• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
čus pipky tak to vypadá že mě chtěj dneska jsem jim tam stvořila veledílo ,sice mi to trvalo 2hod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale prej gut ,no a jinak už jsem musela mezi lidi atd ..jinak jsem byla u pipkové mudry dneska a dělala mi stěry na to vše co požadujou z imuna a tak mi zbývá ještě krev
3. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
čus zaměstnaná pipko, tak to jsi šikovná :grinning:
hele jaké stěry? Po mě nikdo nic nechtěl, jen nám na imunu vzali krev a lussilákovi gulomatroš :confused:
3. lis 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
No tak vidíš Leni, velkej pašák a to jsi se tak skromně držela při zemi....., lepší než smrďánkovat doma a užírat se
3. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
janý pravdu díš dyt už by mi z toho mrdlo ..fakt .. :rolling_eyes: a taky člověk zapomene mluvit a tvářit se vesele a mile ..lussi na chlamydky a ureu a ecoli a kdoví co ještě
3. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
jo tak, no tak to teda nechápu proč to po mě ti šmejdi taky nechtěli :angry: Kdybych nepřešla do Pronatalu tak by mi na ureu asi nikdy nikdo nepřišel :angry: No ještě že tak, pozdě, ale přece :slight_smile:
A kdy budeš mít výsledky?
3. lis 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
lussi za měsíc ,ale já si vše musela vyřvat a dneska mi mudra řekla že to stejně k ničemu neni..tak já to nechápu :rolling_eyes:
3. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
mizim jde domu vladís včera měl pindy že jsem furt na pc ..je nějakej divnej to bude asi tim ,že zas dlouho nepíchal :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak vyměkni a dej mu na oslavu nového zaměstnání
3. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
nasral matky :grinning: jsem si dneska přivstala,abych tady ještě něco udělala než se půjdu oplodnit :grinning: jsem tu už od sedmi - nejdřív jsem posnídala,teď jsem vás dočítala a ještě jsem čuměla do diskuze o gestu a teď si přerovnám papíry z jedné strany stolu na druhou - včera jsem makala jak debil,tak to nemusim zase dneska přehánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A byl tu takovej hezkej klid a teď dorazila bloncka a zase kváká nějaké debilotiny :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
dám milion korun tomu,kdo zavře hubu blondýně :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
a bude tady někdo někdy vstávat bo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
tak jsem právě dělala lussile mobilního navigátora na cestu do pronatalu :grinning:
4. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
čus holky pracák jsem oběhla brzy a ted čekam až bude půl 11 a půjdu na další úřad a pak do fachy ,leje jak prase ,to zas budu vypadat .. :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
janý tvůj nápad jak opíchat manžela nevyšel ,mě tak nasral ,že jsme se zhádali v pelechu a pak jsem to ořvala jak je na mě hnusnej ,tento jeho stav naprostého nezájmu o mě a o byt datuju tak od neděle co se byl podívat na mimino u těhukuřby ,maj nádhernou holčičku 2měs. :rolling_eyes: pak tady celej večír jestli chci taky takovou a pak konec .. :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
jako mám toho dost on že je tu v bytě neštastnej a co tady má dělat a já řikam ,že potřebuju být v klidu ,nastoupila jsem do fachy a jsem tam za novýho blbce a nepotřebuju se nervit ještě doma :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
prostě mi dává najevo že bez děcka jeho život nemá smysl a je zima a on nemůže na chatu ..nejvíc mě dojal jak řekl ,že teda bude muset začít chodit do hospody,mít něco po ruce tak to má na palici ..a mě má asi všechno bavit a ještě se usmíévat na ty dementní baby co si vymejšlej píčovinky
4. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
leni, to mě mrzí :frowning2: :angry: ..
Byla jsem na UTZ po Clostilu :wink: .. Mám 4 folíky, ten největší je 20 mm - to je dost ne :grinning: ?? V pátek jdu na to, tak jsem zvědavá jak to tentokrát dopadne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
čus baby...zdravím z kolbenky...Lenko, poslední dobou mám neodbytnej pocit, že je mangel už dost nevrlej z toho, že všichni kolem roděj a mi nic..a včera mi zatrnulo, když jsme poslochali tv a tam jedna říkala, že ji mnžel opustil, protože nemohla mít děti a ten můj prohlásil, že se mu vůbec nediví, tak mi bylo z té jeho věty až úúúzko... :angry: :frowning2: Já bych dělala i kotrmelce po ježcích, jen abych už byla těhu a skoro rodila...
4. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
achjo holky ..tak mizim do fachy ..snad bude líp
4. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Určitě bude líp :wink: !!
4. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
latu, už jsi oplodněná :grinning: :grinning: ???
4. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
udaze :grinning:
vrátila jsem se z Pranatalu a musím říct, že jsem byla prvně nespokojená :angry: Na recepci pohoda, samý úsměvy, vzali mě taky hned, ale v ordinaci seděl pěkný ko.ot doktor. Nesnáším, když vejdu do ordinace a doktor se mě zeptá co potřebuju....Asi si myslel, že jsem přišla nakoupit rohlíky nebo co hlavně, že měl moji kartu zavřenou na stole :angry: . Naštěstí si to vyžehlil na koze, udělal mi to rychle a bezpolestně (myslím ty kontrolní stěry)
A další věc je, že z Podolí mi tam ještě neposlali kartu, takže dámy, jdu si teď zařvat do telefonu, protože takhle tedy ne.
Jinak pěkný den přeju :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
leni a ty se na to vybodni, ho to přejde, možná to je i počasím, každý je zpruzelý a nikomu se nic nechce...
4. lis 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
udaz :grinning: tak jsem zainseminovaná :grinning: Lení mě taky nakrk kokotáta - přišel pozdě, já mezitim zmokla,že jsem si musela koupit nový fusekle,protože jsem měla nacucaný boty vodou jako sviň, nejel nám tam bus,takže jsme přišli pozdě a kokotáta samozřejmě nasranej,že už ho to nebaví pořád chodit po doktorech - byl tam po měsíci,tak nevim co sere :rolling_eyes: No jenže jak jsem byla vzteklá,že se zase tváří jak ho to strašně obtěžuje,tak jsem ho ujistila,že já na to taky kašlu a že už je to naposled,že už tam víckrát nepůjdu :rolling_eyes: Mám už i domyšlený pokračování scény doma - oznámim mu,že tam tedy už nebudu chodit,ale dítě chci,takže ať si domyslí,kde ho asi vezmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
můžete mi někdo říct, kde mám ku.va zdravotní kartu? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
latu a kde ho vezmeš? :grinning:
4. lis 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
no přeci tam v těch místech kde ty máš kartu,tam se vydávaj i děti :grinning:
4. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
latu já se toho haranta nikdy nedočkám, protože je evidentně celý svět proti mě :grinning:
4. lis 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
a mě volá zase nějaká pizda makléřská :rolling_eyes:
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
hmm, tak to tady asi dlouho zase nebudeš :grinning: :confounded:
4. lis 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
no když tu nebudu já,tak tady zbudeš jenom ty - se to tady nějak fláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem pila zelený čaj od Aquily a děsně mi chutnal a teď už mi nechutná - může to být gravi příznak? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.