• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jaké zemi , kdyby jste si mohly vybrat by jste chteli žít???

(Zamčená)
29. září 2009 
Ono to asi bude vsude stejny, pac sestrenice si vzala Sudance a ten si zase delal legraci z ceske kuchyne, jakoze pry neni dostatecne zazivna a barevna....par lidi tim nastval a nekdo mu pry jednou opacil, ze ceska kuchyne rozhodne nema na vyborne sudanske vyhonky :grinning: ...ale to uz je par let zpatky, od te doby se uz zklidnil....
1. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
vyhonky :grinning: :grinning: :grinning:

ale kdyz si vezmes takovou svickovou nebo vepro knedlo zelo tak to zas barvama nehyri :grinning:
1. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
kitty68: už to beru s rezervou, taky jsme manželé několik let, tak za tu dobu jsem toho "vyslechla" hodně :grinning:
opačně se mi to zatím nestalo...dokonce i obyčejní taxikář na syrském venkově věděl, kdo je náš prezident a koho máme za sousedy. naopak nám jeden český taxikář řekl, že každý má sedět tam, kde se narodil..
jo a s tím velbloudem, tak to už beru tak, že teda na něm jezdíme celá rodina :wink:
1. zář 2008 v 15:20  • Odpověz
kitty - no lidi vetsinou nastvalo, ze Sudanec, ktery uprchl do CR pred valkou v Sudanu se navazi do ceske kuchyne, pritom v Africe byl rad, kdyz si nahrabal par vyhonku :grinning:
1. zář 2008 v 15:30  • Odpověz
zanett - no na tom něco je... :grinning:
1. zář 2008 v 16:02  • Odpověz
asi v černozemi, tam je prý úroda na blbosti
1. zář 2008 v 16:07  • Odpověz
Přes zimu v ČR a v létě Mallorca :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2008 v 18:47  • Odpověz
Nový Zéland, Kenya
1. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz
Ja ziju v Australii a cim dele jsem tady tim vic chci zit zase zpatky v Evrope :stuck_out_tongue_closed_eyes: treba Recko :grinning:
8. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
luccille - a proc, jestli se muzu zeptat (proc chce zpatky do Evropy)? :slight_smile: Mne teda Australie moc nelaka, ani nevim proc, ale vsichni, kdo tam byli, si to tam moc a moc pochvalovali a i par Australanu, ktery znam, jsou moc prima, nikdo otamtud nechce zpet :grinning: Rodina myho sefa presidlila z UK do Australie a zrovna dneska jsem mu vyrizovala Fedex kuryra do AUS a kdyz jsem vypisovala ty papiry, tak on nademnou stal a rozplyval se, jak by tam hned jel, kdyby mohl atd :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
ja bych do Australie jela jen na dovcu :grinning: sem sledovala NatGeo Wild a tam maji tolik hroznych zvirat a tech zraloku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale maji paradni akcent jak irove uplne :grinning:
8. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
apon - mne se zas na Australanech libi to, co si na nich kazdy pochvaluje; ze jsou velmi mili, pohodovi, pratelsti, dobre naladeni atd, to uz se hned tak nevidi :slight_smile:
8. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
tak to ja nevim ja se koukam maximalne na to NatGeo Wild a sleduju ty zeme kde to toci jinak travel mam asi nejakej divnej pac tam chodi jeden borec porad dokola chlasta a zere laskominy a clovek prd vidi a irituje me tim jak si tam uziva :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
Itálie (střední nebo severní)..menší město u moře... :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz
Já bych chtěla natrvalo zůstat v Anglii, popřípadě ve Švýcarsku.
28. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Já bych žila asi ve Francii, už kvůli tomu, že tam se domluvím a celkově mám Francii ráda :dizzy_face: . Ale na druhou stranu jsem tam nějakou dobu strávila a s Francouzi pracuji a všude je něco. Mám ČR ráda a jsem tu spokojená :dizzy_face:! Takže možná nějakou dobu zkusit Francii, Anglii, ale pak zpět do ČR. Vůbec mě neláká třeba Amerika, nevím proč :sweat_smile: :pensive:.
28. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Itálie, Řecko :dizzy_face: V Itálii jsem byla 4x a moc nechybělo a fakt jsme měli v plánu jet tam pracovat a zůstat tam :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak muj sen je vratit se zpatky do ceska....

ziju ted 8 let v nemecku..ale vsude je neco,takze Cesko..teda Morava..tam me to tahne a moooc...
29. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
já radši zůstanu doma :sunglasses:
29. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ale tady se (myslím my osobně) taky nemáme špatně :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tady kde ziji v ceske republice..
29. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.