• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo může, gravi příznaky můžeš pociťovat už po početí, někdy ještě před :grinning: :grinning: :grinning: Máš další dotaz? :grinning:
4. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
no já si právě myslim,že už mi trochu nechutnal ráno,takže to by odpovídalo tomu gravi příznaku před početím :D
4. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
a ještě bych chtěla vědět,jestli sis někdy vzpomněla na ty jehličky co ti zbyly a mě chybí :DDD
4. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
alespoň ušetříš ovu test, když už to víme teď :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
na jehličky jsem si vzpomněla, tedy vzpomenu si na ně, vždyckyk když jsem na oři, ale doma mi net zase nejede, takže jistě chápeš, že nejsem schopna to přinést :grinning:
4. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
stačí se tě zeptat - tebe a tvé osvícené 3,14či :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ano já tě chápu a vzhledem k tomu,že já si zapomínala píchat ten gonal,tak mě to netrápí :grinning:
latu myslíš osvícenou světýlky ku.dočumila? :grinning:
4. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
latu po naší mailové komunikaci mimo tento server jsem dospěla k závěru, že jsem asi opravdu místo CARu dneska vlezla do té policejní akademie , kde si zrovna hráli na doktory :grinning:
4. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak teď už víme jak to bylo - si vlezla na tu policejní akademie,řekla jsi že jsi tady na vyšetřování ku.dy a policajti na ní jako při správném výslechu posvítili :grinning: :grinning: :grinning: pak tam taky nemohla být ta karta,že :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
a buď ráda že jsi se dneska neměla hlásit o umělé oplodnění - už by se ti hnízdila v děloze malá dutá hlava :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
latu, měla bys jít na kriminálku, protože jsi na to přišla a rozlouskla jsi to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele všechno ale sedí :grinning:
4. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no jo,ale zase si vzpomeň kdo tě po telefonu navigoval kam máš jít :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
no to já si moc dobře pamatuju, akorát teda nevím jestli ti mám být za to vděčná nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
a tento měsíc si nedáváš tt do pasu? :grinning:
4. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
asi ne - tt si budu dávat jenom u Simonky,tentokrát se dělal ten Přemek,tak se nechám překvapit :grinning:
4. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
a to mu chceš dát jako i do občanky? :grinning:
4. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Zduřte ženy :wink: , dnes je to tu jak v poradně milé Sally, samé výlevy.
Jsem konečně dorazila dom, zmrzlá jako boban a taky docela pracovně nasratá :angry:
4. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
zduř :grinning: Pracovně nasratá? to přeci snad neni ani možný,takový stav já neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lussi no slibuju,že jestli se to povede a bude to kluk,tak se bude jmenovat Přemysl - jako chápeš,že jako myslim,že když něco tak hrozného slíbim,tak se to naschvál povede a já se pak už z toho nějak vylžu,kdyby došlo na lámání chleba :grinning:
4. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Latu, tak ty už jsi zase napíchaná, tak gratulka :slight_smile: . Já si musím taky konečně cinknout, zda mám schválenou IUI.
4. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
tak cinkej,ať se něco děje :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
jany, i IUI musí být schválená??
4. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
hoj jany, jaktože jsi nasratá? :grinning: kdo ti co udělal? nebo neudělal :grinning:
4. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Schimi, prý jo, když budu stimulovat injekcema
4. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
chcete mi říct, že já taky budu čekat na nějaké to schvalování? :angry: Nikdo nikdo po mě nic nechtěl a vyřídili si to asi sami :confounded:
4. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
No můj šéf už mi deptá, na firmu dlabe, vše hází mně, zajímá ho jen jeho hospůdka, není schopný vybavit kancelář a tak si vše tahám domů, jsem tu pořád sama jak trubka, musím topit, všude hafo papírů....... a do prdele já snad neotěhotním, abych mohla udělat silnou čáru!!!!
4. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
asi si změním fotku, protože ta co tam mám už fakt není aktuální, kor po dnešku, to bych vraždila :angry:
4. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Latu, ty si rychlík, ty už si zase "zbouchnutá" a já se ani neotočila :wink: ..tedy neodmrchovala...
4. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Aha, no jo, ono to je asi dražší, tak aby je top nezruinovalo :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Lussi, když tam máš tuto vysmátou fotku, tak už nemusíš dávat smajlíky. Sle musíš psát jen optimistické příspěvky!!!
4. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.