• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
lussi tak tak - jednou jsem si toho psa pořídila s tim,že je zvyklej bejt s náma uvnitř a vynaložim prostě nějaké úsilí na to,aby se to dalo skloubit s mimísem. a ty fotky z grilovačky radši neukazovat, já vypadám jak debil na fotkách normálně,natož když jsem se snažila tvářit jak debil :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
tak tak, správněno :wink:
a vzhledem k tomu,že tam taky vypadám jak debil tak to taky raději ukazovat nebudu :grinning:
9. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Souhlasím s váma, ale náš pes už jednou 5-letý dítě kousl :frowning2: :frowning2: .. Byli jsme to dokonce šít :frowning2: ke všemu to bylo dítě cizí :angry: .. Takže riskovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
9. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
nějak si dneska nemůžu vybrat co si objednat z oriflame,to jsou hrozný starosti :grinning:
9. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
nemělo ho to dítě otravovat :slight_smile:
latu nic, ušetříš :grinning:
9. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
chro chro co máte proti prasochřipce ? Aspoň budu ve zprávách večer :grinning:
9. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
musil :grinning: :grinning: :grinning: my máme rádi všechna zvířátka,takže nám ani prasochřipka nevadí :grinning:
9. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
latu to jsem ráda že vám Jarmílek prasátko nebude vadit. Jarmílková si vaří brokovnicovou polífku a extrémně se jí povedla :grinning: tim se jako nechci chlubit to já jen tak :grinning:
9. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
a už jsem jí sežrala a je prostě ňam akorát Jarmílek teĎ bude trochu pod palbou až to břicho zpracuje :grinning:
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
a roztopila jsem kotel úplně sama teda s Jarmílkem samozřejmě :grinning:
9. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak pes je čistej a voňavej :grinning: :grinning: .. Jen nevím, jak dlouho mu to vydrží :grinning: .. Došel mi psí šampon, tak jsem použila svůj, s kondicionerem :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
jsme z latu zpět z oběda, dala jsem si kuřecí kapsu - mňam. A Latu pizzu, už méně mňam, ale šlo to. Nejlepší na tom bylo to vínko :grinning: To se hned lépe pracuje :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
a já byla s doňou pičundou lussilou co neví kdy má mrchu na obědě,daly jsme si víno a tady je takové dusno,že mi to normálně vlezlo na mozek :grinning: a chytla jsem slinu a mám chuť se jít ožrat :grinning:
autor
a ku.va telepatie :grinning:
no to teda, já bych si ještě vrzla, ale nemám ondoňa :grinning:
9. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
máš ho přes ulici a nebo pošli svůj požadavek "all" a on se někdo najde :grinning:
9. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
teď jsem přišla, přece nepolezu zase ven :grinning:
9. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
no to je taky pravda,tak musíš vydržet do večera :grinning: a neboj - ono to přijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
pipiny kam jste šly všechny? :confused:
9. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
přijel Pípíelák přivez mi balik :grinning:
9. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
musil tobě pořád vozej nějaký balíky, to je strašný :grinning:
já byla na kávě zase
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
latu ty jehly už ti nedonesu, už je nebudeš potřebovat, tak sorrry :grinning:
9. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
luss taky objednávám jak divá :grinning: Hodně dělám to že si tY věci omrknu k krámě a pak je objednám přes net páč jsou i o 40 % levnější. Kupříkladu teď výplně do peřin v krámě přes 500 a na netu 350. Je dobrý že jsem doma a mám čas zkoumat to po netu no pak člověk fakt strašně moc ušetří na tý výbavě.
Já bych si dala čaj ale nechce se mi zvedat když už sedim :grinning:
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
jehly ? Fetujete ? Jeen tak dál a za tři roky umě na oddělení :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
jojo fetujeme, co máme jako dělat, máš nějaký jiný návrh? :grinning:
9. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
luss jen si dejte však člověk má mít nějakej zlozvyk :grinning: Teď si tohle přečte primářka a mám vyhazov :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
jo když se nedá píchat jinak,tak si zapícháme aspoň z jehlama :grinning: musil tak mi najdi nějakou levnou myčku - ale potebuju aby byla docela úzká,tušim že to je nějaký rozměr kolem 45cm :grinning:
lussi připadala jsem ti dneska nějak extrémně dementní,že si mylsisilší -ů kuv.a nejde mi to napsat a mazat to nebudu - myslíš že jsem gravidní? Nebo snad předpokládáš,že kokotáta už na IUI nepůjde? :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
latu no to víš že jo, dneska ses chovala jak gravidní 3,14ča :grinning: :grinning: :grinning: Je to už jasný? :grinning:
9. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
no krom toho že jsem nechápala polovinu věcí co jsi říkala sem se chovala jako zcela normální zaměstnanec tohoto ústavu :grinning:
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
můj pes mě asi balí nebo co je nějakej úchylnej dneska :unamused: :rolling_eyes:
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.