• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váha miminka

(Zamčená)
1. května 2014 
Ahoj holky,jsem tady zase.MUsím si popovídat otom,že jsme asi nejmenší deti pod sluncem.My v 9 mesícéch máme 6300g je tak hubenounká.Prosím pojdte se pridat a ríct mi že nejsem stále jediná.Premýšlím že jí začnu dávát už naše jídlo aby pribrala.Dekuji
30. dub 2014 ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz
Ahoj, já teda doma hubeňoura fakt nemám (v půl roce 7,7kg), ale moje máma říkala, že já i můj brácha jsme měli v roce 7,8kg. Děti od tety také neměli v roce ani 8kg, takže to bude genetický. Naše malá je zřejmě po příteli, ten byl jako dítě tlustej (vždycky říkám že ty žravý geny sežraly ty nežravý :slight_smile: Takže to neřeš, pokud je spokojená tak je to v pohodě.
30. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz
@lucijenkaa A kolik ma na dylku, vždycky se musí posuzovat i delka... jinak je motoricky ok? Porodni vahu jste měli jakou? Nas malej mel 2,3kg u porodu a v roce asi 8,3 ale byl dlouhatanskej. Co říká Vase dr?
30. dub 2014 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
@lucijenkaa Díky za téma. Chtěla jsem zoufale přijít s tím samým. Beruška má 8,5 měsíce, velikost 62/68, váží 6300. Doktorce už to docela vadí a já nevím, čím ji vykrmit. Začala jsem jí do obědové zeleniny přidávat máslo, jogurty dávám smetanové... no, nepřibrala ani gram. Začala lézt, staví se, udělá už i pár krůčků, když se drží... a tak má výdej energie obrovský. Dvakrát denně se kojí, 4x denně jí... podobně jako kluci, ale bohužel, ti měli o kilo víc. A i tehdy se už dr. zlobila, že je to málo :unamused: .

Porodní váhu jsme měli skoro 3 kg, 48 cm. Motoricky ok. Problémy s trávením nemá.
Holt, všechny naše děti jsou po manželovi... akorát já vypadám, že jim všechno sežeru :grinning:
30. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, myslím, že Vás převálcujeme, ale nám to nevadí, oba jsme s manželem celkem malí (já 160 cm, manžel 175 cm). Naše malá při narození 1,40 a 39 cm - odpovídala 30.tt. Teď - 2 roky a 5 měsíců - velikost 80/86 - 9kg a 82 cm. Jinak vše v normálu, v něčem prý napřed - zdravé, čilé dítko.
1. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.