• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
malok:To si piš že to zážitek je. Je horší jak hlídací pes. Já vím je stará, potřebuje společnost. Ale odsud potud. Ať si naučí aby za ní jezdili její dcery a další vnuci, má jich dalších 6 a ti už mají taky své děti, tak ať za ní jdou i oni a ne že to musíme odnášet jen my všechno. Když jsme to tu začali opravovat a lidi se to dozvěděli co ji znají, tak mě říkali, couvni dokud můžeš, nebydlete sní,nebudete se mít dobře a já jim to nevěřila. Vždyť jako děcko jsem sem jezdila klidně na celé prázdniny, potom jsme se tu zašívali s kámoškou a bylo všechno v pohodě. Jenže to jsme byli děcka a puberťáci a asi nám bylo všechno jedno. Kdyby ten barák Pavel celý nepostavil skoro sám (prakticky jsme zbourali to co tu bylo a postavili znova) tak odsud jdeme pryč, ale je nám to líto opustit když jsme se na tom tak nadřeli. Taky jsem se naučila už některé věci pouštět jedním uchem a tam a druhým ven. Ale jakmile špatným slovem zavadí o děcka tak se neznám, do děcek se mě navážet nebude :angry: .....Přeju vám aby se podařilo si brzo postavit domeček vlastní :slight_smile:
6. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz
Tak já vám holky musím říct, že vám to vůbec nezávidím. Já jsem zastánce názoru, že děti mají vyletět z hnízda. S rodiči by vážně bydlet neměli a už vůbec ne s tchánama. A jak se říká "odříkaného chleba největší krajíc" , taky snimi žiju. 10 let jsem si žila po svém a pak jsem potkala manžela. Láska k němu je tak veliká, že jsem svolila na pár let žít s jeho rodiči. Fakt je ten, že jsou super. Bydlíme v patře nad nimi v rodinném domku. Má to své výhody, že pohlídají malého, když potřebujeme a můžu kldně chodit i do práce, ale má to i své mínusy. Někdy mě lezou krkem a jen kvůli blbinám. Je to mou povahou. Jsem náladová a někdy mě prostě vadí všechno. U vlasních rodičů to je jiné. Znají mě, mamka řekne, že jsem próťa a je klid. Oni nic neřeknou a já se pak ještě cítím blbě. No říkám, jsou bezva, ale svoje je svoje. S manželem zvažujeme jak dál. Společně bydlet nechcema, ale vše je otázka budoucnosti. Tak se uvidí. Pevné nervy vám všem!!!
6. zář 2007 ve 22:33  • Odpověz
evaje: Já věřím že já se toho jednou dočkám. Snad tu babička nebude věčně. Ikdyž já říkám že nás snad přežije :frowning2: Je smůla že jsme ten barák sdědili i se závazkem, musíme ji tu nechat dožít. Je jí 75, tak je jasné že má svoje vrtochy. Ale je to síla teda. Fakt jsem nevěřila tomu když mě říkali nechoďte sní bydlet budete trpět. Je vidět že jak je člověk děcko tak mu je asi všechno jedno, ale jak dospěje, tak už ne. Přitom by mohla být ráda za to co tu má a že se oni staráme. Vozíme ji po obchodech, po návštěvách, po doktorech, denně jí nakupuju. V baráku vživotě neměla vodu, záchod, topení. Pro vodu a na záchod musela chodit ven a topit si v každém pokoji v kamnech. Tedkom tu má proti tomu přepych a ještě jí to nestačí, ale jak se říká za dobrotu na žebrotu, že :cry: Kdyby se oni takhle starali její dcery, ty za ní ale skoro vůbec nejedou a bohužel od mojí mamky to odnášejí i moje děcka, že za něma nejede jejich babička. Taťka ten je tu pořád, ale mamka ta sem kvůli svojí vlastní matce nejede, protože spolu nevycházejí. Ach jo, doufám že taková nebudu i já :unamused:
8. zář 2007 v 10:43  • Odpověz
Když jsem ještě bydlela s rodiči, tak nad námi bydlela babička (matka taťky) a mamčini rodiče bydlí vedle (takže sousedi). Dodnes tam mamka bydlí a já ji obdivuju....až teď po soužití s rodinou přítele začínám chápat její narážky, hádky apod....On si člověk,který bydlí sám neuvědomuje, jaké to je bydlet s tchýní nebo s rodiči. Neříkám, má to svoje výhody (pohlídají děti, pomůžou..) ale i ty nevýhody. I když je moje tchýne velmi hodný člověk, tak to někdy přehání.... :angry: člověk potřebuje soukromí. Já třeba přijdu z práce, unavená si sednu do obýváku a než napočítám do 3 už je tam...,,Jéé ty už jsi doma???" a to chodím domů nejdřív v šest večer!! a tak podobně...

Veverko, můžu ti říct, že člověk by se pak asi choval stejně. Tchýně žila 25 let se svojí tchýní se kterou se nenáviděly...Teď s ní bydlím já a dělá mi to samé, co jí na její tchýni vadilo!!! :grinning:
10. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz
malok: Vidím že je to všude stejné. Mě taky bábina říkala že by nechtěla být jako její tchýně, která ji doslova terorizovala a jak jsem dopadla. Sem tam se dozvím i hodně peprné věci o sobě. Jako např že dělám Pavlo k....., že jsme oba ožralci, přitom my vůbec ne nepijeme, to ne. Ale nepatříme mezi ty co tráví každý den a nebo víkend v hospodě. Přes léto si zajdeme na zahrádku sem tam na pivko a jinak pak celý rok skoro nic, jen příležitostně. Všechno co dělá obrací proti nám. A když jí neřekneme něco my, tak to vytáhne s děcek a já to pak hezky odnesu že jsme ji nevzali sebou a to ikdyž jedeme k někomu známému na návštěvu. To je moje babička.
S tchýní bych snad vydržela, ta je v pohodě, horší je to s tchánem :wink: a s mýma rodičma jsme žili nějakých 5 let a taky to bylo v pohodě, ale prostě s babí to nejde. Budeme muset nějako vydržet :wink: :slight_smile:
10. zář 2007 ve 20:53  • Odpověz
ahojte maminy, snažilky i nesnažilky :wink: před pár měsíci jsem se nastěhovala na Vsetín a nikoho tady neznám, tak bych tu ráda poznala nové kamarádky - maminy i budoucí maminy, tak se prosím ozvěte. těším se díky :wink:
15. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj Kaca07. Já jsem taky ze Vsetína(Ohrada) a bydlím tu od narození. Odkud jsi ty a kde nyní na Vs. bydlíte? Já mám dcerku Terezku 26 měsíců. A čekáme druhé mimi,jsem 33+1 tt.
18. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
ahoj margue, seš ta co si myslím?
18. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
jinak já pocházím ze Vsetína, ale už tam bohužel nějaký čas nežiju
18. únor 2008 v 19:58  • Odpověz
Teda Leňo,jak ty jsi mě hnedka odchytla..... to je neuvěřitelné!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jasně,že jsem to já. // A to jsem se tady teprve dneska zaregistrovala. :sweat_smile:
18. únor 2008 ve 23:45  • Odpověz
Tak vy taky čekáte holčičku? :wink: To je pěkné. Už nakupuješ? Už to u tebe vypuklo? U mě vypuklo nyní uklízení (stavím si to pomyslené hnízdo). Mimi má vše připraveno a maminka do porodnice taky. :grinning: Jsem zvědavá,kdy se stavíš na návštěvu,až přijedeš na Vs. Zatím pa pa.M.
19. únor 2008 v 00:04  • Odpověz
Market, bych přišla, ale nikdo mě nezval :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2008 v 09:29  • Odpověz
já jsem Tě odhalila, protože jsem náhodně otevřela tuhle diskuzi, jestli tady třeba někoho neznám a hned jsem Tě tu načapala :grinning:
Já už jsem nebyla na Vs. od Novýho roku, protože mám neschopenku, ale zítra ju asi ukončím, takže o víkendu dojedu, ale jen k našim, víc toho nestíhám, mají oba narozky a v neděli valíme na hory na týden, ale jak to tak vidím, tak bez sněhu :cry:
dej sem nějaké fotky, ať mám na co koukat :grinning:
19. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já se teprve včera zaregistrovala a něco málo napsala a ty mě hned našla. :grinning: :grinning: No,měly bychom tady o něčem diskutovat,aby to bylo k tématu a nevymazali nás!!! :slight_smile: :astonished: To je škoda,že ti to nevyjde teď o víkendu. Ale musíš přijet a zastavit se. Fakt!!! A setkáváš se s Jančou Hladíkovou(Šenkeř.)??? Viděla jsi jejich mimi? Ona je tajná jak hrom,nikam nic nenapíše,fotky jsem žádné neviděla,.... Jestli něco máš,tak mi to foukni na email. :dizzy_face: // Vy bydlíte v Kokorech s vlčákem a s rodiči od Toma? Nebo sami?
19. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz
tak za prvé v Kokorách :grinning: , bydlíme sami, s Jančou se mám vidět zítra heč, poslala mi fotečku Honzíka, vlčáka máme u babičky na zahradě, protože v paneláku nám ho zakázali :cry:
19. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz
jo a jinak tady nemusíš mluvit k tématu, smažou Tě jen když budeš nějak vulgární nebo se tady s někým třeba budeš hádat
19. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz
Aha. v Kokorách! :grinning: To jsou ty paneláky hnedka tam nahoře,když se jede směrem od Přerova? Moooccc Janču pozdravuj.
19. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz
vyřídím, teďka jsme se domluvily, takže to platí
jojo tam bydlíme, hned nahoře, jinej panelák tady ani není :grinning:
poslala bych Ti to foto Honzíka, ale jsem zjistila, že jsem ho omylem smazala :frowning2:
19. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz
Přeju dneska hezkou a pohodovou návštěvičku. :grinning: :sweat_smile: :grinning: Taky bych jela,ale umřelo mi včera auto! (alternátor) takže nic. :unamused:
20. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
Já Janču poinformuju, že se Ti po ní stýská, ať se Ti ozve a pošle nějaké foto. Internet už mají taky doma, tak to bude snazší. :wink:
No jsem zvědavá, jestli se návštěva uskuteční, jestli to totiž najdu :grinning:
20. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
Tak jak to dopadlo??? Našla jsi je v tom Přerově? A co malý? A jak Janča? Jak jí to sluší???
20. únor 2008 ve 22:27  • Odpověz
Našla jsem to, chodím totiž hned vedle se psem na veterinu :grinning:
Malý Honzík je úžasný, furt se chechtá a vykládá, bylo krásně, tak jsme byli i venku. Byteček mají krásně zařízený, malý, ale pěkně sladěný. No a Janča je snad hubenější než dřív, má hodně zkrácené vlasy, ale jinak je to šikovná mamča, moc jí to s malým jde.
Říkala jsem jí o tomhle serveru, tak se tady třeba ukáže.
21. únor 2008 v 09:06  • Odpověz
Holčičky,zdraví vás jana.Hezky o mně píšete,máte štěstí :wink: Tak vás zdravím,Marky,máš krásnou holčičku.Lenčo,kdy zas dáte vínko?pa
21. únor 2008 v 15:05  • Odpověz
Čauec Jani. Neboj,o tobě jen hezky píšeme...!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já chodím na tento server,páč tu s holkama řeším porod koncem pánevním. Malá je otočená hlavou nahoru a dost mě to znepokojuje.Zatím. Ještě má čas se otočit,tak uvidíme. je to v rubrice POROD - Mimčo hlavou nahoru. // Pošli nějaké fotečky mně na mail,please. :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Díkas. Pa pa.
21. únor 2008 v 16:15  • Odpověz
no Market, tak to ti může poradit aj Janča :wink:
Jani tak další kontrolu mám 5.3. a pak 19.3., takže se můžem zas sejít :grinning:
21. únor 2008 v 17:23  • Odpověz
A ještě píšu do rubriky Porod nožičkama napřed. // Jooo,tys Jani taky takhle rodila? Tak to mě zajímá úplně všechno!!!! Musíš mi poreferovat a popsat porod. Já sice vím,co je porod,ale KP,to ne. :confounded:
21. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz
Janča šla na císaře, protože byl malej naopak :confounded:
21. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
To jo,to chápu,to je ta relativně bezpečná a rychlá varianta. Neříkám,že bezbolestná. Císařský řez je operace a nepatří mezi malé operace. 100 lidí,100 názorů. Každý to snáší jinak. // Já mám dítě KP,potom placentu na přední stěně dělohy a ještě k tomu čípek dlouhý 5,5cm. Samá negativa. Až postupem týdnů uvidím,jak to vše dopadne a jak se to vyvine....jak teda budu rodit. Kdybych to alespoň už věděla teď,ať na to nemusím furt myslet.Ještě 6 týdnů musím počkat! :confounded: Jestli se to bude doktorům zdát moc riskantní,to víš,že mi též nabídnou císaře.A já to vezmu všemi deseti,budu ráda a klidná,protože budu vědět,na co se mám "těšit". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 v 08:54  • Odpověz
Tak Janči prej řekli: " za týden přiďte a uděláme to " a o dost dřív než měla normální termín :confounded:
Market Ty jsi zdravotní sestra, já tomu nerozumím, tak jako vím, že mimčo KP je špatně, ale ten zbytek mi nic neříká,
mně zas na genetice řekli, že mám placentu nízko nebo co
22. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
Já ti odepíšu,Leni. Ale teď už prudí Terezka,musíme si hrát a jít ven. Pak písnu.
22. únor 2008 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.