• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
no to mě poser, byli tu jarmílkovi a já musela makat :rolling_eyes:
lussi vozidlo PCO :grinning: :grinning: třeba to byly tvoje PCO a odjeli navždyc do luftu :grinning:
10. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
ty jo jsem rychlik mám vytřeno celkem za 40 minutek :grinning: teda mimo koupelny tam musim nejprve zlikvidovat prádlo než se dopracuju k podlaze takže tu vytřu spíš až večer nebo zítra. Ale už to tu chtělo zásah jako prase drbání strašnej bordel na podlaze :confounded: :sweat_smile: akorát u všeho funim jak lokomotíva :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
abys u toho neporodila :grinning:
10. lis 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
luss no rodim rodim po tý brokovnicový polifce to je jeden porod za druhým :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
já bych si dala porkovou polívku :slight_smile: musil můžeš jet vytřít i k nám, já už radši doma ani moc nerorsvicim abych ten svinec neviděla :grinning:
10. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
latu no leda když ty přijedeš žehlit tu kupu prádla co mě po dnešním praní čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: z toho bych blil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
mě asi ani žehlení nevadí - teda vadí,ale mnohem víc nesnášim věšení a sundavání prádla,kor když jsou tam fusekle :angry:
10. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
latu fusekle jsou hnůj. Teď zrovna bohudík peru cejchy to je velký :grinning: ale ještě pak tam mám tři pračky tohohle fufního malýho prádla a to mě sere :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale žehlení to je teda moje smrť. Radši budu celý dny šůrovat utírat prach než žehlit :grinning:
10. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
hurá hurá hurá, výsledky mám v pořádku :grinning:
latu s tím prádlem máme úplně stejný problém, proto já žehlím a lussilák dělá to ostatní :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
a to nemluvim o tom že mě tak za 5 týdnů čeká komplet praní Jarmílkových věcí a to hned dvakrát. Jednou poprvé to chci vyprat v persilu a podruhý v dětský lovele. A to jsou samí fufně věci
10. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
a žehlení to bude jejej. Asi pozvu babču na brigádu ta žehlí ráda :grinning: )

luss jaký výsledky ty chlamči ? nebo štítku ?
10. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
musil ta urea
10. lis 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
na štítku jdu teď ve čtvrtek, tak uvidím co mi řekne :confounded:
10. lis 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
no co by ti řekl: dobrý den,co si přejete :grinning: :grinning: :grinning: ježiš to je ale trapnej vtip,až se tomu musim smát :grinning:
musil tim chceš jako naznačit,že za těch 5 týdnů už budeš chytrolína 29tt a březen bude klepat na pupek? No ty vole to strašně letí a já jsem furt ploštice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
já jdu ve čtvrtek k zubaři tak si budm držet palce navzájem :confounded:
10. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
já už chci taky k zubaři, já si totiž řekla, že dřív než kvůi razítku do huhuprůkajdy tam nejdu :unamused: :grinning:
latu naštěstí nejdu k tomu ichtylovi z Pronatalu, tak snad to bude v klidu :grinning:
10. lis 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
já chci jít v prasinci - ale nejdřív musim zase začít pucovat zuby i tim mezizubnim šmejdem,aby zubka nepoznala,že jsem se na to samozřejmě vys.ala :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
hele kde je jako janýsek? :confused:
10. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
no to bych měla taky, naposledy když jsem to dělal tak mě 14 dní bolela huba :angry: Do tý doby nic.
10. lis 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
latu no letí to naprosto šíleně něajk všechno frčí kolem mě a já jen čumim :confused: :sweat_smile: mezi svátkama o vánocích se do toho pustim. Bábrle tu bude na vánoce tak bude žehlit a já prát a budem to mít hotový natošup.
luss já taky už skoro dva roky u zubaře nebyla a teď holt není zbytí razítko musí bejt jinak mi v pojišťovně nedaj litra přispěvek :grinning:
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
musil však to jdeš jen na prohlídku ne, tak co by ses bála :wink:
10. lis 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak kvůli litru bych tam taky šla :grinning:
10. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
luss já mám ze zubařů strašnej respekt. Jako malá jsem byla na složitý operaci se zubama a prostě mám někde v hlavě proti nim hroznou averzi. Ráno vždycky dostanu strašnou sračku než tam jdu :sweat_smile: tam se klepu jak ratlik koktám a prostě se chovám jak debil :grinning:
10. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
latu no právě když by nešlo o toho litra tak tam sbad ani nejdu ale litr je litr :grinning:
10. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
já na operaci se zubama nikdy nebyla a bojím se jich taky, já fakt raději půjdu do narkozy s operací břicha, ale jakmile mi mákně někdo na zuby tak jsem v prdeli :slight_smile:
a kvůlil litru bych tam taky šla :grinning:
10. lis 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
No taky si hned toho litra dojdu vyzvednout :grinning: jako bolestný za otevření huby :grinning:
10. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
já chci taky litr za zubaře :angry: to je diskriminace neplodnejch - kdyby bylo po mym,tak už jsem dávno gravidní a měla bych na něj taky nárok :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
už jsem zase tu, byla jsem jen s tchyní u jedné děsné ženské :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvůli pozemku, který chceme koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
jéé tak to asi bude docela o nervy,jestli je ta ženská děsná,to si užijete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
latu u naší pojišťovny dostávaj prachy i negravidní manža dostane 500 když donesu doklad za nějaký třeba vitamínky :wink:
10. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.