• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jaké zemi , kdyby jste si mohly vybrat by jste chteli žít???

(Zamčená)
29. září 2009 
of course siss :grinning:
30. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz
kitty: já miluju tu přírodu a historii..a též nakupování :grinning:
30. srp 2008 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
neni to tu spatne, ale to pocasi to je dojeb jestli to muzu rict uprimne :frowning2:
30. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
ja teda uz to psala nekde na zacatku :sweat_smile: ja bych chtela na zeland nebo oz

obe dve jako ex uk kolonie, takze na shopping ok a priroda :dizzy_face:
30. srp 2008 ve 22:33  • Odpověz
swiss... :slight_smile: jsem tu uz 8let a stastna...
30. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
Bora Bora
31. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
Goa
31. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
Island, nebo Skandinávie....a já tam jednou žít budu :dizzy_face:
31. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
bych se chtela kuknout na Spicberky
31. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Nejvíc se mi zatím líbilo ve Skotsku, ale raději bych něco teplejšího, s mořem. Ale nejlepší by bylo půl roku tady (léto) a půl roku někde jinde v teple, to by pak mohlo být klidně mimo Evropu. Jinak jsem echt Evropan, takže by mi některé věci při trvalém žití jinde vadily, i když při cestování mi vše připadlo zajímavé. :grinning:
31. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
nazdaaaaar siss :dizzy_face: kde se flakas? :grinning: ....ja si teda rejpnu (to bych ani nebyla ja, ze) :sunglasses: ....kazdej se sice ohani krasnou prirodou a historii, ale fakt je, ze denodenni zivot neni o prirode ci historii a treba tady v UK mi denodenni zivot ztrpcuje mistni byrokracie a postoj mistnich k cizincum, coz (uznavam) muze byt lokalni pripad zdejsi oblasti, protoze bydlim v centru Midlands v mensim meste, ktere je temer vyhradne bile (tzn. bili Anglicane, nikoliv pristehovalci ci jine mensiny) a navic jsou to docela snobaci a na cizince se divaji skrz prsty...coz mi dela zivot trosicku tezsi napr. v praci ci v beznem zivote (napr. jdu ke kadernici a tak jakmile zjisti, ze jsem cizinka a odkud, tak hned vidim, jak se ji meni vyraz ve tvari)....tohle dokaze zivot poradne ztrpcit a zadna priroda, i sebekrasnejsi, to proste nevynahradi...a clovek se prece citi doma tam, kde je vitan a prijiman a ne tam, kde je hezka priroda....ale to je pouze a jenom muj nazor :sunglasses:
31. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
souhlasim s kitty, ze to UK pocasi je na hovno, za cely srpen bylo pekne snad 5x :confounded: Ja to ted fakt porad s manzou resim, jestli bysme opravdu behem par let nemeli zvednout kotvy a jit nekam, kde je hezky alespon v lete, kdyz uz nic jinyho :unamused: Ale zase...ty nakupy tady miluju :grinning: :grinning:
31. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
v UK třeba v Manchesteru, jinak Londýn je za****ný jako s***ě :grinning:
31. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
rakousko, svycarsko :wink:
31. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
Itálie ( hlavně oblast Jižního Tyrolska), nedáme na ní s manžou dopustit...
Rakousko a Švýcarsko by taky připadaly v úvahu..
31. srp 2008 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Zanett, plne a absolutne SOUHLASIM :slight_smile: ...ja uz bych odsud zadek nezvedla, sice mne to tady taky obcas pekne vytaci, ale holt doma je doma no......
31. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz
Zanett, souhlas, mě osobně sral i přístup Skandinávců (Finů), kteří na mě čučeli jako na občasna Hotentotie a se shovívavým úsměvem mi ukazovali zařízení svých domácností, které se vůbec neliší od toho našeho, ale jinak to bylo fajn a přezíravě se ke mně (obvykleš) nechovali
31. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
no to me se tady taky ze zacatku ptali jestli mame koblihy a tak :sweat_smile:

ale muj drahous se kvulo toho jednou v praci s typkem dost pohadal, on tvrdil ze my mame poor life a teda muj mu na to odvetil at laskave drzi hubu ze nikde nikdy nebyl, ze mame tak velke byty ze se jim tady ani nezda, a zradlo taky mame lepsi
31. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
Řecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz
Švýcarsko :dizzy_face:
31. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
Já ČR ale asi by se mi líbilo i v Itálii :slight_smile:
31. srp 2008 v 18:52  • Odpověz
johanda tak to znam taky..me kdyz jsem prijela poprve do UK tak ukazovali dvd prehravac a jestli vim jak to funguje a susicku taky mysleli, ze neznam :grinning:
31. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
jsem spokojená, kde jsem :slight_smile: hodně mne točí spíše ČR (reakce na mého muže), např. když prohlížím byty na pronájem, několikrát následoval dotaz, jestli umí používat pračku, televizi, sprchu
1. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
jj, binki :wink: ....pred 6 lety jsem se prestehovala do UK poprve a hned se me domaci ptala, jestli vim, co je to sporak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mela jsem sto chuti ji rict, ze nevim, protoze doma varime na otevrenem ohni :grinning:
1. zář 2008 v 10:34  • Odpověz
tak to je sila binki :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se te jako cesi ptali jo?
1. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
johando, mne vypravela jedna Anglicanka, jak byla s kamoskou v Americe a ti Amici se tam k nim chovali nejak povysene a vytahovali se, co vsechno maji. Tak si z nich pak delaly srandu a uzasle si prohlizely mikrovlnku a vysavac a delaly, ze nikdy nic podobnyho nevidely :grinning: a oni jim to ze zacatku zrali :grinning:
1. zář 2008 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
jo a driv bych se taky stehovala do UK, dneska spis nekam na jih :wink:
1. zář 2008 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
kitty68: ano a taky se mne ptají, jestli jezdíme na velbloudech :grinning:
1. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz
tak to je hnus toto, ja bych hned neco rekla, jakoze sprechu bohuzel k zemi jeho puvodu pouzit neumi, ale zato vyhral nekolikrat po sobe zavod na velbloudech.

a je-li mozno mit nejaky pristresek na jeho oblibeneho favorita :slight_smile: velbloudiho
1. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz
Náhodou, jízda na velbloudovi je super :grinning: já bych ho brala domu hned :slight_smile:
1. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.