• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
díky holky - krev je sice fajn, ale úplně tomu uvěřím až uvidím srdíčko - no a to doufám, že si mě neobjednal moc brzo... příští středu budu teprve 6tt+2 :slight_smile:
snow - jestli to byl citlivost 25 - tak to je v poho
14. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
simsala:jj ten clearblue má citlivost 25 :grinning:
14. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
simasla:upsss promiň za zkomolení jména
14. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
sim sala bim :slight_smile:)
14. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
holky co se stan když vysadím duphaston?
14. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Snow já teda vůbec nevím co to je....ale já mám léky, který jsem chtěla vysadit a zjistila jsem na netu, že je musím vysnižovat...tak se radši porad s odborníkem..
14. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
marketovna:něco jako utrogestan
14. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
0. den Bydlelo nás tam hrozně moc, každé jsme mělo svůj obal s troškou tekutiny. Tma byla, ale teploučko. Najednou se ozvalo prask, jen tak trošku, a už jsem jelo. Toboganem. Dole bylo móóóc takových malinkatých s ocásky a lechtalo to, jak se mnou otáčely. Jedné jsem se líbilo.

A tak jsem tady MAMI !

1. den Jmenovalo jsem se Zygota, za 24 hodin mi po rozdělení chvíli říkali Blastomera, jak jsem se tak hezky rýhovalo. Třetí den jsem bylo osmibuněčné, čtvrtý den šestnáctibuněčné a tak mi říkali Morula.

5. den To jsou kulatiny a čas se zahnízdit, bude mi to sice nějaký den trvat, ale už je ze mně velká Blastocysta. ÁÁÁ tady to je krásná jednocentimetrová peřinka, tady se mi bude líbit, zavrtám se a už tady zůstanu.
2. týden těhotenství

7. den A zase jsem slavilo další kulatiny – sedm dní a 100 buněk a krásně se mi tady zahnízďuje, teplo, měkoučko a moc příjemný hlas odněkud zvenku – ahoj mami !

9. den Devátý den jsem se uhnízdilo, došly mi zásoby a tak začímám čerpat zásoby od tebe, maminko. Až si uděláš zítra těhotenský test, budeš už o mě vědět. Také se ti bude chtít častěji čurat a budeš citlivější na vůně a pachy.

13. den Třináctka je moje šťastné číslo. Mám totiž ektoderm a endoderm. Z té první vznikne nervový systém, pokožka, zuby a z druhé trávicí, dýchací a močové ústrojí.
. týden těhotenství

16. den To jsem veliké! Měřím milimetr a je mi šestnáct dní.

18. den Mamííííí! Je mi osmnáct dní a tluče mi srdíčko, ale na ultrazvuku to ještě neuvidíš, to až mi bude šest týdnů. Ale už nejsem kulaté, jsem šiška, u hlavičky tlustější.

20. den Tak už máš mojí fotečku? Měřím šest milimetrů, mám miliony buněk. Už je mi dvacet dní a jsem velmi fotogenické (i když mám hlavičku větší než tělíčko) a mám vytvořeny základy mozku, míchy a nervů. Mám uzavřený krevní oběh, s vlastní krví – určitě mám jinou krevní skupinu než ty, mami. A jestli ti bývá po ránu nevolno, tak to se mnou vydrž.
14. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
Sim, už nešpiním, tak nevím, co to bylo (asi pokus o ms??? :grinning: tělo zblbé z x let, kdy muselo pravidelně menstruovat...) a doufám, že je to teda ok. Břicho mě olí o dost míň, i záda.
6+2 mi přijde na ultrazvuk tak akorát, co jsem četla... a hlavně hcg máš krásně vysoké, určitě mimi už uvidíš i se srdíčkem blik blik blik :wink:
Snow, to je pěkné :slight_smile: Akorát si nesmíme brát tak k srdci ty jednotlivé dny :wink:
14. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ránko, děvčata, tak jak se daří? My dnes začínáme 7tt a už se nemůžu dočkat příštího týdne na kontrolu!!!! :wink: :grinning: :sunglasses:
15. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: tééda to to letí.. 7tt - tak gratuluju.. jajkaz já už se taky těším na kontrolu jdu příští týden - tak nám držím palečky, aby bylo vše v pořádku
jo a co nějaké nevolnosti? já zatím nic... ale kdo ví? co nás ještě čeká, co?
amelie - jsem moc ráda, že špinění přestalo.. a teď hezky v klidu počkat na srdíčko, co?
15. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Sim, nevolno mi bývá. Mám takové různé, no prostě jiné stavy :grinning: Mám pocit, že mám hlad, zároveň nic moc chuť a velmi brzy jsem přejedená. A o tom, co se mnou dělá utrogestan, ani nemluvím. Ve spojení s tímto počasím jsem absolutně vyřízená. Ospalá, unavená, točí se mi hlava. Kdyby bylo aspoň hezky, tak si zajdu na procházku. Včera jsem už musela vypadnout přestože jemně pokapávalo...
Amelie, špinění přestalo, to je super :wink:
15. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
jajkaz - no mě zatím špatně nebývá, ale ta únava já se probudím - velmi brzy podotýkám jsem vzhůru už po páté a od té doby zívám a zavírám oči zas až do večera - v práci jsem k ničemu pořád usínám a to toho mám strašně moc a blíží se čtvrtletní DPH a z toho mě asi už omejou...jo a s tím přejedením - včera jsem si dala talíř zelňačky - měli jsme na ní s mimískem chuť, tak jsem si jí uvařila k večeři - no a sním ten talíř a myslela jsem, že prasknu
15. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj maminky, můžu se přidat? Dnes mi vyšel pozitivní testík...Podle MS bych měla mít termín porodu 23.12
15. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky...
Ami, to je super!
Tak budu držet, at Ko dopadnou dobře......já půjdu na první kotrolu až budou moje děti fousatý, nebo kdy :angry:
15. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj, myis :slight_smile: Vítej a gratuluju!
Jinak já už přestávám tesotvat, čárka nemá kam sílit už :slight_smile: takže pak hodím foto :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Myis, vítám tě, super, další do party :wink: Máš krásného dušíka, tak ať jen sílí :dizzy_face:
Market, už se těším na tvůj testík :grinning:
Teď se jdu věnovat přípravě oběda a něco pouklízet... Mrknu zase odpolčo :wink:
15. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
market - hezky jsi to řekla - no a jsi už domluvená s Dr. na kontrole? moje kamarádka teda šla na úplně první kontrolu až 8tt+5 - takže je celkem v šoku z toho, že já jdu už příští týden
myisiska - gratuluju - koukala jsem na dušíka a čárku vidím.. tak držím palce, ať je všechno OK a jen to sílí
15. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Díky moc holky. Tak nějak jsem věděla už 2 dny po ovulaci, že se zadařilo, ale nechtěla jsem se radovat předčasně.
15. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj sim, tak jsem si myslela, že budu jedinej exot, kterej pujde na kontrolu až v 7tt a koukám, že ta tvoje kamaradka jde ještě dýl :dizzy_face:
15. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Já jdu taky na kontrolu až v 7tt, bohatě to stačí. Při prvním těhu jsem hned běžela k doktorce a byla jsem nervozní z toho, že zatím nic není vidět.
15. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
liptonek - tak já půjdu také v 7tt - 6+2 je vlastně sedmý týden... a kamarádka ta už to má za sebou - vyšlo to parádně a jsme od sebe necelé 2 měsíce - takže tu teď čeká NT screening a bude končit 1.trim
15. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
mně to podle MS přesně na 7+0 :slight_smile: Já poprvé byla skámoškou o dva týdny :slight_smile: krásně jsme si to naplánovaly. Bohužel jsem ale do konce už nedošla.
15. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tak, už jsem zase tu :slight_smile:
Lip, 7+0 ti to vychází na tu kontrolu, jsem pochopila dobře?
Holky, jak se to vlastně počítá? Když mám dnešním dnem pvní den 7. týdne, tak jsem 6+0 ? :confused:
15. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
no ano 6+1 až 7+0 je vlastně sedmý týden 7+1 až 8+0 je osmý týden... atd....
15. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
no a nenaplánovali jsme si to s kamarádkou - já jsem se snažila už rok... a ona první měsíc po vynechané antikoncepci a bumm.. už byla v tom :grinning:
15. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
jakjaz - jojo, přesně tak :wink:
sim - u nás to bylo to samy. já se snazila už dlouho, ona otehotnela hned :grinning: ted uz má krasnou zdravou holčičku :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
ahojky holky tak sem byla znovu na krvi a od úterka kdy bylo hcg 17 se mi to dnes zvedlo na 54. To by mohlo bejt ok ne? :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
já si myslím, že je to v pohodě :slight_smile: takže potichounku gratuluju
15. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
simasla:no ještě mě čeká krev v pondělí tak jsem na to zvědavá :wink:
15. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.