• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
Je tady někdo z Valašska? Halooo.... :slight_smile:
26. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
ja jsem, ahojki, bydlim na Vsetine :wink: a ty?
26. čer 2007 ve 22:05  • Odpověz
autor
Nejsem sice z Valašska, ale spíše se k němu přikláním - jsme poslední vesnička před cedulko Zlínský kraj - a ta se jmenu Hustopeče nad Bečvou, pak navazuje Valašské Meziříčí - kde pracuji. :slight_smile:
A co ty a miminko - kde máš v plánu rodit? Už máte vybraný jména? My jsme taky měli překvapení až do porodu - taky jsme nevěděli pohlaví - dá se to vydržet, ale už jsem měla odhodlání se zeptat při posl. UZ, ale ne - vydržela jsem to. :grinning:
26. čer 2007 ve 22:29  • Odpověz
Hustopece znam a ValMez jakby smet, mela jsem z tama svatebni saty :slight_smile:
TP mam na 9 ledna ale jeste se to muze posunout tak uvidime, jmena jsem zadavala do tabulky lednovek ale je docela mozne ze se jeste zmeni :grinning: Jinak ja ani manzel nechceme vedet pohlavi, kdyz by se prcek nahodou ukazal (asi kluk) tak mam prisny zakaz to tatkovi rict :grinning: A jak jsi resila vybavicku, zelena, zluta? neprislo ti lito ze nemuzes koupit neco typicky holciciho nebo naopak?
26. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
autor
Taky jsem měla svatební šaty z Belly z Val. Meziříčí. Jména jsme neřešili, manžel měl vybrané na holčičku - Beátku - i když jsem měla vybrané ještě Viktorii, Vanessu, Sofii - tak byl neoblomny - nepovolil mi to, ale dovolil mi, aby byla v rodném listě zapsaná jako Beatrice - tak aspoň tak. :slight_smile: Já měla na chlapečka Matyáše. Já jsem si tajně přála, aby to byl chlapeček - protože manžel je jediny vnuk se svym prijmenim, tak si přál pokračovatele. A jelikož věděl, že já po tom mooooc toužím, tak mě prosil, abych si to nenechávala říct, že bych mohla být třeba taky zklamaná, kdyby to byla holčička - měl pravdu, byla bych asi hooodně protivná, ale jak jsme ji uviděli na porodním sále - úplně jsem zapomněla, co jsem si tak moc přála, protože jsem byla ráda, že je to za náma a že je prďolka zdravá. :slight_smile:Zamilovali jsme se do ní oba. :grinning: Barvu výbavičky jsem neřešila - bylo to fajn se právě probírat mezi neutrálními barvičkami - když se Beátka narodila, tak jsem zjistila, že ji růžová prostě nepasuje, pasuje ji tmavě růžová nebo fialková a hodně zelenkavá a žlutá. Tak jsem zvědavá, jak to vydržíte vy. :wink:
27. čer 2007 v 07:08  • Odpověz
jee tak to je hezky pribeh :slight_smile:
No manzel je trosku konzervativni, proto to nechce vedet a opravdu to pro nas neni dulezite. Ja vcera prave brouzdala po obchodech a zabrousila jsem i do detskych a je opravdu spousta krasnych vecicek v neutralnich barvach, ale treba i blede modra se hodi i pro holcicky :wink: Jinak ja byla taktez v Belle a byla jsem nad miru spokojena, sice trosku drazsi ale o to lepsi pristup a veskery servis.
Budu te prubezne informovat jak jsem na tom s vydrzi co se tyka pohlavi :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2007 v 08:21  • Odpověz
Ahoj zdravím tu všechny, jsem tu poprvé a jsem z Rožnova p. R. mám doma dvě holčičky jedna má 4 a druhá 1 a teď čekáme třetí na říjen je to kluk, našla by se tu nějaká mamina na popovídání?
27. čer 2007 v 11:40  • Odpověz
autor
Páni, tak to máš taky krásný :slight_smile: Já mám holčičku, a taky jsem říkala, že pokud budeme mít i druhé holčičku, tak risknu i třetí - buď to bude chlapeček a nebo opět holčička a taťka bude mít 3 princezny :sweat_smile: Co vy to máte tak rychle po sobě? Zvládáš to? Já upřímně lituji maminečky dvojčátek a vícerčátek - mám sestru - ta má o 5 týdnů starší holčičku Agátku než je moje Beátka a bydlíme společně ve dvougeneračním domku a když máme jedna druhé pohlídat - tož to je úděl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale krásný. :slight_smile:
27. čer 2007 ve 12:36  • Odpověz
No kdyby měl tři princezny, tak by to bylo moc pěkné, chtěli jsme tak po sobě ty děti mít ta starší už chodí do školky, tak přes den není doma a ta mladší je poklad je soběstačná a moc hodná a ten můj miláček chlap mi moc pomáhá a jeho rodina taky téžn a jinak to zvládám moc dobře opravdu se to dá, to ti věřím, že to je krásný úděl aspoň si holčičky spolu hrají, aspoň se doma nenudíme :slight_smile: Děkuji ti moc, že si mi odepsala jsem moc za to ráda.
27. čer 2007 ve 14:00  • Odpověz
autor
Já jsem taky ráda, že jsi se ozvala. Klidně můžeš psát a ptát se. Já bych se taky hned vrhla na další mimiško - je to fajn být těhotná a cítít to miminečko v bříšku. :slight_smile: , ale jelikož chodím do práce, máme v plánu s manželem stavět domeček. Zatím se uháníme-to je pravda, ale Beátku nešidíme - milujeme ji a věnujeme ji tolik času, kolik nám čas dovolí - a myslím, že ji ho věnujeme hodně. :slight_smile: A kde si rodila a koho jsi měla u porodu? M.
27. čer 2007 ve 14:48  • Odpověz
autor
Vzkaz pro SELU: Určitě mě informuj, jsem sama zvědavá, ještě tě čeká kus cesty do konce. :slight_smile: A jaké máte jména vybrané? A kočárek už taky máte vybraný - nebo si dávate ještě načas? Martina
27. čer 2007 ve 14:55  • Odpověz
zdravim roznovku :wink:
jinak pro Beu: jmena jsou Ondrasek a Klarka, ja to citim na holku tak uvidime :slight_smile: Kocarek mam v albu tak kukni.
27. čer 2007 v 19:36  • Odpověz
autor
Viděla jsem, je pěkný - a to už máte jistě vybraný? Já jsem to vnitřně taky cítila, že to bude holčička - ale všeci mi dle bříška natvrdo pořád říkali, že to bude klučík - a to mi předpověděla i paní, která se nikdy nespletla. Už ses dívala na Čínský kalendář co ti vychází za pohlaví? Jukni se na něj - co vím, tak kromě jedné kamarádky, to všem vyšlo přesně, tak jsem zvědavá, co ti vyjde :slight_smile: Dej vědět. Zadej si do www.seznam.cz - do záhlaví hledej: čínský kalendář a tam se ti zobrazí eMimino - pohlaví dle kalendáře a jukni se.Hezký večer. Martina s Beátkou. :slight_smile:
27. čer 2007 v 19:49  • Odpověz
Marti tak je to holka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
je mi fakt jedno co to bude, ale citim proste holcicku, i na ni mluvim jako na holku tak snad mi jednou synek nerekne "hele mami a proc si na me mluvila jako na holku?" :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. čer 2007 ve 20:27  • Odpověz
autor
I ten kalendář se může zmýlit. Ale i holčičky jsou fajn - hlavně jsou to tatínkovi mazlíčci - ty bys byla pro ni jen kojná - to vidím u sebe :sweat_smile:
27. čer 2007 ve 21:12  • Odpověz
Ahojte maminky,zdravím vás.já sem taky z valašska.Přímo ze Vsetína.Jsem na mateřské a mám 20 měsičního chlapečka. :slight_smile:
27. čer 2007 ve 21:50  • Odpověz
autor
Tak Tě OLI2 mezi námi vítáme - co nám povíš nového? A jak si užíváš mateřství? :slight_smile:
28. čer 2007 v 06:10  • Odpověz
Ahoj,jo to si mateřství užívám ze vším všudy :slight_smile: Malý je už takový raubíř,je i někdy hodný.Je to prostě mužský :dizzy_face: Ješte bych chtěla holčičku a možná se to podaří.
28. čer 2007 v 08:50  • Odpověz
autor
Jak to možná - už čekáte miminko? :wink:
28. čer 2007 v 09:08  • Odpověz
Já ješte sama nevím nejsem si ješte jistá.Ale chtěla bych. :slight_smile:
28. čer 2007 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holčiny moc vás všechny zdravím, přeji vám krásný den plný úsměvů a sluníčka :slight_smile:
28. čer 2007 ve 12:00  • Odpověz
Oli2 taky zdravim, odkud jsi ze vsetina? ja z travniku :wink:
28. čer 2007 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Selu já tě taky moc zdravím.Já bydlím na ohrade :wink: Nechceš si dát se mnou rande???????????????????????????
třeba někdy na kafíčko. :dizzy_face:
28. čer 2007 v 17:29  • Odpověz
autor
Halo, halo, holky z Valašska - kde to vázne? Napíšete někdo něco - nebo nakousněte téme, na které bysme si povykládaly. :slight_smile:
29. čer 2007 ve 13:28  • Odpověz
kuk, hlasim ze se jdu divat na pohadku :grinning: ale slibuju ze neco vymyslim a pisnu :wink: preju hezky, nicim neruseny vecer :wink:
29. čer 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
Tak si asi nepovykládáme. :frowning2: Nevadí. Hezký večer. :frowning2:
1. črc 2007 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj maminy, byla jsem teď zaneprázdněná, měli jsme oslavu a taky jsme byli pryč, tak se vám všem moc omlouvám a už píšu. U nás je dnes hrozné dusno ani se mi nechce ven, tak doma uklízim a půjdu žehlit, malá už spinká tak toho musím využít a pořádně vygruntovat, tak se zatím mějte, zas něco napíšu. :slight_smile:
2. črc 2007 v 10:49  • Odpověz
autor
No sláva, už jsem myslela, že nám to tady utichlo. Já jsem si taky dnes vzala dovču v práci, tak jsem byla celý den s Beátkou - byly jsme na procházce, na nákup, pak jsme se čvachtaly v bazénku, pak nám sprchlo, no a teď už hajáme a já se vrhnu k PC na papíry do práce :slight_smile: Zítra jdu do práce, ale ve st jsem si vzala opět volno a pojedu s Beátkou a se sestrou a roční neteřinkou na výlet do Ostravy - už se těšíme, jak provětráme CaA, HaM, ORSAY, NY atd. :slight_smile: A pak následují nejdelší víkend co bude, tak to budeme s taťkou něco kutit a na víkend máme naplánovaný výlet do Zašové na Zašovskou pouť. :slight_smile: Pa pa a pozdravujte všecky. Krásný večer. Martina :grinning:
2. črc 2007 ve 20:57  • Odpověz
autor
Holky napište, co je novýho u vás - co vaše miminka v bříšku. Dnes rodí moje kamarádka, tak jsem nervozní s ní - hlavně, ať ji to dobře dopadne. A jak vy jste dopadly na kntl. Víte, co čekáte? :slight_smile:
14. črc 2007 v 09:44  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: sice už nepatřím do regionu Valašsko, ale 30 let jsem žila ve Valašských Kloboukách a skoro 10 let pracovala na Vsetíně, tak si vás dovolím aspoň pozdravit :slight_smile: Je mi moc dobře jako Boleslavandě, ale po Valašsku se mi stýská a je mi líto, že to mám tak daleko ... Tak přeju pěkné léto, šťastné děti a pohodové těhulkování :slight_smile:
17. črc 2007 v 15:32  • Odpověz
Ahojte holky. tak se k vám přidávám. Jsem taky z Rožnova. Zdravím rožnovku! :slight_smile: Jsem přistěhovaná z jižní moravy, ale neměnila bych. Máme 1 klčíka Matyáška. buse mu 20měsíců a je moc hodné dítko. Já bych šla klidně do dalšího. Takové jako je on bych zvládla i 3 :wink:. Asi se tu moc často nediskutuje, ale i tak jsem ráda, že jsem tu s váma. Tak se mějte a hěkný zbytek prázdnin .Eva
31. črc 2007 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.