• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Hlásim,že jsem si právě udělala excelovskou tabulku a budu si tam zapisovat za co utrácim, všude všichni píšou,že když si to takhle 2-3 měsíce člověk eviduje,tak pak zjistí kde může ušetřit,tak to jsem teda zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
schimi fakt s notářskym podpisem? :grinning: Tak to máte notářky posvěcené početí,to jentak někdo nemá :grinning:
Jdu čumět na bednu, za chvíli dojde kokotáta tak budu dělat vajca k večeři,tak pa zítra :grinning:
6. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
latu mě to šlo jen když jsem byla sama,od tý doby co utrácíme dva dohromady nějak nemám přehled... :sweat_smile: :sweat_smile: já dožehlila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a teď taky čumim na bednu :grinning:
6. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak jak je při sobotě?my jsme byli pro ty pneu a na obídku a teď se jdu na chvilku natáhnout...
7. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Čau při sobotě :grinning: .. Dnes jsem si byla zaplavat a tak mě rozbolelo břicho, že jsem to vzdala :angry: :angry: .. Zítra ráno potvrzovací IUI, tak jsem zvědavá, kdo mi to bude dělat :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
nasral ženy :grinning: kokotáta v práci, já jsem si odplesnivěla okno a pokulturnila kytky a teď jdu zkusit taky dělat segedín - jsi mi na něj janitchko udělala takovou chuť,že jsem se rozhodla ho taky zkusit :grinning: ale obávám se že to nedopadne tak dobře jako u tebe :grinning: :grinning:
schimi ty jsi teda ale náročná, jednou ti to nestačilo? :grinning: :grinning: Tak snad ti to bude dělat nějaký chlap co míří přesně :grinning:
7. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
haloooo pojďte sem někdo :fearful: :fearful: :fearful: Už to klokotá na sporáku a asi s tim kokotátu moc neoslnim, kdybych koupila nějakej segedín v pytlíku tak by to dopadlo možná lépe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Než jsem umyla nádobí a poklidila výrobní nepořádek,tak pes vyhrabal palmu :angry: A to jsem předtim luxovala - teď myslim kouše klacek v postely, asi se mě pokouší zničit :grinning:
7. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Čus Latu - vydávej to za nějaké exotické jídlo :grinning:
Já rozpekla k večeři Hermelín - troubelín a ellatáta tvrdí, že tu cítí kozu :grinning: ...tak nevím, co si o tom myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
udaz ella :grinning: hermelínek bych si taky dala,už jsem dlouho neměla,takže si to píšu na úterní večeři :grinning: A k té koze - neni to třeba příslib sexu nebo tak něco? :grinning:
7. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Ježíš, no jo... :astonished: ...a neříkal by, že cítí dvě kozy? :sunglasses:
7. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
tak dílo dokonáno - je to trochu kyselejší,ale za to fakt nemůžu, holt to bylo poctivě kysaný zelí :grinning: Poživatelný to je, nakonec z toho mám docela radost, protože i od pohledu se dá poznat že to je segedín :grinning: Teď se jdu chvíli věnovat tomu pískacímu pejskovi co se tady dožaduje pozornosti :grinning:
7. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
udaz při neděli :grinning: tak kokotáta si segedín chválí,prej je výbornej - takže janitchko hoď další návrh na jídlo,evidentně máš dobré nápady :grinning: :grinning: Jdu na chvíli provětrat psisko ven,pak asi vyrazíme k rodičovstvu a pak to vidim na sex :grinning:
8. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj latu :slight_smile:
to mám z tebe radost :grinning: :grinning: :grinning: já jsem nakonec byla smutná když jsem vylízala hrnec,že už není :grinning: :grinning: :grinning:
no nevim jestli tě potěšim, dneska jsem dělala rozlítaný ptáčky a zejtra mám hroznou chuť na čočku s vejcem a klobásou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale to každej nemusí :slight_smile: :slight_smile: ,ale já mám naštěstí doma všežravce,takže v poho...vlastně jediný co si dělám sama pro sebe je krupicová kaše,tu budu mít v úterý :grinning: a pak mám recept od tchýně na výbornej guláš,a nejlepší na něm je,že to všechno smícháš a dáš na hoďku do trouby a nesmíš na to ani juknout a vyndáš mňamozního hotovsona.. :grinning: :grinning: :grinning: já byla teď asi dvě hoďky s psíkem,musela jsem vychladnout,měli jsme doma po včerejší kalbičce dusno.... :angry: :angry: :angry: :angry:
8. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
tak dusno přetrvává,spala jsem dneska dlouho tak se mi teď ani nechce.... :confounded: přeju dobrou a snad mi to zítra vyjde se sem juknout.. :slight_smile:
8. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
bré ráno, ať někdo dojdete tak taky dojdu, teď zase jdu :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
No já dojdu ale brzy spíš pojdu páč jsem jak přejetá. Blbě spim všechno mě bolí mám obavu že chřipka je tu. Nebo aspoň pěkný nachlazení a to mám jet ve středu k holiči a ve čtvrtek k zubaři :confounded:
9. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Čus, teda tady se ještě spí po víkendu, ne :grinning: ??
9. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
do pr.ele, psala jsem a místo odeslat jsem dala aktualizovat a všechno zmizlo :angry: Toť důkaz schimi, že s tím spaním po víkendu nejsi daleko od pravdy, piju druhé kafe a jsem ještě docela mimo.
musilice ty dostaneš přes držku, kde jsi co chytla prosím tě?! Ještě aby to byla prasečí a narodilo se čuňátko :grinning:
jinak ženy, opravuji svůj blaf z minulého týdne týkající se očkávané mrchy, špatně jsem počítala a jsem teprve 18 DC, takže je v nedohlednu :grinning:
9. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
:grinning: lussi, tak to jsi dobrá.. Takhle bych se taky chtěla splést :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: janitchko hoď ten recept na ten guláš co se dá do trouby a udělá se to všechno samo,takový recepty mám nejradši :grinning:
musil no to teda pěkně do pelechu a spát a pít čajíčky a spát a pít,ať to s Jarmilem brzy vyležíte! :wink: A bacha na to čuňátko,jak píš lussi :grinning: No i když - aspoň by mohl pak manža tvrdit,že je takovej kanec,že se mu rodí prasátka :grinning: Jo a myslim,že lussi v tom má takovej bordel,že ani tu informaci o 18DC bych nebrala jako směrodatnou :grinning:
9. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
no já si totiž do kalendáře píšu taková malá čísílka, abych věděla kolikátý den jsem a nemuselo to pořád počítat jak dement, no a tentokrát jsem si tam napsala i číslo 15 , což měl být poslední den kdy si mám vzít prášek na tu mou ureu, takže jsem tu patnáctku pozvažovala později za DC a přičetla si k tomu dalších patnáct a čekala na mrchu :grinning: No debil prostě :grinning:
9. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
já chci taky recept na guláš, umím jen ten bramobrový s párkama a to se nedá taky žrát pořád :grinning:
9. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
:grinning: hele lussi našla jsem písemnou zmínku o tvé mrše z 23.10. - takže dle mojích jednoduchých počtů,bych ti ráda sdělila,že pokud okamžitě něco nesplodíte,tak s vám bude mrcha na Vánoce,takže si skoč přes křižovatku za lussilákem konej svou povinnost :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak to je pěknej zmatek :grinning: :grinning: .. Já musím jít vykoupat psa :grinning: .. Příšerně smrdí, protože včera utekl a je úplně černej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. A to jsem ho v pátek koupala, byl čistej, voňavej a vykoupe se v potoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
9. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
a nevíte proč píšu dneska jak dement a pořád mi tam chybějí nějaký písmenka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
latu mě je jasné, že bude mrcha slavit svátky s náma, jako každý rok, už jsem si zvykla :grinning: A nikam nejdu, venku prší, to mi za to nestojí :grinning:
nepíčeš jak dement :grinning:
schimi mě pes smrdí a to nemusí nikam utíkat, on už se jako smraďoch snad narodil :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
latu asi si dám do alba naši spolešnou fotku, abych tam taky něco měla, co ty na to? :grinning:
9. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
No jo, ale manža je cíťa a hned se mu navaluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Asi jako těhulce.. :grinning: .. Takže by pes skončil na dvoře.. :unamused: Což pokud opravdu nějakým zázrakem bude mimčo, :grinning: stejně tak skončí - protože chlupy jsou všude :grinning:
9. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
ty jo tak vy taky kvůli miminu vystěhujete psisko :fearful: Já mám taky chlupy všude a v žádnym případě bych Barušku nevystěhovala,teda pokud by si to sama nepřála,což u takového postelového psa nehrozí :grinning:
lussi pokud nemáš na mysli fotku z té grilovačky u vás,kde všude vypadám jak maxi 3,14ča tak klidně :grinning:
9. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
No, náš pejsek je kapku velkej na postelovýho :grinning: .. Zlatej retrívr :grinning: .. A mám obavy, protože psi docela dost žárlí :unamused: , nemuselo by to dopadnout dobře :frowning2: ..
9. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
no my máme dva labroše a taky je nevystěhuju, byli tam první než mimino, hold si budu muset víc máknout a častěji uklízet, to se raději sedřu :wink:
latu obávám se, že mám jenom ty fotky z grilovačky :grinning:
9. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.