• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2009 - aneb kdo rodil o Vánočních svátcích

(Zamčená)
28. května 2010 
Ahoj, vítám všechny maminky miminek, ketré se narodily o loňských Vánocích. Nám se Kubík vyklubal o pár týdnů dřív zrovna v noci po Štědrém dnu. Jsme moc šťastní že jsme dostali tak krásný dárek zrovna pod stromeček, ale i přesto v nás trošku hlodá červíček, jak budeme slavit Vánoce i narozeniny tak aby Náš malý nebyl ošizenej o dárky...víte jak to myslím :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj, já jsem rodila už 15. prosince - den po termínu, ale měla jsem strach, že budu přenášet :slight_smile:..., domů jsem šla ještě před svátky. Dala jsem nám pod stromeček ten nejkrásnější dárek :wink: . Jám mám svátek 13. prosince, tak to budu slavit s malým. Ale i tak je mi celkem líto, že to nemá více od sebe. Svátek má potom v dubnu. No nějak se s tím budeme muset poprat... U Vás je to ale opravdu horší. Ještě, že nemáte Adama, Evu nebo Štěpána :grinning: ... papa
10. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
autor
Ahoj jsem ráda že to někdo cítí stejně jako já, kažký mi říká že to nevadí ale mě je to trošku líto, když vím že se měl narodit až 11.1. Původně jsme právě měli vybráno jméno Daniel, který má svátek 17.12 ale cestou do porodnice jsme vymysleli jméno Jakub právě aby měl svátek v červenci abychom mu mohli ty narozeniny trošku vynahradit v létě...
11. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj,
my teda nejsme přímo na svátky, ale přesto - malej je 5.12. to chodí Mikuláš, takže ráno narozky, večer dárky od Mikuláše (už teď má slíbené první sáně :grinning: ), svátek má 30.11. a pak Vánoce :confounded: , taky to ve mně hlodalo, ale dítka dostávají dárky celý rok :wink: a pak je ještě den dětí, můj bratránek má narozky a svátek v jeden den - vyrostl bez následků :grinning: , merett vy máte aspoň ten svátek v červenci
11. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
no já myslím že to taková tragedie není, hlavně že je zdravej a šťastnej, samozřejmě že mu budeme kupovat dárečky pořád, nejen na narozky. Ještě na tom nejsem úplne nejhůř, Kuba se narodil 25.12 v 5 ráno tak to má aspoň druhý de, paní co se mnou ležela na pokoji v porodnici měla holčičku přímo na Štědrý den. Ale občas na mě padne takovej smutek a říkám si že jsem si to mohla líp naplánovat aby se narodil třeba v létě...
11. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
jasně, jak píšeš hlavně, že je zdravý, mě zase bylo líto, že není až v roce 2010 a přitom jsem měla problém vůbec otěhotnět, až jsem se na sebe zlobila, co to melu :zipper_mouth: to byly hormony :grinning: , známá má taky dcerku přímo 24.12., jiní mají dceru 26.12. na svátek jejich syna, takže si fakt nevybereš v tomhle se moc plánovat nedá :sweat_smile: tak držím palce třeba druhé vám výjde líp :wink: pa mějte se
11. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
My jsme se o děťátko snažili a podařilo se nám to prostě zrovna takhle..., to asi ovlivnit moc nejde - budeme mít prostě veselý prosinec - samá oslava :grinning: :grinning: :grinning: !!! Kdyby jsem asi byla o něco mladší, tak bych se možná zabývala tím, kdy se má potencionální dítě narodit, ale takhle jsem na to prděla :wink:... pa
11. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Holky vy to máte aspon v jednom, ale my to máme tak, že já koncem listopadu naroeniny, 11.12. malý narozeniny, vánoce, nový rok, švagr hned na začátku ledna narozeniny....
24. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
hanni mě je jen líto že to má právě naráz, že se nemůže těšit v průběhu roku na dárečky a že možná bude jak se říká "ošizenej". Od nás s tátou teda určitě ne, budeme si na to dávat pozor ale třeba od příbuzných, víš jak to myslím... Aspon že jsme mu dali ten svátek v červenci, aby se měl na co těšit :slight_smile:
24. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Merett, někdy ty dárky od příbuzných stejně nejsou moc použitelné :slight_smile:, ale nedívej se darovanému koni na zuby, že :grinning: ? Ono to nějak dopadne..., ale letí to letí. Tomu našemu cvrčkovi už bude za 14 dní půl roku. No vidíte holky - bude den dětí :wink:, další den na dávání dárečků těm našim VÁNOČKÁM :grinning:.
28. kvě 2010 ve 23:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.