• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Válka?

(Zamčená)
6. května 2010 
Chci se Vás jen zeptat,zda věříte té věštkyni,která prorokovala válku na listopad tohoto roku. Udajně prorokovala i smrt Diany a utok na obchodní centrum. Nejsem věřící,jen jsem dnes nad tím tak přemýšlela. Protože jsem četla, jak Řekové dělají protesty atd
5. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Taky nejsem věřící a věřím jen tomu,co se děje právě teď,vzhledem k tomu,že mám roční dvojčátka,tak nad takovýma věcma nemám čas ani uvažovat :sweat_smile: Stát se může cokoliv,můžu tady být 50let a může se mě zítra něco stát..................,řeším jen věci,které se dějí momentálně a ne přemýšlet o tom,co bude,obzvlášť,když je to ve formě"jedna paní povídala".Toť můj názor........
6. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
kdo má potřebu věřit věštkyním? Viděla jsem jejich produkci v televizi a bylo to horší než to nejhorší ochotnické divadýlko...
zajímavé, že se vždycky o jejich předpovědích dozvíme až když už je po všem - s vírou v boha to nemá nic společného. Budoucnost není nalajnovaná, takže žádná madam do ní vidět nemůže, byť by zírala do koule sebevíc :grinning:
Těmhle šarlatánům se fakt musím smát - tož můj názor :grinning:
6. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Ja ji take neverim,jen jsem nad tim uvazovala. Diky za nazory
6. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
když jsem se o tom dozvěděla tak mi přejela husí kůže po zádech, ale takových předpovědí už bylo ,že ted nad něčím takovým mávnu rukou.
6. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.