• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jaké zemi , kdyby jste si mohly vybrat by jste chteli žít???

(Zamčená)
29. září 2009 
jé, Island je nádhernej, se tam chci aspoň podívat, ta příroda :sunglasses:
20. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz
Doporučuju :dizzy_face: Ale v létě, můžu jistojistě říct, že v zimě bych se z tý permanentní tmy zbláznila :zipper_mouth:
20. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz
len, to obecky lidsky smysleni je prave to, co me na Cesich stve...Jinak, oni tady nemaji odpadkovy kose v centrech velkomest (a treba v londynskym metru atd) z bezpecnostnich duvodu :wink:
20. čer 2008 v 15:39  • Odpověz
20. čer 2008 v 15:40  • Odpověz
zanett, přesně tohle jsem chtěla napsat, o tom smýšlení, to by mě zajímalo, co se len líbí na českém smýšlení???
20. čer 2008 v 15:41  • Odpověz
kristyno, a co na to rika tvuj manzel? Odstehoval by se? :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:41  • Odpověz
Irsko,Skotsko,Wales,Island,Svedsko,Norsko,Finsko..Faerske Ostrovy :grinning:
20. čer 2008 v 15:45  • Odpověz
juj a moje oblibene Dansko..sem malem zabudla :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:56  • Odpověz
v ČR :slight_smile:
ale jinak Francie (někde na vesnici), Irsko nebo někde na pláži u teplého moře (Mauricius třebas :grinning:)
20. čer 2008 v 16:51  • Odpověz
tlapicka: chvíli jsem tam byla strasne moc mi to tam prirostlo k srdci a nemuzu na to zapomenout. stejne se tam jednou vratim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a mam rada velkomesta
20. čer 2008 v 16:55  • Odpověz
Ve Švýcarsku a ještě radši v Itálii. Ovšem reálné je pouze Německo. :wink:
20. čer 2008 v 16:59  • Odpověz
jo a jeste lemuri raj Madagaskar :grinning:
20. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
asi nějaký francouzský ostov (nebo spíš pod francouzskou správou) ... tam nikdo nepracuje a Francie jim všechno platí ... ale teď nevím název ..asi jich bude víc .. a asi je to na původní obyvatele -... takže nic no :grinning:

jinak Europa (planeta), tam to vypadá suprově ..

anebo někde, kde můžu pozorovat velryby .. asi tak, spíš po tý antistresový stránce
už jsem potichu
20. čer 2008 v 17:17  • Odpověz
jedině na Islandu......nebo ve Skandinávii....a nebo někde kde se mluví francouzsky (miluju tenhle jazyk) :wink:
20. čer 2008 v 18:11  • Odpověz
zejo?ja bych jela stravit odted do 50ti na Island nebo Faerske ostr.a pak od50ti vejs na Madagaskar tam se prej jedi jen slanecci ..nikdo se tam nekoupe kdo by se koupal a nikdo se tam neutira a jsou tam zivoly a vubec kral Jeliman tam vladne vsem :grinning:
20. čer 2008 v 18:13  • Odpověz
manzel by se odstehoval,jenze zatim nemuzeme,je v armade...ale zasem se snad dostanem aspon do Evropy
20. čer 2008 v 18:14  • Odpověz
Chtela bych bydlet v CR. Vzdycky kdyz nekam odjedu, vracim se sem strasne rada a uvedomuju si, jak je to tady krasny :slight_smile:
Ale brala bych mit chalupu nekde v horach. Sympaticke mi je Slovinsko.
20. čer 2008 v 18:14  • Odpověz
apon máš recht Ptačí ostrov na Faerách (bo jak se jmenuje) nemá chybu ....a na Madagaskaru bych jasně trsala s lemurama bála bych se fosů :grinning:
20. čer 2008 v 18:38  • Odpověz
kristyna, aha, tak at to dopadne... :wink:
20. čer 2008 v 18:42  • Odpověz
Já mám taky ráda český myšlení jako len....miluju náš smysl pro humor,správně černej :grinning: To nenajdu nikde jinde.Cestovat bych mohla snad kamkoliv ale žít jedině tady.
20. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
fosa zrat fosa jiiist hehe sakra kdyby to tam bylo fakt is tema lemurama tak prodam vsecko a letim a ja myslim,ze o tomto ostrove by nam neco mohla rict Bihan ona tam myslim bydli..aspon kdyby poslala znamku s lemurem
20. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
apon, ale asi tam bude hic, já mám raději chladnější podnebí....a jak se tam vůbec mluví? lemursky? :grinning:
20. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
ty jo ja taky radsi chladek..ale takovej festival cruise na Madagaskar o vikendech :grinning: me napada franina..nevim sem blba :grinning:
20. čer 2008 v 18:47  • Odpověz
jestli fránina tak to je ok bych se domluvila :wink: ...no kdyby tam byl hic odvalila bych s tučňákama na pól a žádala bych, aby podali hlášení. :grinning:
20. čer 2008 v 18:49  • Odpověz
Hmm... ja jsem jiz okusila zivot v Bruselu, New Yorku a ted ziju v Londyne... a nemuzu se dockat, az se usadime doma! Cestovani a zivot v zahranici je super, ale kdyz clovek zacne msylet na rodinu, doma je doma ... hlavne kvuli zazeni a jinym zivotnim hodnotam nez co jsem zazila venku.
20. čer 2008 v 18:49  • Odpověz
tak to bych jel taky, já tak rád trsám, trsám....
20. čer 2008 v 18:50  • Odpověz
tak to je dobra otazka :slight_smile: Tak nejak jsem krome Australie procestovala celej svet, trvale pak zila v USA, Anglii a momentalne jsme s manzelem zakotvili ve Spanelsku. Je tu nadherne,ale zrovna jsme se vratili z dovoleny v Praze a kdyz je takhle krasny pocasko i v CR,tak se mi zpatky ale vubec nechtelo :sunglasses: Takze vubec nevim,kde bych chtela uz navzdycky zustat...kam nas osud zanese :grinning:
20. čer 2008 v 18:56  • Odpověz
jeho vysost ..blabla hura a je to... :grinning: ticho..dost vy lemry ..fosy ted zrovna neutoci :grinning:
20. čer 2008 v 19:05  • Odpověz
na Madagaskaru jsou samý pruhovaní savci s velkýma ocasama

co tam :grinning:
21. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.