• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
lussi původně jsem myslela,že se ohledně těch vulgárních příspěvku mluví o nás,ale naštěstí jsem žádný důkaz nenašla :grinning:
6. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
já se pořád divím,ža nás ještě nezamkli :wink: :wink: ale myslim si,že ty ostatní diskuze jsou celkem nudný,ikdyž já do jinejch moc nelezu...takže u nás se aspoň adminy zasmějou a přivíraj všechny oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
ale mě nepřijde, že bychom byly vulgární :grinning:
6. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
já si myslím, že jde hlavně o to aby se lidi tady neuráželi a nějak slovně nenapadaly, což si myslím, že tady nehrozí :grinning:
6. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
lussi mě tak nee,ale vůbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
si taky myslim vy diliny že to tady nehrozí - kor když už sem nechoděj matky moralistky :grinning:
6. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
jo, drž hubu a pojď na kafe :grinning:
6. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
a chytrolíny 24tt :grinning: :grinning: :grinning:
jinak latu blití mě už asi na tři týdny nechává nabrat síly takže futruju už celkem v poho sice po malinkejch dávkách ale zato patlám párek s tvaroháčkem a tak :grinning:
Jo a já ležim páč mě nějak kurevsky začlo bolet břicho ale Jarmílek sebou mele tak je asi vše o.k. jen se zas nafukuju
6. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
musil ty se jdi vy.rat a my jdeme na kafe :grinning:
6. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
já si udělám kakajíčko abyste věděli když na mě serete s kafifíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
tak já vyrážim za doňou lussilou :grinning:
6. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
no hurá :grinning:
6. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
já vyrážim pro mlíko a uvařim si kakájko abyste ěvděli a pes mi tu prdí pod nohama prase jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
tak jsme to všechno probrali a šla bych domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
mě přišel balík a přivez mi ho strašně pěknej kluk :grinning:
6. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
asi už poštěváčku kleplo,tak museli najmout brigádu :grinning:
6. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak to já dneska krom latu ještě nic pěkného neviděla :grinning: A je dost pravděpodobné, že ani neuvidím. Možná jednookého hada, ale to se uvidí podle toho, kolik toho vypijeme :grinning:
6. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Klobouček jsem úspěšně vytáhla, vyprala šňůrku a nachystala na neděli :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
latu to nebyl poštěváčkov to byla PPL poštěváčka tu byla ráno a pepka jí neklepla běhá jak čamrda :grinning:
hada toho já neviděla už ani nepamatuju asi je na něj zima :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
musil ty už hada nepotřebuješ, už splnil svůj úkol a pak nejspíš chcípl :grinning:
6. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
bez kloboučku bos,natloukl si nos - mě to prostě vždycky napadne když slyšim o kloboučku :grinning:
lussi a to se ti něco zdálo,že bys na mě viděla něco pěkného,asi jsi přepracovaná :grinning: já taky plánuju setkání s hadem,hodlám zdvojnásobit měsíční počet našich šukacích chvílek :grinning:
6. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
a nebo ho musilka po akci sežrala - no třeba některý pavouci to tak dělají :grinning:
6. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
latu jsi krásná protože jsi těhotná a zdálo se mi, že máš větší kozy :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
já jsem se zdržela sexíkem,musim se prej potit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prej mám napuchlej obličej :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a teď jsme se nažrali a šla bych zase spát...teda tyhle dovolený a volna bych brala častěji :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
jani napuchlej jo? A co takhle vyplivnout to co jsi před chvíli vyždímala z hada? :grinning: Ono to pak splaskne :grinning:
6. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: bůhví co má napuchlýho,když tam dělaly nějaký tyhlety divný pohyby :grinning:
lussi to se ti nezdálo,kozy mám větší,bo mám tu novou zvětšující podkozenku co mi koupil kokotáta k narozkám :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: :grinning: A dáváš si do ní ještě něco, nebo tam máš jen dvoje dudy? :grinning:
6. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
a to mu hned řeknu,že funguje /samozřejmě mu neřeknu,že si toho všimla jenom lussi/ - on to totiž komentoval,že bych měla nosit dvě najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
ještě tam dávám smotaný ponožky :grinning:
6. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
lussi jakej úkol prosim tě ? Nebejt katetru tak Jarmil ještě trůní někde na houbách :sweat_smile: Právě že had neudělal krom flusance nic tak o to víc by se měl snažit že jo :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.