• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
luss když já myslim že za 18 let už bude naše janéčko odpočívat v pokoji kdesi na smeťáku :grinning:
luss koho chceš vyvolat ? Nejdřiv pochcat pak vyvolat :wink: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
a já ku.va chci abys byla teď gravidní,tak s tim něco udělej :grinning: A pochcat můžeš třeba mě,já ti pak nakreslim // :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
hele teď v ordinaci si zase jedna dilina vrzla,ještě ne doma a hned je gravidní,takže nevidim jediný důvod,proč když sis tenhle měsíc taky jednou vrzla,proč bys nebyla gravidní :grinning:
6. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
pochcat vás přijedu já a hotovo obě najednou páč tu double svatbu musíme spečetit
6. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo tak myslim,že společný pochcání jsme si tady ještě nikdy nedomlouvali :grinning: Už to tady zavřou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nemyslíte, to je ale zase úchylárna :grinning:
6. lis 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
to je jenom taková páteční diskuze na úrovni :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
no a kde jsou vůbec ostatní takhle při pátku, to by mě taky zajímalo...
6. lis 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
noto mě docela taky - píšu si to bonzbloku,že tu mají absenci :grinning:
Já se teď začetla do diskuze "moje nespokojenost s modrym koníkem" - nějaká uživatelka se tam tázala,po jaké době od náhlašení vulgárního příspěvku je příspěvek smazán :grinning: :grinning: To by mě zajímalo,kolikrát kdo nahlásil nás :grinning:
6. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
jsem se napila anansové minerálky a jdu blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
POSLEDNÍ VAROVÁNÍ před uzamčením! Pokud se okamžitě nezačnete chovat slušně, nepřestanete používat vulgární slova jako p.del, 3,14ča, buchta a kladélko a nepřestanete si dělat nevhodnou legraci z žen snažících se o graviditu (tzv. snažilek) a všech prostředků, jak toho dosáhnout, včetně hromadného močení na těh. testy bude zamyky, zamyky,prásk!
6. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ústav zdraví ústav
6. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
nazdar
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
no nasral :grinning: Tak teď jsi to rozsekla tady :grinning: co novýho - kromě bydžova a brambor :grinning:
6. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Čau, jsme zainseminovaná :grinning: :grinning: .. Klobouček ještě mám :wink: , odběr proběhl dle očekávání dobře - doma - všechno jsem stihla :grinning: :grinning: .. Dělala mi to největší kapacita Fertimedu - docent Sobek :wink: , tak doufám, že dobře :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
čau schimi :grinning: a říkali ti kolik bylo spermoňů? Mě zajímá jestli ta přeprava měla vliv nebo ne :wink:
6. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Ne :wink: , hned to připravovali, byla jsem tam tak za 35 - 40 minut po vyplivnutí :grinning:
6. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
novýho je...Zámky, Strašecí, Město na Moravě, ale brambora žádná :angry:
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jo tááák :slight_smile: to je ale krásný čas :grinning:
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Nasral Jarmílkovi tchýně i netchýně jsem byla venku na kyslíku a jsem z toho nějak zničen takže jdu odpočívat do bordelu páč se tomu tady jinak řikat nedá :confounded: :grinning:
6. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Schimi - kdyby to náhodou nevyšlo, jakože to vyjde, aby se zlepšila statistika této diskuze, tak si příště dej na auto maják a nápis převoz spermií :grinning:
6. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
aha musilka má doma bordel,tak to se pak nemůžeme divit,že nemá pořád čas :grinning: tak hezky pracuj, totiž dobrou noc jsem chtěla napsat :grinning:
ella no jo, tady na té diskuzi se dočkáme leda bramoborovýho salátu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
6. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
No, příště už by to bylo horší, protože to by dělali IVF :unamused:
6. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Latu - :grinning: :grinning:

Zřejmě budu muset požádat o spolupráci kromě CARu také tátu, protože jsem opět skoro panna a náhoda je blbec, že? Jdu sepsat žádost.
6. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Jinak odběr, to byl horor :sunglasses: .. Děti za dveřmi :grinning: - chtěly na autobus, pes kňučel :grinning: , že chce čůrat a já nastavovala kádinku :wink: , aby to co vyplivne nepřišlo nazmar :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Schimi - klid, mám to dvakrát za sebou a jsem jasným důkazem toho, že se to dá přežít, jenom mě při těch narkózách odumřelo pár mozkových buněk :sweat_smile:
6. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo :wink: ?? No to by u mě už nemělo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já mám za sebou narkoz, že je ani nespočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
to já ráno usoudila,že prdim na laparo - v prosinci dáme když tak ještě jedno IUI a pak chci IVF :slight_smile: Při mojim štěstí bych se nechala kuchat, pak bysme to jako zkoušeli doma a nakonec by to stejně skončilo u zkumavky,takže si tu laparku odpustim- nemusim zase mít všechno,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A chci co nejdřví vozit kočárek,tak to nebudu zdržovat :wink:
6. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
ženy ohřejvám si svíčkovou heč :grinning:
A když vezmeš v úvahu procentuální úspěšnost IVF proti IUI, stojí to za zkoušku. Horší jsou ty prachy za to :rolling_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.