• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jo?? U nás teda ne, máme to jako na pružince :grinning: .. Raz dva a jeto tam :grinning: !!
5. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
dneska jsou VKV a pak paní Kateřina..hmmm..u nás to asi dneska neklapne ani při reklamě...
5. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Nevadí, u nás taky nee :frowning2:
autor
tak to já mám ordinačku a pak kriminálku las vegas :grinning:
Kuwa blíží se můj magický příspěvek a zase hovňajs, krom mrchy nic nového :angry:
5. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Taky ordinačku, ale na sex přijde řada taky :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
I když vlastně dnes bych ho měla šetřit, ať má sílu na ráno :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Jj Schimi, šetři matroš, ať má správnou konzistenci :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Správně, dnes půst, ráno do kádinky a šup tam s tím + klobouček a je to tam :grinning: !!!
5. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Latu už určitě zkouší šustění pytlíku na nějakého kolegu nebo makléře :grinning:

Musilkóóóóóóó´!
5. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
No, jo kde je naše těhulka???
5. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak a bingo, nyní mi jukni do pasu....., to se bude opakovat zase až při dvojkách, ale to je dvojnásobek příspěvků, to dám už snad až po návratu z porodnice :grinning:
5. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
janysku no to je krása, takové pěkné číslo :grinning:
5. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
tak já to vidím na 9999 :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky :grinning: :grinning: hlásím přilejzající chřipku,už mi vlezla za krk a bolej mě záda :confounded: :confounded: v úterý v Praze to bylo super,pěkně jsem se picla koktejlama :grinning: :grinning: akorát když jsme se vraceli k autu na parkovišti na černym mostě,tak nás otravovali dva sjetý hodně nepříjemný týpci a normálně ten jeden mě chňapnul až musel Venouš zasáhnout a legitimovat ho...pak utekli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a když jsem pak držela n chvilku volant,tak běžel přímo na nás pes a já to stačila strhnout....teda vrůšo :angry: :angry: :angry: včera jsem spala pod vlivem paralenu hot drinku :slight_smile: a teď jsem dolezla hotová domů,jdu udělat poprvé segedín a pak asi chcípnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak koukám že se to tady inseminuje vostopéro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
latu já jsem na tom podobně jako kokotáta,venda mě vždycky vojede když spim a já si to pak ani nepamatuju,nějak ho to baví,když spim mě takhla budit :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
janýsku gratulace k 111111 :grinning: No já vidim svou graviditu momentálně na 6666 - ježiš to je skoro ďáblovo znamení :grinning:
janitchko ty se teda nenudíš :grinning: Hlavně ať nemáš prasečí chřípici,to bys byla v televizi :grinning:
schimi přikláním se k šetření - ať je jich tam hodně a můžou se k sobě přitulit a vydrží tu zimu delší dobu než hodinu :wink: Já si stejně myslim,že tam je nějaká rezerva a je celkem jedno když přijedou za hodinu a půl - to nemusí nikdo vědět jak douho si je vezla :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
latu to teda :grinning: :grinning: dneska jsi už asi pátá kdo mi naznačil že jsem svině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ráno když mi bude furt blbě tak jdu k dochtorce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teď jsem si napatlala na hlavu barvu a nějak to štípe :angry: :angry: :angry: snad mi nějaký vlasy zůstanou.... :angry:
5. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
já bych chtěla při 1000,ale mojim tempem to nebude problém :wink: no vlastně doufám...
5. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to já mám jinou teorii - právě protože všude kolem je tolik sviní,tak se nemůžeme divit,že tu chřipku od nich chytneme :grinning: Tak hlavně ať ti vydrží aspoň ty vlasy - jinak to bude vypadat jako prasečí štětiny a to už pak nevokecáš :grinning:
5. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
viděla jsi nědy blonďatý prase :grinning: :grinning: :grinning: ?ale zato blonďatejch sviní znám tucty :grinning: :grinning: :grinning: mě se nic nechce :angry:
5. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
mě se chce s.át a jít domu :grinning:
5. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
já jsem sice doma a jelikož jsem tady sama i bez psíka a chci toho využít že i vytřu ale kde mám vzít sílu? :angry: :angry: :angry:
5. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
a já jdu domu,abych taky mohla s psíkem ven, doufám že stihnu bus! Papa zítra děvy :grinning:
5. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
udaz pipiny :grinning: tak šup šup sem,ať se nenudim :grinning:
6. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
čau latu krásný ránko přeju a mám hlad že bych sežrala prdel hrocha :unamused:
6. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
no nazdar chytrolíno :grinning: to je dost,že taky někdy s Jarmílkem zajdete :grinning:
6. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
máme s Jarmilem pořád rýmu je to humus todle počasí. Ale zejtra jdeme se starým Jarmilem na Jacksona tak musim doma dělat zdravou :grinning: Jinak my s Jarmílkem furt smrkáme chčijáme hekáme a tím vás nechcu zatěžovat.
Ty jsi od včera osimonkovaná ?
6. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
já jsem byla ve středu opřemkovaná :grinning: Simonku dělám,že ingoruju - třeba jí to nakrkne a najust konečně přijde :grinning:
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak tu dělám 13-ti tisícátej příspěvek :grinning: jubileum dneska :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak je to dobrá strategie ať se nad sebou Simča zamyslí že :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
tak to se musí oslavit :grinning: ale ty jenom džusíkem :grinning: :grinning: Jestli je Simonka po mamince,tak jí ta ingorace vyprovokuje a začne dolejzat :grinning:
6. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.