• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
Ahojte maminky,najde se tu někdo na společné jarní procházky??? :slight_smile:
2. dub 2008 v 16:09  • Odpověz
Market tak já ještě trochu na tom břichu uležím, ale už je to spíš na boku :wink: Matraci mám taky novou a polohovatelnej rošt. Mrkni mi do alba, tam mám aktuální foto břicha, ze včerejška :grinning: na poslední kontrole to bylo 6 kilo, teď už to bude určo zas o něco víc, ale já váhu nemám :confused: nejdřív furt nic, pak kilo, druhé, třetí a pak najednou tři, teďka to jde rychle :frowning2:
2. dub 2008 v 19:41  • Odpověz
Mari, kolikatky ty pampersky jsou? my ty oranzove pouzivame, ale jeste malicke, dvojky tusim... :confused: :slight_smile:
3. dub 2008 v 08:29  • Odpověz
Market tak co? rodíš dneska v termínu? čekám na sms :wink:
7. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
Čau holky. Tak si mě dneska zkontrolovali v nemocnici,natočili KTG a poslali domů.Nic se neděje.Mám přijít ve středu. Ale už prý na 2 cm jsem otevřená,takže to nebude dlouho trvat. :grinning: Primář mi přímo doporučil,že to máme doma s manželem popohnat přírodní cestou. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak čekám na toho manžela,až přijede z práce. :sweat_smile: Na mimi se těším a porodu se bojím(tak nějak normálně). Hlavně ať je to rychle!!! :wink:
7. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz
Market, držím moc palečky, ať je to co nejdířv!! Já když jsem byla na 2 cm,tak mi píchali v porodce vodu :sweat_smile:
7. dub 2008 v 15:34  • Odpověz
Jo jo,to mě při prvním mimi taky,jak jsem byla na 2 cm. :confused:
7. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
ja byla v sedum rano na centak a pul a v jednu se mala narodila :sunglasses: ale byla to vyvolavacka :wink:
7. dub 2008 v 19:45  • Odpověz
Market držím pěstičky, jsi zkušená rodička, tak to půjde samo ne? :wink:
8. dub 2008 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky, tak Markétka dneska porodila v 9:28 Karolínku, 3550 g, modré oči a vlásky po mamince :grinning:

Markétko moc gratuluju a přeju vám oběma hlavně zdraví a štěstí :wink:
8. dub 2008 v 17:34  • Odpověz
G :dizzy_face: R :dizzy_face: A :dizzy_face: T :dizzy_face: U :dizzy_face: L :dizzy_face: U :dizzy_face: J :dizzy_face: E :dizzy_face: M :dizzy_face: E :dizzy_face: ke Karolince, at se vam holky dari a hlavne hodne zdravicka obema
9. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
Jééé, já jsem to prošvihla :frowning2: Vidím, že vyhánění malé s manžílkem zřejmě zabralo :slight_smile:. A malá se narodila přesně na Aniččina půl roku :grinning:
Markétko, moc gratulujeme s Aničkou ke Karolínce, je to kus ženské a jestli je po mamince, jak píše lenula, tak to bude kóča :dizzy_face: :dizzy_face: Ať vám dělá jen samou radost, ukaž se brzo a pochlub se fotečkama! :dizzy_face:
11. dub 2008 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky. Moc díky za všechny gratulace. Ano ano,malá se narodila v úterý( a to bez pomoci tatínka :grinning: ).Šlo to rychle,bolesti začaly po třetí hodině ráno,kontrakce zesilovaly a byly velmi časté. V 9:28 už byla na světě. Měří 52 cm a vážila 3550 g. Je moc hodňoučká,vůbec nepláče,hezky papká,pořád spí. Je úplně jinačí než první Terezka. Máme doma opravdovou radost,pořád se na ni s manželem Romanem a Terzkou koukáme a jsme doslova blaženi. :slight_smile: Pustili nás už v pátek po obědě.To měla malá přesně tak 75 hodin. Malá ani mami neměla žádné potíže,tak už nás pustili domů. Tak pa pa. Zase se ozvu. :grinning:
13. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz
Market, víííítejde s Karolínkou doma!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: To je super, že je hodňoučká, ať jí to vydrží :wink: Užívejte si rodinnou pohodu :dizzy_face: A co Terezka, jak na sestřičku reaguje? :slight_smile:
14. dub 2008 v 07:30  • Odpověz
Ahojte holky,je tu někdo??? :slight_smile:
14. dub 2008 v 08:17  • Odpověz
Díky díky,Mari. A kal se vede vám? Jak malá baští příkrmy? Co jí nejvíc chutná? Vaříš jí nebo kupuješ skleničky?
14. dub 2008 v 15:24  • Odpověz
market, my se máme moc dobře, baští pěkně, neraději má brokolici (bio Hamánek) a doma uvařený květák :dizzy_face: Ze začátku jsem kupovala skleničky, ale bohužel má asi jako jediná v republice alergii na mrkev a jak já dám nějaký příkrm, ve kterém je mrkvička (a ta je skoro ve všem), tak se mi osype na bříšku, takže jsem začala vařit a vymýšlím jí kombinace bez mrkvičky a sem tam koupím nějakou skleničku, třeba tu brokolici. A asi týden dávám i Sinlac kašičku na večeři - měla jsem jako druhé dávat ovoce, ale to ještě vůbec nechce, je to na ni moc výrazné a ta kašička jí hrozně moc chutná a pěkně po ní spí :slight_smile: Zítra jdeme na půlroční kontrolu tak doufám, že hezky přibrala :wink:
Nedivím se, že jste z Karolínky nadšení, když je to takový andílek :slight_smile: A jak spinká v noci?
14. dub 2008 v 19:27  • Odpověz
to je dneska zase pocasicko ze :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jak se holky vsechny mate?

margue, rodila jsi na Vsetine? jak jsi byla spokojena?
17. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz
Market, kdy nahodíš nějaké fotky do alba?
17. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz
Leni,poslala jsem ti email s fotečkama Karolínky a Terezky. // Jak se ti vede jinak? Co bříško? Je mimiško čiperka? Zlobí mamču nebo je hodná?
Selu: Na Vsetíně jsem rodila podruhé. Co se týče porodu,byla jsem spokojená,neměla jsem žádný problém. Sestřičky i doktoři úplně v pohodě a vstřícní, pro mimi též dělali první poslední........ co mě vadilo,tak to byly hnusné sprchy a WC, umyvadla-vaničky pro miminka...BLE!!! To je tak jediné.
22. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
díky Market, malá je krásná, vlastně obě :grinning:
no je čiperka, kope jak vzteklá a někdy škytá :wink:
chytly mě záda, je to hnus, nemohla jsem v noci spát, měla jsem v nich křeče, fakt síla, hůř mi ještě nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahoj Market, neposlala bys mi taky pár foteček Karolínky na mail? marikaseifertova@seznam.cz. Díky moc!!

Holky, nedáváte někdo prckům příkrmy ze skleničky? Mám dom 12 příkrmů od Hami, od ukonč. 4 měs., ve kterých je mrkvička a tu malá nemůže, tak nám jsou na nic :confounded: Je to vždy po dvou kusech - zelenina s různým masem (kuřecí, králík..), samotná mrkev a mrkev a jablíčko. Kdyby měl někdo zájem, prodala bych je velice levně :wink:
28. dub 2008 v 08:28  • Odpověz
Tak koukám že jste oživily valašskou partičku. Jsem až z Rožnova, ale to tu na netu není na závadu. chci vás poprosit, jestli někerá nemáte informace o porodnici v Novém Jičíně. Prý se dělají nějaké změny, nebo co? Nevíte o tom někdo něco? Když jsem čekala Matyáška, tak jsem si tam poležela, ale nerodila. Bylo to tam dost hrozné, jenže tam byl moc fajn personál, tak si říkám, že pokud jimt o tam dali trošičku do kupy, tak bych tam možná teď i zamířila. I když ještě to není aktuální, zatím mám času dost :wink: tak se tu mějte a opatrujte dětičky
4. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz
ahojte.hladam veroniku klementovu z roznova p.radhostem-nepozna ju niekto?poslite IP.dakujem
7. kvě 2008 v 01:19  • Odpověz
Ahojky krtko, nic mě to neříká, ale možná, že jestli má dítko, tak ji znám a ani neví. Jak je stará, teda mladá :wink: ? A dítě?
7. kvě 2008 ve 14:45  • Odpověz
neviem ci ma deti.ona sa vola(la) za slobodna klementova.neviem ci je vydata a ani ci ma deti. :unamused: rada by som snou nadviazala kontakt,rada by som ju videla .volakedy davno sme si pisali a nejako sme to skoncili ani neviem preco.
7. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
:grinning: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: To je krásně.....hurá ven!!! A je to poznat,protože nikdo nic moc nepíše... asi jsou fakt všichni venku a "nesmrdí " u počítače. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já jdu raději taky na vzduch. Pa pa, pampalááá.
8. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
mohla by mat tak okolo 30(+/- 2 roky)
9. kvě 2008 v 01:55  • Odpověz
Ahojky, fakt mi to nic neříká. Já se do Rožnova přistěhovala a mám kristovy léta, tak se asi nějak míjíme.Tak se mějte a ahojte
10. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz
ahojte.este som si spomenula že byvala na ulici b.nemcovej.keby si niekto na nu spomenul ,dajte vediet cez ip.este raz dakujem :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 23:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.