• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V minulosti Au pair, ted Mama

(Zamčená)
24. dubna 2009 
Ahoj holky, tak schvalne, kolik se nas tu najde?!

Au pairky byvalky pojdte na pokec o zivote a vsem co k nemu patri :slight_smile:
11. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj Peppapig! Spíš bych se zeptala - existuje vůbec nějaká, která za sebou óperskou kariéru nemá? Já skoro žádnou takovou neznám.. :grinning:
11. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak treba ja :slight_smile:
11. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
ani ja jsem operka nebyla.. ale to jste asi uz poznaly :slight_smile:)
11. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
aaaahh Peppa, very clever :grinning: :grinning: :grinning:

odpoledne uz jsem ti nestacila odepsat, sli jsme ke tchanovcum ( manza ma narozky) tak ti jdu napsat ted :grinning:
11. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Caute maminy, no urcite se nas najde vic :slight_smile:

babalala koukam, ze jsi z Ovy, tak zdravim do sveho rodneho mesta :grinning: , kde jsi byla 'operovat'?

caira, doufam, ze jste si odpoledne uzili, copak jsi muzikovi koupila za dar :grinning: ja jen tak pro inspiraci
11. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
Peppa - klasika - Londýn, chvilku Kent.. ty jsi zůstala na místě činu, nebo to bylo ještě nějaké jiné Jiné zahraničí?
11. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
peppa: ja uz myslela, ze spis, jsem ti poslala takovou dlouhatanskou IPecku a ty nic :grinning:

Koupila jsem mu uz asi pred mesicem Diesl tenisky, mel stare Kswissy a uz odchazely tak si vybral boty, nic moc originalita, ale ja si rikam, ze nez mu kupovat blbosti at si neco vybere sam..ja uz darek taky dostala...a to mam narozky az za mesic :grinning:

holky ja to v londyne nesnasela, zacinala jsem v takove male prdelce kousek od readingu a pak sla do londyna, ale des, londyn na me byl moc neosobni, plny, spinavy a nejak jsem si tam prisla ztracena a fakt tam nebyla spokojena.. :confounded:
11. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz
Já taky neópérovala. Zato jsem držela háky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jinak pomalu všechny mý kámošky jo, jedna se tam pak vdala a další kámoška pak dělala ópérku jí:slight_smile:
11. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
babalala...ja jsem tak hrozne chtela do Londyna, ale prvne mi to nevyslo a pak uz jsem se nesnazila. caira ja Londyn miluju, ikyz nikdy jsem tam nezila. Ja byla v Cambridge a na miste cinu jsem zustala, jen trosku na jihu uk :slight_smile:

Caira IPecka bajecna, napisu zitra, vsak vis M mi chodila od 9.30pm davat cuddles, ted uz spi,tak si uzvam toho tichoucka :slight_smile:
12. dub 2009 v 00:52  • Odpověz
autor
Teda, ze nas tu je :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
operovala jsem jen rok a pul, takze nic moc dlouho :wink:
surbiton-blizko kingston upon thames-na jih od londyna
12. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
taky taky :sunglasses:
12. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Já byla v Německu rok a půl a potom půl roku v Londýně. Londýn je obrovský, hektický město. Ve středu strašně rušno. Já to tam nevydržela, protože jsem tady měla přítele. Neměla jsem sílu tam zůstat dva roky a rodinka to chtěla. Od původní rodinky jsem musela odjeít, protože se rozvedli a přestěhovali někam na sever.
12. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jsem dalsi do party. 16 bajecnych mesicu v babylonu Evropy. Uzasnej zazitek, prislo mi to jako uzasne dlouhy a na nikom nezavisly prazdniny. Moc rada a s nostalgii vzpominam. Vratila bych to jen na par dni, ale vratila.
12. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Cairo, ted jsem si precetla tvuj prispevek a s tim spinavym bordelem, anonymitou a zaplnenosti Londyna nezbejva nez souhlasit. Jenze me to do natury sedne jako prdel na hrnec. Prvni tejdny jsem si pripadala uprostred svetovyho deni :grinning: Ale me to vsechno fascinovalo, Pamatky, stara "dobra" monarchie, muzea, moderni arch., znamy osobnosti, ktery jsem obcas potkavala (s jednim jsem dokonce chodila do skoly, on me pozval 2x nekam posedet do mesta, ja hrala bardotku a doma v CZ pred televizi jsem zjistila, ze je to venezuelska televizni hvezda :grinning: ), luxusni obchody versus kolibka punku a alternativy, jejich zvlastni snobismus a aristokraticky zjemnely chovani, britsky stary sitcomy atd.. Proste sen. Byla jsem nakonec rada, ze jsem tam nezustala a odhodlala se k navratu, ale fakt moc rada vzpominam a jsem komplet anglofil. Deti od ty doby uz ale jen vlastni...
12. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Přidávám se k Xaver - Peppina Cambridge je sice sladká, ale Londýn je Londýn.. samozřejmě spousta negativ, ale co mě dostávalo nejvíc - ohromná tolerance, svobodomyslnost.. staré babičky v kostýmcích, kloboučcích a rukavičkách a zmalovoní pankáči se zicherkama všude možně jednající spolu s respektem a ohleduplností - a pak ten šok po příjezdu domů - mrzuté české důchodkyně vymóděné u Vietnamců, co vás odrbou v tramvaji kvůli každé pitomosti, kterou si dovolíte vybočovat z davu..

No - nejradši bych každý rok zajela aspoň na týden, zase trochu načichnout.. :sunglasses:
12. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
presne tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdo tam nic neresil a tady si od te doby pripadam jak debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, ja kdyz jsem prijela asi po 8 mesicich poprve z Londyna zpet na Florenc, tak jsem se rozbrecela nad tou "vychodnarskou" bidou materialni i dusevni. Teda Florenc je v soucasnosti k placi tak ci tak, ale tu malost a zlou povahu mistnich obyvatel, bez kterych neumim zit a jsem jednou z nich, jsem vnimala o to vic. Taky bych jela/letela hned, lec nezbyva mi, nez si o tom nechat zdat. Dobrou noc, actually "night, night"..
12. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Hmmm, já znám spíš jen venkov a menší města, ale ta noblesa staré Anglie, která na mě dýchala, to je něco, co si uchovám navždy v paměti pro potěšení:slight_smile: Londýn jsem si jen párkrát prošla takový ty turist points při průjezdu. Fascinoval mě.
12. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Holky krasne jste Londyn popsaly, prave proto vsechno me to tam stale tahne a asi nikdy neprestane dokud muzik nepovoli a neodsouhlasi stehovani, ikdyz si myslim, ze bydleni v Londyne neni to nej reseni pro rodinu s detma a navic doba pokrocila a je dost mist a udalosti, ktere mi tu idylku nici :frowning2:
12. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahoj, taky jsem byla kdysi aupairka, v Londyne jsem zacala a taky skoncila, Anglie me sice nikdy nelakala, Londyn je asi jedine misto v GB, kde jsem schopna kvuli MM zit :wink: , ale abych nekrivdila, ma to spoustu pozitiv, ktera uz tu popsana byla, takze se opakovat nebudu :wink:
12. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
No - hlavní nevýhodu Londýna vidím v tom, že v centru se bydlet stejně nedá a z okrajových čtvrtí to stejně vždycky trvá aspoň hodinu dojet.. to můžeš, Peppi, zrovna tak zůstat v Cambridgi, aspoň pak budeš mít spraťouchy pod kontrolou, až začnou studovat.. :wink:
12. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
peppa tak jestli chces byt u londyna tak presidlete k nam :slight_smile: jsme od paddingtonu 20 minut vlakem :grinning: ale naposledy jsem v londyne byla hadam pred dvema lety :slight_smile:)) jako ja bych asi mela taky jine vzpominky,ale byla jsem u strasne rodiny, sice jsem bydlela na Kensingtone primo naproti Holland Parku a mezi samyma posh lidma a celebrity se tam vpodstate tocily na dennim poradku, ale ta rodina, kde jsem byla ja hruza :frowning2: Libanonci - on doktor ona posh panicka a 3 kluky a ja sluzka, pokoj mi udelali z uklidove komory kam se vesla fakt jen detska velikost postele ( i jsem mela povleceni s Donaldem) a nocni stolek, to bylo vse co tam bylo, ani skrin, zadne okno jen takova vetracka co kdyz se otevrela tak clovek videl zed protejsiho baraku takze zadne denni svetlo, jist jsem smela az kdyz jim neco zbylo a nejvetsi pecka asi je to, ze oni nehazi pouzity toaletak do WC ale do kose..a hadejte, kdo to musel denne vynaset- no humus humus humus, tri tydny jsem jen brecela nez jsem odtamtud zdrhla zpet do CR a tam cekala nez mi Agentura najde novou rodinu- ale londyn uz jsem nechtela - moje agentura fakt byla na prd, nakonec jsem si sehnala rodinu sama a tam jsem pak zustala 2.5 roku a i tam pak dojizdela hlidat i kdyz uz jsem bydlela s manzou :slight_smile:

Ale jinak Londyn jako takovy je krasny, na vylety super, miluju Camden Town a Covent Garden :slight_smile:
13. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
ja jsem bydlela v Romfordu a east Hamu a East Ham naprosto super,nesnasim to povrchni ohrnovani nosanku lidi z North London nad cernejma :grinning: navic atmosfera akultura me tahne spise indicka a africka takze ja tam byla jako ryba ve vode..Londyn je nadhernej vsecko od Camden marketu pres Docklands City..manzel me porad lanari at tam jedu na nakupy kdyz zenske tady sou tak lacne po tech vecech ,ale chci at jede semnou a navic ted uz me zadna aerolinka nedopravi :grinning: strasne fajn mesto moje krevni skupina a zit bych tam mohla z fleku..jeste sem mela moznost bydlet v Milton Keynes a taky fajn,ale na muj vkus uz vesnice :sunglasses: ty jo a bankomaty???parada tady platis jak debil za vsecko tam mi jako au pairce dali sekovku embosovanou kartu vsecko zdarma a to sem prosim mela ucet u NatWestu :grinning: nakupy ani nemluvim jeste doted mam nekde skovane saving cards z Boots M.Spencer atdatd..a hlavne markety na east side nebo jestli nekdo mel moznost jet tim busem z east Hamu do Plaistow a pak se tusim jelo kolem nejakeho cukrovaru pres reku busem na lodce na Woolwich jestli to dobre pisu a tam je to kousicek od Docklands a Greenwich :sunglasses: :sunglasses:
13. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Je pravda,že důchodci jsou tam suprový. Já tahla těžké bágly busem na Victoria station a jedna milá babička mi chtěla pomoci, abych to neměla tak těžké. to bylo super. Fakt jsou jinačí, než u nás. Ráda se tam podívám, ale na dovču. Prostě Londýn má svoji nezaměnitelnou atmosféru.
13. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
haha me kdyz jedna rodina vyhodila rano s kuframa na ulici bez zaplaceni po tydnu a nedala ani agenture ani moji mati vedet tak se me ujala pani na nadrazi a dala mi 10liber na listek a jela semnou a pomohla mi vsecko vyridit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Je, ve Woolwich Common jsem bydlela. On byl voják z povolání, tak jsme bydleli se samýma vojákama (rodinama), ale ty baráky byly dost hnusný. Byl tam pořádek, ale nic hezkýho. Měla jsem výhodu, že jsem mohla každý den zadara do vojenskýho fitka. Tak jsem tam taky chodila. A co mne vytýkala rodina, že moc "žeru". Jsem si musela kupovat jídlo, jak jsem tam měla hlad.
13. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Já od téhle rodiny utekla sama. Ona totiž předchozí rodina se rozvedla, tak jsem musela pryč. Přijela jsem, bydlela s kámoškou v bytě, kde nás bylo na tři místnosti snad 10 a hledala si práci nebo novou au-pair. A myslels si ,že u této nafoukané dámičky si vydělám u nich jako au-pair a ještě budu chodit uklízet jinam. Jenže ona chtěla top úklid, takže bych šůrovala celé dny za směšný prachy. A rodina, které mne vyloženě chtěla, chtěla abych tam zůstala alespoň jeden rok, jenže to jsem psychicky nezvládla, protože jsem tady měla přítele. Co na tom, že jsme se po návratu za pár týdnů rozešli, protože jsme na sebe nebyli připraveni. Začali jsme spolu chodit, když jsem byla v Londýně. Ta rodina, co mne chtěla byla super. Italsko-anglická. Holčičku měli roční a 12 let, ale žádný rozmazlenec. HOlčička roční ke mně strašně chtěla a to bylo jejich měřítko. A byla hodně nemocná, byla často v nemocnici. Co jí bylo, to ani nevím.
13. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
13. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
teda koukam holky zadnej med a tezce vydelany prasule, co???
aponchie- aspon, ze to dobre dopadlo, jsem tvuj clanek cetla snad jednim dechem... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.