• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
Koukám, že se to tady proměnilo jen v naši diskuzi :unamused: , holky nebojte se nás a pište :grinning:
22. únor 2008 v 09:03  • Odpověz
Marky,Honzík byl koncem pánevním a ještě prý vysoko.No a prý mám úzkou pánev :fearful: ,takže uvidíme,jak to bude někdy příště.Ale jinak po několika dnech jsem se cítila ok.Těžko říct, jak by mi šlo rodit přirozeně.Každopádně jsem si to ale nevybrala.
Zatím pa,Lenčo,tebe taky zdravíme.
22. únor 2008 v 10:42  • Odpověz
musíš sem chodit Jani častěj, já Markétce všechno stihnu říct dřív jak Ty :grinning:
22. únor 2008 v 10:53  • Odpověz
Leni,když máš dole placentu....no u tebe je ještě čas,rodíš až v červnu,ona se ti může přestěhovat ještě výš a možná i úplně nahoru. Placenta se rodí jako poslední. Jde o to,že pokud je úplně dole,porod je nemožný,placenta překrývá porod.kanál,dítě jde císařem. Když je na přední stěně,porod je možný,ale zase třeba hrozí krvácení,které bývá celkem silné,páč je placenta velmi dostatečně zásobená krví. Ideální je,když je placenta nahoře,dítě na ni netlačí,je tam hezky schovaná,porodu nebrání a vypudíš ji až po miminku.
22. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz
dík za přednášku :grinning: nejsu zas úplně blbá a vím, že placenta se rodí poslední, ale nevěděla jsem, ten zbytek :grinning:
22. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz
To nebyla přednáška,jen normální vysvětlení,přiblížení,...to jsi špatně pochopila. :confounded:
22. únor 2008 v 17:52  • Odpověz
ne Market neboj, já to pochopila dobře, jen jsem to asi blbě napsala :grinning: vím, žes to myslela dobře, já budu ráda, když mi něco sem tam vysvětlíš :grinning:
22. únor 2008 v 18:38  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning: Aha. Tak jo. // :sweat_smile: Už jsem viděla na fotečce malého Honzíka. Řekla bych,že celá maminka! :wink:
23. únor 2008 v 07:26  • Odpověz
ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Díky všem :slight_smile: Lucka
23. únor 2008 v 07:38  • Odpověz
Margue,napiš nějaké drby o bývalých spolužácích. My s Lenčou nic nevíme, ty jsi v centru dění, tak nás poinformuj. Jo a poraď mi, pokud měla Terezk větříky, cos jí na to dávala, jo?
Pa jana
23. únor 2008 v 11:34  • Odpověz
Tak to Tě,Jani,zklamu. Drby žádné nevím. Všichni jsou fuč,vůbec s nikým se nepotkávám ani nejsem v kontaktu. Já nevím,co je s nimi. Na www.spoluzaci.cz nikdo nic nenapíše,ikdyž tam lidi koukají,ale nikdo nic nepíše. // Sem tam potkám nějakého profesora/rku a to je tak všechno. Možná kdybych chodila vačer po akcích a po hospodách,tak bych aj někoho potkala a něco věděla,ale to já jaksi nedělám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kluci miminka prý trpí na větry téměř všichni a vždy,trvá to i do půl roku. Májí údaljně v určitém místě jinak ohlé střevo než holčičky,proto ty bolesti. Existuje spousta masážních olejíčků na větříky,ale mě nejvíc u Terezky pomohl takový větrový(pendrekový-asi fenykl) gel a rektální rourka. Jak se ten gel jmenuje,tak to už nevím.Musím si ho taky koupit,vidíš,to ještě pro Karolínku nemám připravené. Má žluto-modrou krabičku-obal. :grinning:
23. únor 2008 v 17:17  • Odpověz
hoj holky, tak mi Tom odjel na 3 dny na hory, tak jsem jak kůl v plotě :cry: , mi řekl, že však Verunka je se mnou :grinning:
24. únor 2008 v 10:35  • Odpověz
Marky, díky, asi budeme muset zatnout zuby a vydržet. Však ono to jednou skončí. Teď jsme si pořídili přírodní kapky Baby Calm, trochu možná pomáhají.
Lenčo, takže máš dámskou jízdu :dizzy_face:
24. únor 2008 v 10:51  • Odpověz
no to super dámská jízda :wink: tady asi umřu :cry:
24. únor 2008 v 10:54  • Odpověz
Ahojte maminky,jsem taky na mateřské a bydlíme ve Vsetíně.Hledám kamarádku na jarní procházky kočárkama,kafíčko a poklábosení.Ola :slight_smile:
24. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz
Jani kolik vás přibližně stál ten monitor dechu?
Ahoj Oli, tak na cárání po Vsetíně je tady margue :grinning:
24. únor 2008 v 17:22  • Odpověz
Ahoj oli2. To je pravda. Já jsem ze Vsetína. Kde bydlíš ty a Davídek? My s Terezkou na Ohradě. :grinning: :wink:
25. únor 2008 v 10:34  • Odpověz
ahoj oli, já jsem taky ze vsetína, z jasenky, takže se klíďo můžeme sejít :slight_smile:
25. únor 2008 v 10:36  • Odpověz
a zdravím margue, další vsetíňačku :grinning:
25. únor 2008 v 10:37  • Odpověz
Lenčo,stál přibližně :slight_smile: přesně 2690Kč.V Prioru.Ale jsem ráda,že ho máme.V noci stačí mrknout na blikající světýlko a jsi v klidu a nemusíš vstávat a kontrolovat.Šak víš, jak jsou matky vystrašené :dizzy_face: Jo, ještě se chci zeptat,nechce některý tvůj známý koupit felicii?Chceme ji prodat.Kdyby jo,dej vědět.
25. únor 2008 v 11:03  • Odpověz
jo dík Jani, na netu je totiž i za 3500, tak jsem chtěla vědět, kolik stojí tady poblíž :grinning: , Tom ho nechce, ale jsem si ho prosadila, on jel na hory, já trčím doma, tak za ušetřené penízky si koupim ten monitor :grinning:
na tu felicii se poptám
25. únor 2008 v 11:11  • Odpověz
Čauky oli2 a marinka : tak se můžeme sejít i všechny tři. :sweat_smile: :wink: Záleží jen na domluvě.
25. únor 2008 v 17:05  • Odpověz
margue, klidně, já mám času habaděj a teď už je venku krásně, tak není problém sejít se třeba někde ve městě, ať to máme na půli cesty :slight_smile:
25. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
I mě to napadlo.To by bylo ideální. Počkáme,co nám ještě odepíše oli2. :grinning: Snad brzy. :wink:
25. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
Marinko a Margue : Já se k vám klidne přidám a budu ráda když budu mít kamarádky na procházky kočárkama.Jo margue,chci se tě zeptat jestli nechodíš se hrát na to nové hřiště co je spravené blízko splavu?Můžem se tam taky někdy potkat.A marinko,malé děcká jako je tvoje do sluníčka můžou.Tam můžou děti od 3 měsícu až do 6 let.Tak se holky mějte zatím hezky. :slight_smile:
27. únor 2008 v 08:37  • Odpověz
holky, tak se klidně můžeme rovnou domluvit na nějaký čas a místo, buď se můžeme projíždět, nebo si někde sednout, jak chcete..
A oli, napiš mi, kdy se chystáš do toho Sluníčka, šla bych s tebou :wink:
27. únor 2008 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,oli a marinko. Tak jak se domluvíme? Na zítra nebo na pátek? A kde? V kolik? :grinning: :wink: :slight_smile: Taky s Terzkou chodím do Sluníčka,je to tam bezva.
27. únor 2008 v 15:41  • Odpověz
Na hřišťátka na Ohradě chodíme. I k Bečvě pro ty malé děti, pak i na to veliké hřiště před velkou hokejkou(veliký dlouhý panelák) i na to nové hřiště,co udělali mezi prvními paneláky(směr od Hypernovy). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 v 15:44  • Odpověz
Mohly bychom třeba v pátek všechny do Sluníčka. Počasí je všeliaké,spíš má pršet. Tak jak chcete,napište.
:wink:
27. únor 2008 v 16:30  • Odpověz
margue, oli mi psala, že je malý marod, tak teď nemůže, ale já bych do sluníčka šla! Klidně v ten pátek :wink: V kolik tam tak chodíte? Přizpůsobíme se..
27. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.