• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jaké zemi , kdyby jste si mohly vybrat by jste chteli žít???

(Zamčená)
29. září 2009 
majina, a proc nikdy ne Nemecko,USA ci UK?
20. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
Jinak pár zemí se mi líbí, ale žít tam? To nevím, nemám odzkoušené :wink: Kdyby byla příležitost, tak bych se i takové změně nebránila, ale asi to nehrozí.
20. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
Maji:určitě jo,teda pokud do te doby nebudeš rodit :grinning:
20. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
Maji a to pojedete od cestovky? V Monacu musí být úžasná atmosféra, ale samotný závod, prý nic moc. Normální člověk nemá šanci toho moc vidět. Na to je prý Maďarsko nebo Německo o hodně lepší :wink:
20. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
jinak, kdyz uz tady jede to Monako: my tam byli naposledy letos, kdyz jsme si odskocili z Francie...Monako je hezky, nic bych proti zivotu tam nemela, ale nevim, cim to je, ale pripada mi, ze tam bydlej hlavne zensky pres 40, ktery machrujou v drahej autech a kazdou mladou holku by zabily pohledem....Nemam objektivni nazor, ale z vlastni zkusenosti je pro me Monako rajem zazobanych starych krut, ktery si prachama vynahrazuji ztracene mladi :grinning: Ale urcite se pokusim tam jet pristi rok znovu, abych si treba vyspravila nazor :grinning:
20. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
Zanet tak toho jsem si teda nevšimla, já viděla i mladý fuchtle se starýma zazobanýma páprdama :grinning:
20. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
pertu... vyražte znovu :grinning:

ilon... no to by se nám to teda muselo podařit v nejbližší době :wink: :grinning:

zanett... to co jsem slyšela mi stačí, Ameriku nemám ráda už jen to co vidím v televizi (tím nechci říct že tam jsou zlí lidé ale ti na vyšších postech si myslí že budou diktovat celému světu), Anglie je pro mě taková moc free... nikdo tam nic neřeší a všichni jsou takový frajírci, stačilo mi to když jsem tam byla... no a Německu neodpustím historii, napáchali dost zla :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
petraluk; jj, ty tam byli taky a vubec spousta jinych individuii, ale proste ty stary skeble, ktery honily mlady zajicky v nablejskanech autech byly nejak na kazdym kroku, dokonce i ve Francii (na Cote d'Azur) v kazdym aute s monackou znackou sedela stara kruta a brejlila po zajicich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
petru... ne ne, pojedeme za sebe :grinning: :grinning: :grinning: Já tam chci hlavně kvůli té atmosféře, je to tam jiné než jinde :grinning:

zanet, věřím tomu! Je to země zbohatlíků :confused: :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
maji, aha :wink: Ja v USA zila rok, libil se mi hlavne NewYork, na ten nic nema a nemela bych nic proti zivotu tam, ale jen mi vadi ta ekonomicka krize...ted jsem rada, ze jsem v Evrope, do USA uz jen za vyhodnymi nakupy, kdyz je dolar tak slabej :grinning:
20. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
mne je dobre, kdyz je to nekde free, takze Ibiza vede...ale jen v lete, v zime tam chcip pes
20. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz
Já bych chtěla žít v Irsku a jezdit na dovolenou do Dubaie :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
zanet... já jsem jiná :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
maji, to je tady prave super, ze z ty historie maji vsichni desnej mindrak, tak jsou strasne hodny pritulny a nekonfliktni a tolerantni :slight_smile: zazemi na deti uplne bezvadny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lepsi uz musi bejt na rodinnej zivot fakt jen svycarsko :slight_smile: mame kamarada,ktere tam pracuje a jeho nastavajici manzelka s miminkem za nim nechteji jit :sweat_smile: . Rozumite tomu? radsi ziji oddeleni a vidaji se o vikendech :pensive:
20. čer 2008 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
maja26, ja bych taky chtela do Dubaje :dizzy_face: Pritel pred lety pracoval na strednim vychode (Dubai, Muscat, Oman atd), ma tam nekolik znamych (Anglicanu, kteri se tam usadili), tak bych tam strasne moc chtela, ale on je proti, kvuli bezpecnosti...
20. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
Amerika mě nevadí, ale nikdy jsem tam nebyla takže nedokážu posoudit. V UK se mi nelíbí počasí a Německo taky nemam ráda, přijdou my všichni namyšlený frajírci a historie je stránka sama o sobě :slight_smile:

Dubai musí být taky super, ale tam už jsou moc velký vedra :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
tlapicko, ja osobne myslim, ze pro rodinnej zivot je treba dobry i Holandsko (zila jsem tam po navratu z USA) - velmi idealni zazemi pro rodinu, stejne asi jako Skandinavie :wink:
20. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
Jako namyšlení frajírci se Němci chovají v jiných zemích (samozřejmě ne všichni) :wink:
20. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
jinak, tlapicko; priteluv sef je Svycar - a MP jezdi casto do CH na sluzebky, ja mam pocit, ze ti Svycari si radi hrajou na svym pisecku a ostatni mezi sebe moc neberou, napr. kdyz mluvim se sefem MP - je to prima chlap, ale prijde mi, ze v tom CH moc cizince nevitaj.....no a zij pak nekde, kde se necitis vitan :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
kristi... no tak to já nesnáším, takový to "pohoda, klídek, tabáček" ... týpkové s řetězem na krku a myslí si že to je zlato, napůl vyhulený mozky a prostě "hoď se do klidu bejby, dáme rapec nebo hip hop" no to nenávidím ale hlavně že je "pohoda jazz" :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:35  • Odpověz
petraluk právě Dubai na dovču jen teď jak vydím co tam všecko mají to musí být super!
Manža má v Německu segru ona se tam vdala a nepříjdou mi namyšlení možná proto že jsem jeji švagrová nebo nevím,navíc je pravda že bydlí ve vesnici kde je snad Němec jenom její manžel :grinning: jinak je tam sam Polak,hlavně mi připadá že nejsou tak vystresovaní jako tady v 4esku prodavačky jsou milé a poradí,lidi na ulici se na mě usmějou jen tak.Jinak jako servírka vím,že to jsou strašné prasata,tak jako všichni cizinci :unamused:
20. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
chybička - Česku :wink:
20. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
Maja26 známej tam jezdil služebně už za komoušů a přes léto, se tam dá pracovat jen ráno do 10hod a až do 17hod. mají pauzu, protože venku se nedá být, když jsou 50st. horka :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz
Já jedině v ČR, mám naši zemi ráda :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz
tak to není ani na dovču to bych musela být někde v hotelu zavřená v krytém bazénu :astonished: ,nebo se tam přestěhuju když se tam dělá jen do desíti :slight_smile: teda jestli pak nedělají přes noc,to je život to by se mělo zavést i tady v létě když jsou parna,v kancelářích na uředech tak někdy dostanou volno a normální dělník chudák.
20. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz
beranku taky ji budu mít ráda až nebudem mít nachcané a nasr.. ve výtahu :rolling_eyes: ,jinak je to tu fajn mám tu rodinu,kamarády,můžu si zajít někde na zahrádku na malé pivko,do lesa,k vodě co nám chybí.....? :grinning:
20. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz
v Japonsku, nejlépe Tokyo
20. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
zanett. mozna mas pravdu... i kdyz je fakt, ze na pisku moc nemek nepotkavam.... mam spatny vzorek. Frankfurt je hodne mezinarodni... tak ani nevim, jestli vlastne nemci mezi sebe nekoho prijimaji nebo ne...
ale kamkoli vleu s ditetem, tak se na me usmivaji, coz bohuzel v cechach nemuzu rict... krome nadhernych hrist na kazdem rohu je to tu i na psychiku super!
20. čer 2008 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
Maji pracují pak tak do 23 hod. Ale je to děs, být celý den zavřená v klimatizovaným hotelu. Pochopitelně místní to zvládaj líp, ale pro středoevropana je to příšerný.
20. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz
asi bych si vybrala zemi s mírnějším klimatem než má ČR, lákal by mě Řím, tam se mi líbilo MOCi. Nejvíc by mi vyhovovalo, kdybych mohla tak půl roku žít v nějakém evropském velkoměstě (I Praha je fajn :slight_smile: ) a pár měsíců strávit někde u moře, nejlépe opět v Itálii.
20. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.