jdu inseminatiooon - včera tam byl folík 19mm,tak mi hned šouply pregnyl - nějako mi to tento cyklus uzrálo rychle a to jsem si ještě zapomněla píchnout jednu dávku gonalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A měli jsme za úkol prcat,protože si myslej,že už možná ve středu bude pozdě,tak aby to bylo posychrovanýho a co myslíte? No jasně, kokotáta odmítnul spolupráci,že prej by se mu pak nepostavil až si půjde honibrkovat - jestli někdo pochopíte tuhle logiku,tak vám dám medaily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Co je to za chujovinu?
3. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Hmmm, pes bude zakopán zřejmě úplně někde jinde, nebál se on aby nebyl nedostatek spermoňů?
3. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
ženy a nemá se před inseminačkou náhodou abstinovat a pak až prcat? :confused: No ale zase, když už zítra bude možná pozdě.......já tomu nerozumím :confounded:
3. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Nevím :fearful: nevím...obecně se před odběrem spermatu vyžaduje 3-denní abstinence...A co to má znamenat, že zítra bude pozdě, včera bylo brzy a dnes není dnes...to je řeč jak rozprávka, od odb(p)orníků :confused: :rolling_eyes: :fearful:
3. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
no to jsem se ptalal a ona říkala,že máme spermií dost,takže je to jedno - oni je stejně dávají do toho kolotoče a pak tam šupou jenom ty co se nepoblejou :grinning:
Jo a vysvětlete mi někdo na co je přesně pregnyl - aby vajco neprasklo nebo aby prasklo? Protože jestli je na to,aby prasklo,tak nechápu proč mi ho píchali,když se bojí že praskne brzo?!
3. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Jsem musela něco podělat.....

Pro Ježíška v lednu, pozdě ne??? :slight_smile:
Lussi, u mě zatím nic, snad bude ta IUI, uvidím, nějak mi to sejří, starouš už ani nechce šustit, že je to stále na pokyn a mi to pomalu taky přestává bavit. Stimulaci na 3.IVF taky až po novém roce.

Latu, to je fofr :wink:
3. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Bré ránko
Latu pregnyl je na to aby za 36 hodin po aplikaci došlo k volekuli :wink: :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
jo a přemlouvá mě mudra,ať kdyžtak zkusíme ještě třetí IUI,že se jí nechce do mě zbytečně řezat,když jsem začala tak hezky reagovat na stimulku - že prý se to mohlo všechno poopravit tím jak mi na té endokrinologii upravili ty dávky léků na štítnou žlázu :unamused: A když už teda laparo,tak až po těch velkých náběrech co mi mají dělat na endokrinologii v lednu,kdyby to bylo v tom...tak nějak nevim :frowning2: Už jsem se těšila,jak se budu v prosinci válet doma,ale zase doktoři tomu rozumí,tak když tu operaci zatím považují za zbytečnou,tak proč se do toho cpát,že? :confounded:
3. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
musil a ten pregnyl to pozná,že za těch 36 hodin to má spustit? :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
latu páč pragnyl je vlastně čistej HCG hormon buď máš 5000 jednotek nebo 10 000 jednotek to je jedno no a jak se píchne tak začne v těler dělat takovou hormonální reakci že prostě za 36 hodin praskne folík a vylítne to vajco :wink:
3. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
jo včera mi píchli 5000 a předtim vždycky 10 000 - no mě jde spíš o to,jestli to vajco i přes pregnyl může prasknout dřív než za těch 36 hodin?
3. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
latu no nemělo by :wink: pregnyl se píchá i před OPU a vlastně to máš vypočítaný tak abys pregnyl pícjla právě těch 36 hodin před takže jako stoprocentní to nebude ale určitá jistota tam je :wink:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
janysku no mě už šustit taky moc nebaví, bohužel, většinou tak po flašce vína je to lepší :grinning:
latu myslela jsi 4. IUI, že? :slight_smile: Nebo do p.dele neumím pičítat? :grinning:
s tou laparkou...já bych do toho šla, kdo ví co tam můžeš mít za hnus
3. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Taky bych na tu laparku vlítla, ať víš, že jsi v cajku. Však i kdyby praskl folík dříve, tak to jajco pomalu putuje a může dojít k oplodnění později, tak bych to neviděla jako problém....
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
no jo dopudela myslela jsem čtvrtý a píču třetí - to protože to třetí ještě nemám za sebou,tak jsem z toho zmatená :grinning:
Když tomu hnusu zatím nicmoc nenasvědčuje,já bych tam jako chtěla jít,ale nechci aby to rozhodnutí bylo na mě - prostě aby mi řekly, mazej na laparku a nebo ser na laparku :angry:
3. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
tady jsem nám našla poučný článek,to se bude brzy hodit :grinning: :grinning:
http://www.forumzdravi.cz/clanek-99-pruvodce-klimakteriem
3. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Janýsku - no, právě, my pojedeme pro ty Ježichy, co zbydou... :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
já jdu makat, nějak nestíhám,tak musim trochu zapracovat :rolling_eyes:
3. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Latu - já bych tu MUDru. poslechla, to už není taková ztráta času, sice laparka není žádné řezání, ale dvě malé dírky, ale nějaký ten srůst se tam vždycky udělá, jako po každé operaci, třeba to vyjde i bez toho, a když ne, tak půjdeš příští rok, no...
3. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Latůůůůůůůů, co nám to sem píšeš za horory, fuj, to jsem se u toho čtení hrůzy zapotila, teď ještě aby mi začly vapadávat zuby.....
3. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Kde jste? :slight_smile:
Já musela chvilinku pracovat :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Zase to s tou prací nepřehánějte, kdo to má lovit zezadu
3. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
já to nepřeháním, to se neboj :grinning:
3. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
No ale oře zanedbáváš a ještě nám zdivočí :grinning: .
Jsem byla uvalit nějaké prašule (teda dost) za žrádýlko a už to tu ochutnávám
3. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
kurňa neprovokuj, já mám hlad, že bych sežrala snad i nějakého smraďocha :unamused: Taky se chystáme s lussilákem na nákup. Večer budu přežrata jak to prase.
3. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.