• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
Ahojky. Tak dobře,v pátek. My tam přicházíme tak o půl desáté. Přijíždí nám autobus č.5 z Ohrady do Rokytnice. Tak třeba počkej před Sluníčkem. Hm? Víš,kde to je? Ještě jsi tam nebyla,že? No neva,ony holky ti vše ukážou a zbytek já. Tak už se těším. Pa. :wink:
27. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
Pěkné ránko, tak to je bezva čas, takže o půl desáté budeme před Sluníčekem. Vím, kde to je, byla jsem tam před pár lety na praxi, i když vevnitř už se to za tu dobu určitě změnilo. Jsem zvědavá, jak malá zvládne takové větší množství lidí, snad nebude vřískat :sweat_smile: Poslala jsem ti do IP svoje čísllo, mohla bys mi ho prosím taky napsat, kdybych se třeba trochu zpozdila,abych ti mohla dát vědět? Díky a zítra se budu těši!
28. únor 2008 v 07:30  • Odpověz
ahoj margue, díky za optání. jsem moc ráda, že se to tu zas rozjelo a snad se k vám můžu přidat :wink: pocházím z malé dědiny od Nového Jičína a na Vsetín jsem se přistěhovala před pár měsíci. manžel totiž pochází z N. Hrozenkova a na VS má práci...bydlíme na Rybníkách, teda aspoň myslím :sweat_smile:
chtěla jsem vás ještě poprosit, jestli byste mi mohly doporučit nějakého dobrého dětského doktora(doktorku). díky :wink:
28. únor 2008 v 07:34  • Odpověz
ahoj kači, já jsem bydlela dřív na Rybníkách, tam je to na prochajdy fajn :slight_smile: My chodíme k MUDr. Stejskalovi a ten je výborný, moc hodný a taky má skvělou mladou sestřičku a pořád přibírá. Chtěla bys na něj telefon?
28. únor 2008 v 07:40  • Odpověz
ahoj marinko, díky za radu. já bych si tam spíše zašla osobně. vyřizování přes telefon moc nemusím :unamused: kde má prosím ordinaci? jo a četla jsem předešlé příspěvky, vy chodíte do nějakého dětského centra? díky.
28. únor 2008 v 07:46  • Odpověz
kači, klidně si tam zajdi, máš pravdu, že je to lepší, aspoň je hned poznáš :wink: Má ordinaci hned vedle polikliniky - napravo od ní je novinový stánek a hned vedle něj takový vchod do budovy, kde má ordinaci, nemůžeš to nanajít. Ideální by bylo tam zajít odpoledne, kdy má poradnu a nejsou tam nemocní, to je v po., st. a pá. od 12:00 do 13:00, v út. od 12:00 do 14:00 a ve čt. od 12:30 do 14:30.

V tom centru jsem ještě s malou nebyla, zítra tam jdu s margue poprvé. Je to v Rokytnici, tak kdybys chtěla jít s námi, tak klidně :wink: Jinak se taky můžeme domluvit na nějakou procházku, na Rybníky to nemám moc daleko :slight_smile:
28. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
super, to jsi moc hodná. příští týden tam hned zajdu, tento týden už to nestihnu, bo jedu k našim, takže i ta Rokytnice padla :unamused:. ale s tou procházkou Tě beru za slovo, tak ji brzo určitě domluvíme:wink:. teď už musím pádit pracovat, tak snad brzy ahoj a moc díky :dizzy_face:
28. únor 2008 v 08:19  • Odpověz
nemáš zač :wink: tak pak napiš, jak budeš mít čas, páá
28. únor 2008 v 08:21  • Odpověz
29. únor 2008 v 16:28  • Odpověz
ahoj Market!! :dizzy_face: Dneska to bylo moc fajn, ještě jednou díky, že jsi mě vzala sebou, moc se mi tam líbilo a ty jsi taky bezva, i Terezka :wink:
29. únor 2008 v 16:53  • Odpověz
Ahoj Májo. Jsem ráda,že se ti ve Sluníčku líbilo a že jsme si ti líbily i my dvě. :grinning: Určitě se zase musíme sejít. Je potřeba,aby maminky mezi sebou komunikovaly a předávaly si zkušenosti, aby nebyly samy. :wink: Je to samozřejmě dobré i pro děti. To hlavně.
3. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz
ahoj Market, tak jsem si přečetla, že mi placenta zasahuje vpředu do DS, to znamená co?
3. bře 2008 ve 14:06  • Odpověz
Market, to máš pravdu :slight_smile: Chystáš se teď někdy zase do Sluníčka? Že bychom se přidaly :wink: Na procházky to teď moc nevypadá..
3. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
Tento týden určitě ano. Kdy se ti to hodí? Tento týden je mi to celkem jedno,kterýkoliv den. :wink:
3. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ahojte holky,tak jsme zdraví :slight_smile: Můžeme se taky k vám přidat a zajít spolu do sluníčka¨. :dizzy_face:
3. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz
Tak to je super holky! Já můžu ve čtvrtek a v pátek, tak napiš oli, kdy můžeš ty :slight_smile:
4. bře 2008 v 07:28  • Odpověz
Tak já bych to viděla třeba na čtvrtek. Co vy na to? My s Olgou bychom mohly jet busíkem z Ohrady,vyjíždí to 9:15 hod a Rokytnici je to o půl desáté. Hm?
4. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz
market, fajn, ve čt. o půl desáté budu zase čekat u Sluníčka :slight_smile:
4. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz
Dobře. Olga už to ví,bude tam taky čekat.Dneska jsme se poprvé viděly a jely do města a zpět. :slight_smile: Tak zatím pa pa pa.
4. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz
Tak co,robky,už se žádná nepřidáte do diskuze? Není tady nikdo nový? :sweat_smile: :wink:
7. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz
Market, vypadá to, že ne :sweat_smile: Koukám, že máš termín 7. dubna, já mám narozky 5.4 :grinning:
8. bře 2008 v 17:25  • Odpověz
Mně by se líbolo,odit 5.4.2008. To je sobota,hezký datum - dle numerologie. :grinning: :slight_smile: Třeba to klapne. :sweat_smile:
8. bře 2008 v 18:19  • Odpověz
market odkdy sleduješ numerologii? :grinning: už jsi svoje kyvadýlko rozšířila i na tohle?
11. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz
Market, mě numerologie taky zajímá, Aničká má životní číslo devět a to je moc fajn :slight_smile:
11. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
To já jen tak trošinku do toho vidím. Numerologie je zajímavá,Horoskopům věřím jen těm,co jsou dělané přímo na míru - přesný datum a hodinu narození. // Leni,neboj,poduhé tě ta dvojačta neminou! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 19:16  • Odpověz
no Market já v to plně doufám, Ti věřím, v holčičce ses trefila, tak snad klapnou i ta dvojčátka :grinning:
11. bře 2008 v 19:41  • Odpověz
Čau holky. Tak jsem marod. Nějak mě skolilo nachlazení,rýma,... úžasné! Dost mě to štve,když člověk není ve své kůži. // Dneska jsem byla na kontrole a na KTG a miminku se daří výborně,vše je,jak má být. Už je hlavou dolů(a ne koncem pánevním). Na porod to v žádném případě nevypadá. Čípek mám 4,5 cm...držím jak zašitá! :grinning: Tak si můžu užít ten zbývající měsíc do porodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. bře 2008 ve 14:21  • Odpověz
ahoj Market, to je super, že se Ti malá otočila, pomohly ty Tvoje cviky hlavou dolů nebo se otočila sama?
12. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
Ahojte holky,jak se máte??My dobře.Konečne sem byla s malým v uterý ve sluníčku.Zase pujdeme zítra.Snad se tam sejdem . :wink:
13. bře 2008 v 07:54  • Odpověz
Market, tak to je bezva, že se Karolínka otočila!! :wink: Snad tě ta nemoc brzo přejde, hodně odpočívej, ať jsi na porod fit :slight_smile:

Oli, možná do sluníčka zítra půjdeme, podle toho, jestli malá nebude mít reakci na očkování (jdeme dneska). Kdyby byla v pohodě, tak přijdeme :slight_smile:
13. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.