• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
schimi to jich asi bylo fakt hodně, když ti ani nezbyly buňky na počítání :grinning: já mám místo buněk dudlík,takže jsem na tom stejně i bez narkoz :grinning:
6. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
jarmilová neser a dovez vzorek :angry:
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
čus my jsme taky dneska měli odběr jednou na tričko a jednou do huby :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Latu - nevím, nevím, mě před IVF teda do toho břicha načumovat chtěli a ještě dělali zkoušku průchodnosti vejcovodů, mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
No, na ty prachy jsem taky zvědavá :angry: .. Děti mají náročný nároky na vánoce :confounded: .. To už není panenka :wink: , ale mobil a nejlépe i laptop :grinning: :grinning: a jiné vymoženosti, o kterých já ani nevím, že existují :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
latu přijeď mám tu hafo knedlíků :grinning: ale maso už ti žere pes :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
schimi ať si napíšou Ježíškovi :slight_smile:
leni, no tak to byla škoda materiálu :grinning: :grinning: !!! U nás se zásadně neplýtvá :grinning: :grinning:
musil a máš nějakou omášku k tomu nebo zelíčko co po něm bude pěně pokakáníčko a prděníčko? :slight_smile:
schimi tak u nás se zásadně neprcá :grinning:
6. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Myslím zabiju svoje dítě :angry: :angry: !!!! Tedy to v pubertě :angry: :angry: !!! A udělám si jiný :angry: !!!
6. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
průchodnost mám za sebou,ta je v pořádku, endometrioblabla taky nic nenasvědčuje,tak mě nechtějí řezat - a já se jim vnucovat nebudu,když mi to IVF udělají i bez toho :slight_smile:
lussi musilová má psíčkovou - ale schválně to napsala na konec minulý stránky,abysme si toho nevšimli a nemusela se dělit :grinning: No a když jsem si toho já všimla,tak dala radši honem maso psovi a mě nacpe jenom suchý knedle :grinning:
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
lussi - jj, u nás se taky zásadně neplýtvá,tedy neprcá - hezky všechno schraňovat pro pani embryoložku :grinning:
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
teda já vlastně nevim jak se té paní říká - ona asi není embryoložka,ale jenom spermoložka :grinning:
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
latu náhodou na tebe zbyla i vomáčka :grinning: v zeleným rendlíčku a to jako fakt :sweat_smile: ovšem když si jí nevyzvedneš do 16:00 tak ti jí sežere starej Jarmil :grinning:
6. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
spermoložka hamounka :grinning: má toho kádě a nerozdělí se, napíšu si taky Ježíškovi
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
no tak ať mu nezaskočí při poslední soustu,až budu žrát můj příděl omáčky :angry:
luss a zelí bylo včera a ráno jsem teda doběhla jen tak tak furt jsem si myslela že to jsou zaražený prdy a vono hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
autor
a ještě nebylo zaražený,to je ale pech :grinning:
latu oki vyřídim mu to napíšu mu na knedliky brusinkama latunčino :grinning:
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
latu no zaražený právě vůbec bylo to turbo :grinning:
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jak jsi na tom teď vlastně s blitím?
6. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
holky já tady na vás jukám a lítám po bytě a doháním domácí práce ,za chvíli zas táhnu do toho blbince
6. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
já už v blbinci jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
ješě to nemám vymykaný jak za pochodu pověsit prádlo a nevypíchnout si u toho řasenkou ošíško ..
6. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
nasráál :grinning: :grinning: :grinning:
tak já jsem dneska oficiálně za školou,jelikož jsem nastydnutá,líná a mám spálenej xicht ze solára,takže jsem jak jak rak :angry: :angry: :angry: :angry: já mám segedín a je docela chutnej(jsem ho dělala poprvé) :grinning: :grinning: a vašoun je taky doma a až něco dodělá,tak jedem pro nové pneu...a dneska v šest mám snád už poslední předrozvodovou schůzku s manžou....
6. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
jani, tak pevný nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
6. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
tyhle rozvodový tahanice jsou na budku ..taky přeju pevný nerv
6. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
jsem si přečetla tu diskusi co psala latu a divím se, že nás ještě nezamkly, ale to asi přijde, ženy, to přijde.
jani taky přeji pevného nerva :wink:
6. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.