• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Valašsko

(Zamčená)
16. února 2009 
ahoj holky, na Valašsku se nic neděje nebo co? asi jste v tom horku venku, já jsem ráda, že jsem doma, je mi hrozně vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2008 v 15:54  • Odpověz
Ahojky Lenul, ale jo pořád se tady něco děje :slight_smile:
2. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojte kočky,
my jsme teď hodně venku, jak je tak pěkně, sem tam zajdeme do Sluníčka apod.
Holky, nechtěla byste některá permanentku do Vsetínských lázní? Je to nevhodný dárek, my ji nevyužijeme... Je do konce roku na 10 vstupů, platí i na koupaliště, její cena je 600 Kč a prodala bych ji za 400 Kč, takže pro toho, kdo chodí plavat, se to už určitě vyplatí. :slight_smile: Když tak písněte do IP..
6. čer 2008 v 06:47  • Odpověz
ahojki holky, dlouho se tu nikdo neukazal :confused:
chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s fotografkou pani Editou Porubskou z Vigantic, zitra jdeme na atelierove foceni, tak bych chtela vedet na co se mam pripravit :confused: :grinning:
25. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky selu i když pozdě, ale hodně lidí si jí chváli, prý je moc šikovna a jak jsi tam dopadla ty?
9. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
Ahojky maminy,jsem od Vizovic.Našel by se tu taky někdo takový???
10. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
petulko, dopadli jsme naprosto vyborne, muzes kouknout na odkaz v albu :wink: a pochvalu ma teda tu nejvetsi, jakou ji muzu dat :wink:
18. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky jak se vede?
30. pro 2008 v 08:06  • Odpověz
selu krásné fotky opravdu je to nádhera, mě se líbi nejvíc fotka s tím košíkem :wink:

Ad ahojky
4. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky, někdo z okolí Valašských Klobouků? :wink:
15. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:08 • radus.b.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.