• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
Ahojky. Tak co,holky,jdete zítra na Bazárek do Sluníčka? Já bych tak potřebovala třička a kraťásky na léto pro Teri. :sweat_smile:
14. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
ahoj Market, nejedu :grinning:

Lenka P. mi psala, že tam jde něco prodávat, jestli to nejdřív nechcu koupit já :dizzy_face:
14. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
Já taky nejdu, na nás je to moc brzo ráno a ani teď nic nepotřebuju, nakoupila jsem jí plno oblečků na léto z MMB a akorát teď řešíme autosedačku, ale tu jí chci koupit novou..

Jak je Market? Ještě marod? My jsme dnes ve Sluníčku nebyly, Anička měla nějakou spavou (asi po té vakcíně) a spala ráno od půl deváté do půl 11, tak už to pak nemělo cenu..
14. bře 2008 v 19:30  • Odpověz
Já bych šla,ale nemám už peníze navíc.Ale nemám strach,že by neměla Teri v čem chodit,taky furt něco nakupuju. Na MMB raději ani už nekoukám,nebo bych na to potřebovala zvláštní rodičovský příspěvek. :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do léta je daleko,to jí ještě koupím triček až až...

Pro Lenula B. : A kdy přifrčíš na Vsetín? Kdy se stavíš,kamarádko??? :grinning:
14. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
Market já mám vycházky od 12 do 18, to stihnu tak maximálně k našim :wink:
14. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
Čauky Marinko a Oli. Jak se vede? Mně už je trochu líp. Nejdete do Sluníčka? My s Teri v pátek,jsme se tam upsaly na tvoření a barvení velikonočních vajíček. :grinning: Doma už máme výzdobu za oknem,je to sranda,když teď chvíli chumelí a pak svítí sluníčko. :sweat_smile: Co děláte vy a jak se máte? :wink:
19. bře 2008 v 06:49  • Odpověz
Ahoj Market, to je dobře, že už je líp, budeš na porod jako rybička :slight_smile: Já jsem si říkala, že bych šla v pátek do Sluníčka, tak jestli nebude moc hrozné počasí, tak bych kolem půl 10 dorazila. Akorát Anička teď začala pravidelně vyspávat dopoledne, budí se kolem šesté a usíná v osm a spí běžně až do desíti, tak jí to budu muset narušit, snad nebude moc ospalá. Jo, a už papáme mrkvičku :sweat_smile: Minulý týden měla v poradně malý váhový přírustek, tak nám už dr. doporučil přikrmovat. Šmakuje jí teda hodně, za chvíli zblajzne celou skleničku :sweat_smile:
19. bře 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahoj. V pátek přijdu,pokud mi to mimi dovolí. Nějak mi tvrdne břicho a mám dráždivou dělohu. Ale jestli bude vše o.k.,tak dorazíme. Kdybych náhodou nepřišla,tak mě omluv z malování vajíček,kam jsem se napsala.Dík. Pa pa pa.
19. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
Market, hlavně se opatruj, jestli ti nebude dobře, tak si dej radši nožky nahoru a odpočívej :wink: Už to máš za pár :dizzy_face:
19. bře 2008 v 15:48  • Odpověz
Čauky holky. Jak se vám vede v tomto velikonočním čase - sněhovém? Zima,co?!? :fearful: Já to pojala úklidově!! Už se mimi může narodit,má to tady doma hezounké čisťounké... :slight_smile: :sweat_smile: Jinak rýma je už skoro pryč,ale unavená jsem stále velmi hodně. // Jak se máte vy?
21. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj Market, mě ta zima už leze na mozek, včera jsem se vůbec nemohla dokopat jít ven, celý den jsme dřepěly doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem teď taky uklízela a chystala se na Velikonoce, dělala jsem plno vajíček, pečení jsem letos vzdala, dostanu beránka od mamky. Zítra jedeme k taťkovi do Olomouce (jak byl ve Sluníčku :wink: ) a je mi jasné, že se tam hrozně přejíme, protože přijedou i prarodiče a Velikonce jsou pro babičku důvod k velkému pečení a ona je opravdu výborná kuchařka, takže se nedá odolat :grinning: A v pondělí budeme doma čekat na šmigrustníky, Anička dostane poprvé výprask, jsem zvědavá, jak na to bude reagovat :grinning:
22. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
Hody, hody, dopravody, kuřátko šlo do hospody. Dalo si tam frťana, tancovalo do rána! :sweat_smile: :grinning: Veselé Velikonoce......ať nás ti naši muži pomlázkou pomladí a jsme ještě krásnější! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2008 ve 12:10  • Odpověz
ahoj holky, taky přeju všem pěkné Velikonoce :grinning: Market taky jsi dostala i jemně po břiše, ať z toho Karolínka něco má? Tom říkal, že musí i Verunka už dostat :grinning:
24. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
ahojki, pridavam se s pranim prijemneho proziti svatku jara, ikdyz to tak moc nevypada, ovsem nasi male to vubec neva, chruposi na balkone velikonoce nevelikonoce :grinning: papa holky
24. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz
No popravdě...jsem včera šmigrůsta nedostala,asi poprvé v životě,nějak se mě a bříška kluci asi báli,všichni mě ušetřili výprasku jalovcem či tatarem. :sweat_smile: No,ještě tento týden má být hnusné počasí a pak už jsem objednala to krásné a teploučké! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. bře 2008 v 07:14  • Odpověz
Margue tak ja cekam na to slunicko ju :wink: ikdyz ted sviti, ale je tam jeste kosaaaaaaa :fearful:
25. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
market, to jsou teda srágorky, aspoň trošku tě vyšlehat mohli, ať jsi zdravoučká :grinning: Sluníčko už slibují, tak snad..

ahoj Luci, jak se vede?
25. bře 2008 v 10:36  • Odpověz
ahoj Mari, jde nam to s malou super, ted prave vytuhla pod hrazdickou :dizzy_face: ...v noci spinka taky moc hezky, zhruba od 8-9 vecera do 4.30 - 5 rana, takze se vyspim krasne a pak jeste zabere treba do osmi :slight_smile: Je celkem hodna i pres den, sice nekdy kdyz zajdu za roh tak zacne vzlykat, tak ji vzdycky vysvetluju, ze maminka nikam nejde, ze jsem jen potrebovala na wc a podobne :grinning: ... a doufam, ze se to pocasi brzo zlepsi, at muzeme vyrazit na tu spolecnou prochajdu :wink:
a jak u vas? mala Anicka vypada z fotek spokojene :dizzy_face:
25. bře 2008 v 11:53  • Odpověz
Luci, tak to je paráda, malá je šikovná! Užívej si to spaní do osmi, taky jsme to tak měly a pak nejednou zlom a teď se budí kolem šesté, ale už jsem si zvykla :slight_smile: Zase chodí spát brzo, včera třeba vytuhla už v sedm, tak mám aspoň večery pro Peťu :slight_smile: Jinak je to taky šikulka, furt vysmátá a jak z divokých vajec, snaží se už sedat a lozit, ale zatím jí to moc nejde a nejvíc jí jde válení sudů - dám ji na jednu stranu místnosti a za chvíli je na druhé straně :grinning: Málo přibírala poslední měsíc, tak už papáme příkrmy a taky dobrý, nejvíc jí jede brokolice :slight_smile: Příští týden už má být líp, tak pak bychom se mohly domluvit a jít se projít :wink:
25. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz
jeee tak to se budu na vas holky tesit a nase Misa je taky furt vysmata, Anicka mi ji na nekterych fotkach vylozene pripomina, jako by furt mela neco za lubem :grinning:
25. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz
no jsou to obě šibalky :grinning: Tak příští týden si napíšem, jak se ti to bude hodit. Taky se těším, zatím se mějte a pohlaď Michalku :slight_smile:
25. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
hezky zbytek dne tobe i Anicce :slight_smile:
25. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz
Holky, nepoužíváte někdo na mimča plínčkčy sleep and play, mám tu jedno nenačaté balení a asi 2/3 druhého (přešly jsme na huggiesky) Prodala bych levně :slight_smile:
26. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Market, tak jak je?? Ještě nerodíš? :slight_smile:
27. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
Čao. Ještě nerodím. Zatím ani podle KTG to nevypadá,ani podle čípku. Čekám až na ten duben! :grinning: 7.4.,8.4. No,uvidíme,kdy to nakonec bude. :wink: Cítím se dobře,jen nepohodlně. :sweat_smile:
28. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz
Tak nepohodlně se cítím taky Market, jsem dneska vstávala už před pátou :rolling_eyes:
28. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz
Leni,já už teď chodím tak třikrát za noc na wc a co hodinu se otáčím skrz nepohodlí,už fakt nevím,jak spát.
1. dub 2008 v 16:24  • Odpověz
Ahojte holky,jak se máte????My dobře.Jak bylo sluníčko tak sme chodívaly na záhradku kterou máme koupenou v luhu za osanem.Blízko je les,klídek no paráda.Ale teť zase se venku kaboní,tak sedíme doma.Možná pujdeme taky do konce týdne do sluníčka.Ješte se uvidí.Možná že se tam někdy s některou potkám.Jo chtěla bych vám některé nabídnout katalog oriflame.Jenom tak nezávazně.Tak se zatím mějte hezky a přeji všem krásny den i když typický aprílový :wink:
2. dub 2008 v 09:20  • Odpověz
Market já chodím 2x-3x a taky se každou hodinu otáčím, ale spím s dvěma peřinama, jednu mám pod sebou namuchlanou a spí se mi líp, nebolí mě tak záda :wink:
2. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
No,Leni,tvá oblíbená poloha břichem dolů,tak ta teď opravdu nehrozí. :wink: My co máme ty nové matrace,postel a mám i ortopedický polštář z líné pěny za 1500 kč, tak mě záda nebolí. Jo to když jsem čekala Terezku,spali jsme na válendách 20 let starých a polštář jsem měla klasický péřový,tak to byl masakr. To mě bolela záda a za krkem od 5.měsíce. Už jsi jistě hezky kulaťoučká. Já přibrala 15 kilo,přesně jako minule. Jak jsi na tom ty? No,ono to ještě cosi vyleze,než půjdeš na porodní sál. :wink:
Oli,čau. My taky chodily po venku,u babi na chalupě jsme vegetily,sluníčko,paráda. Ovšem dneska.... :cry: ...to je změna oproti pondělku a neděličce. Nejhorší je,že už nevím,co malé vymyslet za zábavu,když se nemůže ven. Je to otrava.
2. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.