• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Snow, to bude ok :wink: Stoupá! Ze začátku je to méně, ale uvidíš, že už to půjde jak po másle :grinning:
15. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
snow - uvidíš, že v pondělí to už budou nějaké 300 :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
simsala: já chci dvojčataaaa :grinning:
15. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahojky tak to Vám ženský ukecaný nestačí jedno téma, to si hned musíte otevřít 2 další :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
tak tady se nám to schovává.... :dizzy_face:
15. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
no stíhat Vás dočítat tak to nebudu už tak mám v prosinci problém,ale patřím tam, tak se na mne nezlobte, že se k Vám nepřidám a jak jsem viděla, máte už i svojí tabulku, Mám Vás tedy ze společné vymazat??? Simi, Markét, Jajkaz
15. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahojky Dibli, nezlob se na nás, že jsme se tak trochu trhly. Já občas koukám do té původní diskuze, jen upřímě řečeno nestíhám. Je tam už tolik těhulek, že se ztrácím v tom co, kdy, kde... Pokud jde o mě, tak zatím nejsem v žádné těhu tabulce. Čekám, až bude srdíčko. Snad nám štěstí tentokrát bude přát a s mimískem to zvládneme. Pořád ve mě hlodá ta nejistota, mám strach se někde zapsat a pak se se slzami v očích mazat.
Všem holkám na Prosinci 2010 přeji jen to nejkrásnější :wink: :grinning: a radost z těhulkování :dizzy_face:
15. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
jajkaz zlobit se na Vás a proč prosím tě, to je Vaše volbička kde chcete být, psát a klábosit, nikde to není povinnost, neboj u Vás bude vše OK, jen my pak dejte vědět že jsi těhulka ať pak mohu pogratulovat, občas sem asi nakouknu, jak Vám tady ty pupenda rostou. :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
čau dibli... no v tabulce sice jsem.. já k vám občas taky juknu.. co se děje nového, jestli jste všichni v pořádku - jak vám to tam buší, ale fakt je, že se tam ztrácím... no a koukala jsem taky, že se založilo ještě jedno téma - což nechápu...
jajkaz - určitě bude vše v pořádku a myslím, že tabulku vytvoříme až nám budou tlouct srdíčka :slight_smile: co ty na to?
15. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
simasla: já ci taky do tabulkyyy :grinning: :grinning: hele co ta vendulka? netušíte?
15. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Snow - je to doma, neboj se nic. To je jasná věc ;)
dibli, já taky nakouknu co se u vás děje, ale ztratila jsem se :slight_smile:

Doufám, že sem ještě pár těhulek přibude...jsme taková komorní skupina :slight_smile:)
15. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky.. no vendulka se neozvala od úterní kontroly... jen mi do IP napsala, že fyzicky je zatím v pořádku ale na dušičce, že jí není dobře... takže se bojím, co se stalo.. ale věřím, že to třeba s mimískem ještě zvládnou - nevím nic konkrétního.. jen jí každý den posílám spoustu pozitivních myšlenek
tabulku vytvoříme hned jak nám budou bušit srdíčka... vezmu si to na starost... a třeba se tu ještě vendulka objeví s nějakou pozitivní zprávičkou
no a uvidíme, jestli přibydeme... amelinka mi bohužel psala něco v tom smyslu, že to není dobré.. chudák kočka - už jednou si to prožila takhle brzy.. tak doufám, že to není ten samý problém
15. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
holky potřebuju poradit nevíte kde sehnat duphaston??
15. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
snow - tak to fakt nevím - já neberu nic - jen vitamínky... ale co takhle zkusit Dr. :grinning:
16. dub 2010 v 06:10  • Odpověz
simasla:no jooo vidíš jak sem blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 07:02  • Odpověz
:D:D:D snow, tomu se říká těhu demence :slight_smile:)) já ji občas mám taky a slušnou :wink:

Sim, tak to nejsou dobrý zprávy :frowning2: To mě moc mrzí......ale když veru psala, že jí je fyzicky dobře, tak má třeba jen nějaký jiný trápení....ale to by asi napsala vid? třeba mimi je v pořádku, jen mi není ok....chjooo....snad nám holky časem napíšou samy...
16. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
marketovna:normálně mi gyndr odmítl duphaston napsat tak nevím jestli zkusit obvoďáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Snow, tžko říct, dle mého ti ho taky nenapíše a jestli ti ho nechce napsat gyndák, tak ví asi proč...což? :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
markerovna:mě ho napsaly v CAR a mám ho brát, do 18týdne. Jenže dochází a abych nemusela pro něj do Brna tak mi říkal že může můj gyndr a ať mi ho napíše tak nevým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky, tady to nějak utichlo... Já jsem teď měla takový rušnější program, tak jsem ani neměla čas zasednout k pc.... Právě jsme se vrátili z oběda (byli jsme ve městě, tak jsme se cestou zpět stavili, ať se nemusím trápit s vařením). Byli včera u nás známí,tak jsme šli pozdě spát a dnes to na sobě cítím. Venku krásně, že to láká na procházku a já jsem zralá se natáhnout a schrupnout... :pensive: :wink:
17. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
a já opět chrněla :grinning: :grinning: a za chvilku jdem grilovat
17. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky, tak jak se daří naším těhulkám :wink: My jsme dnes byli na krásné procházce v oboře :dizzy_face: Krásné, klid, sluníčko, příroda..... Nekutečně nádherné počasí.
Jinak nám se daří celkem dobře. Občas mám po utoši motáka jak blázen, jindy je to ok. Ve středu jdu na tu kontrolu, tak už se nemůžu dočkat.... Strašně moc se těším a to zrnko obav se snažím nevnímat a potlačit...
18. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
ahojky já byla s kamarádem a jeho synem na výletě takže taky pohoda :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Hoj, teda holky co se děje? nikde nikdo??

jáji- já mám motáka i bez utroše...ale zatím nemám ýádná extra příznaky, nebot jsem nedoáhla a ani jednoho měsíce těhu...já budu rodit někdy na silvestra :slight_smile: chjo první KO až za 14 dní...
18. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky - o víkendu jsem nějak nezvládala vás sem chodit navštěvovat - jakpak jste se měli. Holky dneska poprvé jsem ráno blinkala - fuj a nic příjemného to tedy nebylo...
Jsem tak trošku v nervu ze středeční kontroly... co vy? Kdy jdete na kontrolu... Podívám se na nějakou tu tabulku a sepíšeme se.. co vy na to?
19. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
nazdárek holky... už jsem z toho zblblá a koukám, že každý píše do jiného fora... což mi fakt přijde padlé na hlavu, nestíhám tu dočítat jedno natož tři :unamused: Vánoce 2010 a Nový rok 2011 a Prosinec 2010 + další to nevím jak se jmenuje a hledat to nebudu...

nevím kdo to zakládal tolikrát, ale myslím, že to bylo zcela zbytečné... bylo zmíněno, že je nás hodně, ale to je snad všude... já když čekala malého, tak bylo jedno téma a víc se jich nedělalo a že nás bylo mamin ... tohle je na houby, rozházené mamky a tohle já fakt nedávám a nestíhám přebíhat z jednoho na druhé či třetí a ještě dočítat... co jsem tak koukala a že sem již chodím nějaký ten rok, že tohle snad ještě nikdo něměl 2 či 3 diskuse , nejspíše to zabalím a půjdu omrknout nějaký jiný server...
19. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Ahoj elkat - tak si to tak neber, ne? Je mi líto, že tě to takhle irituje - ale původně jsem to myslela v dobrém... víš.. když jsem zjistila, že jsem těhu.. tak byla se mnou těhu i moje kamarádka z koníka z jiné diskuze a pak také ještě jedna další, se kterou jsme se už znali a myslela jsem, že založíme takovou malou skupinku ze začátku, těch co se známe a uvidíme, jestli se někdo přidá.. bohužel u obou holčin to nedopadlo a zase rušit tuto diskuzi, když už se sem přidalo pár holek, co se v té hlavní ztrácelo se mi nechce, protože by to vůči nim nebylo fér...Rozhodně to není nic kvůli čemu bys měla opouštět tento server.. já se občas také jdu juknout do prosince 2010 na to jak to tam holkám tluče a zda je všechno v pořádku a mám moc velkou radost, když je...
Toť asi vše k vysvětlení, proč tato diskuze vznikla a snad se z toho nezhroutíme, když bude fungovat dál.. a když nebude.. tak se z toho také nezhroutíme.. :wink:
19. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Sim, já jen nechápu proč na nás holky pořád tak útočí. Když chci být v jedné diskuzi, tak tam budu a nikdo mě nedonutí číst něco, co nechci. I kdyby bylo milion stejných diskuzí.... Vždyť nikdo neříká, že musí být aktivní ve všech diskuzích...... Kde je mi dobře, tam taky budu. Ve snažilkách je vlastně vše jen o jednom - o touze počít dítě. A přitom je tam nespočet diskuzí....
Já pořád doufám, že naděje není úplně ztracená a že se k nám holky ještě přidají. Taky vysvitlo sluníčko, tak se nikomu nechce sedět u PC, proto trochu diskuze vázne. Ale to sleduju na všech diskuzích, kam chodím. To neznamená, že je naše diskuze nějak méněcenná a neměla by být. Každému to, co chce, ne?
19. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
jaj - taky to nechápu - vždyť přece nikomu neubližujeme... a nikoho nezraňujeme... tak proč to berou tak tragicky.. a s tím sluníčkem máš pravdu.. normálně ti řeknu, že jsem si prostě o víkendu užívala to jak to na mě svítí.. a nedivím se, že sluníčko vyhrává nad PC na plné čáře... :dizzy_face:
19. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: tak jjsem po krvi a čekám na výsledky, tak jsem z toho docela trošku nervní a zvědavá jak to dopadlo
19. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jé, Snow, to já jsem napnutá i za tebe.... Moc ti to přeju :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.