• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jaké zemi , kdyby jste si mohly vybrat by jste chteli žít???

(Zamčená)
29. září 2009 
P.S. italsky neumím :sunglasses:
20. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
maji, ono zase clovek je pak klidnejsi, vsechno je manana a kazdej si uziva zivot podle sveho, zadny honeni, zadnej stres...
20. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
Španělsko nebo Ibizu bych tedy nemohla. Nelíbí se mi jejich péče o děti. Klidně s nima od narození chodí po hospodách, od půl roka mají jesle a anemají žádnou mateřskou :unamused:
20. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
mě se na výchovu nelíbí Německo jak vydím synovce tak to je fakt děs,tchýně říkala že oni poslouchají ho.Manža to nesnáší on je až moc rozmazlený a to tam vydím u většiny rodičů.Tam mi pak připadá že mám opravdu hodné dítě :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ibiza je specificka, 7 mesicu se maka a 5 mesicu se vali
20. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz
kristi... ale to potom taky přestane bavit :grinning:

no a o výchově ve světě se snad ani nedá mluvit!

Jinak já bych ještě strašně moc dáda do Afriky-Etiopie nebo Uganda ale tam bych chtěla pracovně, nééé tam žít na stálo ale třeba tak na ty 3-4 měsíce ročně bych tam brala!
20. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
no, a pritom vsem je furt Spanelsko jednou z nejzdravejsich zemi, tak si pak vyber,ze?
20. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
Kristi tak to jsem neslyšela, že by Španělsko bylo nejdražší. Ibiza jo, ale Španělsko je v pohodě.
20. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
nejzdravejsi
20. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Kristi jsem magor :grinning: omlouvam se :grinning:
20. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz
v pohode, :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz
zusmo: proboha proc tokio??? to me fakt zajima!!! :confused:
20. čer 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
nový zéland,skotsko,...krásný baráček :grinning: ,ale beskydy s vlastním domkem ,zahrádkou,psama a zvířátkama a hlavně být tam kde má rodina,mé cácorky a životní láska to je nejdůležitější,protože jen s nima se cítím doma a šťastná :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
trvalé bydliště v ČR a chatkou na Yamaice :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz
Žila jsem 2 roky ve Španělsku.To bylo před 15 lety.Byla jsem mladá,svobodná,bezdětná,měla jsem tam byt,práci.Mohla jsem tam zůstat,ale táhlo mě to domů.Doma je doma,člověk tady má své kořeny,kamarády,rodinu.Nesmířila bych se s tím,že to všechno opustím jen pro to,abych se mohla každý den válet u moře.U nás jsou zase krásné hory.
20. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
musí to být naše planeta? :grinning:
20. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
Já bych se do jiné země nestěhovala, ale mým přáním je strávit stáří na šumavě :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz
nobody-Nemusí :grinning:
20. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ve stáří bych už to Švýcarsko v horách taky moc nebrala, to ta Šumava by byla lepší. Někde horská Kvilda, MOdrava by bylo moc fain :dizzy_face:
Zijem v Cechach ale chcela by som byvat na Slovensku.Ale to asi nepojde manzela by som tam v zivote nedostala :frowning2:
Miluju naprosto Francii. Hlavně riviéru. TAm je táááák nádherně. Ale celá Francie je super. A Anglie je opravdu divná. Na dovolenou jo, ale být tam napořád, to asi ne.
20. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
aknelo, co mas proti Anglii? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz
Nic nemám proti Anglii. Byla jsem tam 7 měsíců a víc už jsem nevydržela. Bydlela jsem v takové ošklivé čtvrti, tak asi proto se mi zdá taková divná. Když chudší lidi, mi přijde, že chodili po ulici špinavý. Ne všichni, ale bylo to takový divný. A bordel. Třeba se pohádali (myslím si to) a před barákem vyházená klávesnice, kompot, apod. Jinak Londýn celkově je nádhernej a velikej. :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz
Absence směsných baterií :grinning: Pardon, ale to je asi první, co mě napadá, že mi tam (v Británii) fakt vadilo - kromě moderních staveb, kamkoliv člověk vlezl, neexistovala na umyvadle směsná baterie a mě to děsně štvalo :grinning:
Londýn miluju tak na týden, pak už mi to leze krkem, ale to bude asi mojí náturou, já nějak nemusím přeplněný velkoměsta, i Praha by mě k trvalýmu žití štvala (a to je proti Londýnu kapka v moři)... Ale jinak Británii ráda, na výlety a tak, fakt miluju jejich nádherný zahrady, perfektně udělaný muzea, hrady, prehistorický památky a samozřejmě na vybraných místech i přírodu :dizzy_face: Mimochodem jsem se zrovna vrátila z nákupu (v Praze) a táhnu haggis, walkers sušenky a irskej čedar :grinning:
20. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz
aknelo, proboha kde jsi to bydlela? :astonished: :confused: Takhle to chodi v tech chudsich ctvrtich...ale to je asi podobny vsude na svete...

Jinak, len, tos mela teda smulu, zes nenarazila na smesnou baterii :grinning: :wink: Je fakt,ze je to takova anglicka specialitka, ale spousta lidi (doma, hotely, komercni budovy atd) uz pouzivaji kontinentalni styl (tedy zadne dva kohoutky zvlast na studenou a teplou vodu...i kdyz je fakt, ze ted jsem byla zacatkem tydne v Londyne a v tom modernim !!! hotelu byly kohoutky dva.... :rolling_eyes: ASi chteli udelat radost turistum, kteri jsou zvedavi na typicky anglicky zazitek... :grinning:
20. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz
Toskánsko, Sicílie
20. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz
Bydlela jsem ve Woollich Common - south east. Už nevím, jestli je to správně napsaný. A když jsem šla s dětma do školy, tak u jednoho baráku to tam takto vypadalo. A kousek od toho byly rozházený taky nějaký krámy. Docela děs. A i když je někdo chudý, tak nemusí chodit špinavý. Prostě bych v Londýně bydlet nemohla. Naše část, kde jsem bydlela byla naprosto korektní. Bydleli tam vojenské rodiny, tak naprostý pořádek. To jo.
20. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz
No, na koleji, ve škole, ve všech BaB i hotelech, co jsme bydleli (Anglie, Skotsko i Wales), dokonce i na návštěvě u českých emigrantů nebyla směsná :grinning: Poprvý jsem ji viděla letos na jedněch nově zrekonstruovaných veřejných záchodcích kdesi v Yorkshiru :grinning: Ne, fakt, beru to jako perličku a pevně věřím, že se to lepší :wink:
Jinak co se týče pořádku... Tak fakt nevím, ale já byla docela znechucená, na nádražích se nevedly odpadkový koše, takže to lidi pohazovali po zemi (pravda, velice často se to uklízelo) a pak člověk vyšel na procházku někam do přírody k městu a stromy tam byly ověnčený toaletním papírem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nad tím vším ohromný bilboard se skotskou vlajkou a nápisem - have some pride, keep Scotland tidy! :grinning: Přiznávám, že nevím, jak moc se to zlepšilo, naposledy jsem tam byla letos v březnu a to jsme chodili hlavně do přírody a velkým městům se vyhýbali obloukem... Ale bohužel moje vzpomínky na britský pořádek nejsou moc hezký :pensive:
20. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz
No já nevím, myslím si, že to je všude v podstatě stejný a dobře může být kdekoliv, když si to člověk umí zařídit. Nevím proč, ale hodně kladnej vztah mám k Polsku, několikrát jsem tam byl, lidi mi připadají hodně v pohodě a příjemní, i když mi tam teda dost vadí to jejich katolický myšlení a z toho se odvíjející jevy - zákaz potratů, homofobní až nenávistný vztah k sexuálním menšinám a tak, ale kdybych si musel vybrat, asi tam, už i proto, že se tam domluvím. A vždycky jsem chtěl jet do Austrálie, byl jsem v kontaktu s jedním českým emigrantem, co tam žije už dvacet let někde takřka v buši v nějaký komunitě (ne náboženský!) a když mi jednou volal v zimě a já mu sdělil, že se brodíme po kolena ve sněhu, on mi na to odpověděl, "no, já co jsem v Austrálii, tak už jsem 15 let neměl na nohou boty!" No nebrali/y by jste to? No, ale to bych se asi musel rozvést, žena by zase nejradši na Island :grinning:
20. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz
Jo, Island, v srpnu jsme oloupávali ze stanu led :grinning: Ale to je přesně ono, já strašně ráda někam vyjedu, uvidím něco novýho a krásnýho, a ještě radši se pěkně vrátím domů, navzdory všemu, co mě tu štve, je tu pořád ten jazyk a takový obecný lidský smýšlení, co bych jinde nenašla...
20. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.