• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahoj holky - protože je v Prosinci 2010 strašně strašně moc plno.. tak jsem se rozhodla založit takové nové téma - který ten prosinec drobátko rozštípne a uvidíme jestli se nějak přerozdělíme.
10. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
Simi to je super nápad! :wink: Já dneska koukla do prosinčátek poprvé a docela sem se ztrácela když sem jen zběžně koukla kolik je tam holek :fearful: :confused:.
Takže tohle podle mě super nápad, fakt! :wink:
10. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
Simi a kdy jdeš znovu na krev? Nebo na nějakou další kontrolu?
10. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahojky holky, co to vidím :wink: Jen myslím, že tu brzyčko bude opět nával.... Mám pocit, že jak přišlo jaro a sluníčko, tak se s // roztrhl pytel - no hold jaro je jaro :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
Jaj :grinning: :grinning: :grinning:. No možný to je. Ale přece jenom zase menší nával než kdyby to asi bylo všechno v tom jednom chlívečku...
Jaj a´jak ty si vůbec dopadla minule u Dr.? A kdy jdeš příště? :wink:
10. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
vendulko na krev jdu znova buď v úterý a nebo ve středu
a v prosinci jsem byla jak zmatená - navíc víš ty co? mám od tebe rozdíl o jeden den :D vím jakého milování je miminko a to z rána 23.3.2010 a myslím, že budeme mít TP tak za půlkou prosince i možná později :slight_smile:
jajkaz - je to fakt - přišlo k nám jaro a k nám co tu jsme přišlo s jarem ještě něco jiného :grinning:
10. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
mě celkem vystrašilo to HCG - čekala jsem tak 300 a ono jen 164 - ale pak mě uklidnila tabulka - byla jsem sice 17 DPO ale vlastně je to jen 16,5 - takže jsem vlastně lepší průměr

10 DPO: 10 - 50 mIU/ml HcG
13 DPO: 20 - 100 mIU/ml HcG
16 DPO: 40 - 200 mIU/ml HcG
19 DPO: 80 - 400 mIU/ml HcG
22 DPO: 160 - 800 mIU/ml HcG

doba od oplození (ovulace) doba od poslední MS hladina hCG (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7650 - 229000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25700 - 288000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13300 - 253000
17 - 24 týdny Druhý trimestr 4060 - 65400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3640 - 117000
10. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Vendul, na prvním UTZ byl nepřehlédnutelný (zatím "jen") gestační váček 8mm, což odpovídá 5. tt. Dr byl spokojený a gratuloval mi. Vypadal v phodě, tak snad ok (při posledním těhu se mračil a i když to bylo v 5tt. našel sotva milimetrovou tečku - dost velký rozdíl). Další kontrolu budu mít 21.4. To už mi bude brát i krev na testy :wink: Kdy ty máš kontrolu?
10. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
Simi podle mě je to krásná hodnota!!! :wink:
Jinak já si dneska zkoušela tohle http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar a já sice nevím jestli jsem otěhu při IUI, protože to bylo až den po ovušce, nebo doma den před ovuškou, ale spíš si myslím, že při IUI, nebo při jeho posychrovávání ten den večer doma :grinning:, takže jsem tam dala vypočítat těhu podle podle dne početí a dala tam den IUI čili 22.3. a to mi vyšlo TP na 13.12. Takže ty by jsi ho podle toho měla 14.12. :wink:
No však díííííky Bohu že už k nám přišli ty // a je mi po pravdě jedno jestli přišli s jarem nebo s něčím jiným :grinning:. I když možná že i to jaro na to vliv mělo, jak bylo krásně tak člověk měl pořád dobrou náladu a v tom se miminku určitě líbilo :grinning:. Rozhodně spíš než dřív u vynervovaný mamči :grinning:.
10. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
jajkaz - přečetla jsem si tvůj blog a je mi líto, co tě potkalo... ale teď hlavu vzhůru ... určitě je všechno v pořádku.. bereš nějaké léky jako utroš nebo tak? a já jsem blázen - dneska jsem koupila už nějaké věcičky - vím, že bych neměla - že je ještě brzy, ale také vím, že tím, že si koupím nějaké dupačky přeci nic neovlivním.. co se má stát tak se stane.. takže se teď jen a jen raduju z miminka :slight_smile:
10. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
Jaj já měla volat do CAR kdyby byli // hned 14 dní po IUI. Takže jsem tam volala v úterý a objednala mě na další úterý. Čili teď 13.4. Ale co se mnou budou dělat, jestli jenom naberou krev nebo udělají UTZ to netuším :slight_smile:.
A týýýý jo to je tedy fakt velkej rozdíl v tich mm :confused:. Uvidíš že teď to bude veliký bojovníček a my všechny spolu se tady dohrabeme k Vánočním porodům zdravých miminek :dizzy_face:.
10. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Vendul, přesně tak - jaro - sluníčko - dobrá nálada - to se musí líbit každému miminku :sunglasses:
Sim, já ještě krevní testy na hCG nemám a docela mě to mrzí :fearful:
10. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
vendu - díky - ono se přesně řekne až po UZV, co? ale to znamená, že na Vánoce - pod stromečkem bychom mohli být už doma :slight_smile: jééééé to je krásné... :dizzy_face:
10. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
Simi v tom případě já jsem stejný blázen jako tyyyy! :grinning: :sunglasses: Já doma měla něco už předtím. A když jsem koupila první věcičku už hodně dávno tak si pak pěkně nadávala jak to zakřiknu a tak. Ale je to blbost to nic neovlivní. A nakonec sem vždycky když měli v Tescu nové body s Ijáčkem ho koupila :grinning:. Takže už tu pár věciček na miminko čeká dávno. A teď po 2.IUI mi asi něco v hlavě říkalo že to bude už O.K. a těsně po něm jsem koupila zase jeden den jedno body a pak i dupačky. A tenhle cyklus jsem každý ráno pokládala na bříško jednu tu věc a hladila ho a říkala mu že tohle tady na něj čeká a jak moc ho budeme milovat a co? Nic sem nezakřikla. Ba právě naopak. Po dvou letech...takže na zakřikávání nevřím :sunglasses:.
A po tom co jsem našla pěkňoučké // a jeli jsme na výlet na dovče tak se stavovali cestou v CHebu v lékárně pro Femibion 800 pro miminko a nakoupit tam v Tescu. A co? Měli tam akce :grinning:. Tak sem taky neodolala a koupila jedno bodýčko (zase s Ijáčkem :grinning:) a nádhernou osušku s klokánkem Rú :grinning:. No nekupte to v akci :grinning:. Prostě na žádný zakřikávání už nevěřím!!!! :sunglasses: :wink:
10. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
Sim, bylo toho dost a bylo to smutné. Myslím, že mi hodně pomohlo cvičení Mojžíšové. Holky, moc bych to doporučila všem. Mám v plánu pokračovat v rámci možností, samozřejmě. Když mi babička vykládala, jak těžkej měla sestřenka porod a že to bylo tím, že si všude jen vozila zadek.... Ono to cvičení přispívá k hladšímu průběhu...
Vendul, já mám TP 9. ty 13. Sim 14. No to je úžasný :wink: A moc držím palečky na kontrolu :wink:
10. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
Já už taky něco mám. Hlavně hodně věcí poděděných, takže nakupovat toho moc nebudu. :wink:
10. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
Jaj hlavně že je miminko v pořádku v bříšku, a hodnoty krve to nezmění :wink: :dizzy_face:

Simi jo jo přesně to nejspíš budeme vědět až po UTZ :slight_smile:. Ani nevíš jak já si to pořád a tak často opakuju že na Vánoce už budeme čtyři :dizzy_face:. Přijde mi to tak neskutečné a tak šíleně moc nááádherné!!! :dizzy_face:
10. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
já kdybych byla těhu, tak z 29. 3. to by mi vycházel TP na 20. 12., ale když já si furt těhotně nepřipadám, i když paní doktorka se tvářila fakt nadějně...holt musím počkat...nebo můžu jít na krevní testy, ale je mi to blbý, když mi to dr. sama nenabídla...a já bych tak chtěla být těhu :dizzy_face:
10. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
My jsme museli prásknout našim, že jsme v naději, protože jiné vysvětlení by je mrzelo, že jsme nepřijeli na velikonoce (je to daleko, máme obavy z delších cest). No tak jsem mluvila s taťkou a řekla, že předpokládaný TP je toho 9.12. Tak říkal, že je to krásně pod stromeček :wink: Tak jsem říkala, že s takovou zase ušetříme :wink: :grinning:
10. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
no já asi taky dost podědím - mám dvě ségry - obě mají 2 děti - té nejmladší jsou 2 roky.. ale oni to ještě neví - dohodli jsme se s Jardou, že to řekneme až po triple testech - no a četla jsem také o NT vyšetření - jen nevím, kde by to tu dělali - zeptám se pak Dr.
No nicméně můj drahoušek nelenil a vyslepičil to mamince... ta to řeklal J. ségře - takže si myslím, že z jeho strany už to ví celá rodina a z mojí se to hold doví až na svatbě 4.6.2010 - tak doufám, že už budeme mít tou dobou testy za sebou a když ne - tak tam to prásknout musím, protože jak bych jim vysvvětlovala, že si s nima nedám ani panáka :D
10. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
Seci, ještě chvilinku vydrž a ono se to projeví :dizzy_face: Držím palečky :wink:
10. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
seci - na tebe jsem moc zvědavá... držím co můžu, aby to vyšlo :slight_smile: ale já být tebou - zkusila bych pozítří zase test.. kdy máš jít k Dr.?
10. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
Sim, jé, gratuluji k chystané svatbě :wink:
10. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
jajka - díky moc.. plánujeme jí už od minulého roku... včera jsme byli pro prstýnky ale je toho ještě moc a moc :slight_smile:
10. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
jo jinak ještě jak se tváří ti vaši chlapi? já jsem Jardu ještě snad neviděla tak šťastného jako když jsem mu ukázala ten // testík
a holky - na co si teď ukážu a cokoliv teď řeknu to je splněno... měla jsem chuť na jahody, přivezl koš jahod, ví jak miluju tulipány a právě koukám na krásnou kytici tulipánů... nesmím nic tahat, pomalu na nic sáhnout... a byl hlavně trpělivý, když jsem neměla chuť na sex - nějak jsem se jako bála vnitřně - neřekl ani slovo a byl v klidu.. dneska ráno mě to přešlo.. ale pak povídal, že už si ho málem omlátil o zábradlí :grinning:
10. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Seci a ty máš //? :slight_smile: Moc držím palce! :wink: Jinak já taky těhu příznaky skoro nemám a těhu nejspíš jsem :grinning:.

Holky tak u nás to neví vůbec nikdo jen my dva a vy tady :grinning:. A doufám že se to ani nikdo nedozví dřív. Nikomu to dřív neplánujeme říkat. Nikdo nevěděl ani o našem snažení. Tedy jen jedna moje kamarádka a druhá se taky tak nějak dovtípila. Ale jinak nikdo a stejně tak plánujeme vydržet to neříct nejmíň do NT screeningu :slight_smile:.
Jinak my nejspíš nepodědíme absolutně nic. V mém okolí nikdo děti nemá. Tedy jo ale už větší a nebo jedna kámoška, ale té se má teprve teď narodit první. Takže my nejspíš budeme muset kupovat vše své, nové. Ale nevadí nám to nic. Pro miminko všechno všecičko na světě :dizzy_face:.
jajkaz, díky....když my už se "snažíme" víc jak tři roky, tak těch planých nadějí už bylo (mám nepravidelný a dlouhý cyklus)-je ale pravda, že žádnou planou naději dosud nevyvolala dr :slight_smile:

já nějaké věcičky pro mimi mám už z doby, kdy jsme se poprvé rozhodli snažilkovat a určitě bych hodně podědila od mladší ségry-kočár nechci, chci šátkovat, postýlku asi koupíme jen pro jistotu a to stačí levná z ikea , ale jsme spíš pro společné spaní s miminkem, takže my bychom asi nekupovali skoro vůbec nic...všecko máme nebo by to stálo pár kaček
Taky máte ještě aspoň měsíc a půl čas :dizzy_face: To zvládnete :wink:
vendulak-ještě nemám, naposledy jsme testovala dnes ráno (11 dnů po případném oplodnění, ale to hodně lidí ještě nevytestuje nic, tak mi ještě zbývá naděje) :slight_smile:
10. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Seci, já mám touhle dobou 4 roky od poslední pilulky HA. Tím nechci nijak zlehčovat vaše snaženíčko. Jen tě povzbudit... :wink: Nezkusila jsi tu mojžíšovku? Má to vliv i na bolesti při MS, cykly bez ovu a vůbec problémy s MS....... Ale když to naznačila dr, tak na tom něco bude :grinning: věřím tomu :wink:
10. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
Seci, já 11. DPO měla sotva ducha. A toho jem objevila až test zaschnul. Je to ještě hodně brzy. To ještě dojde... A ty už jsi byla u dr.?
10. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 84
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.