• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
autor
snow.. to je dobře, že jsi šla k Dr., když to zesílelo - utroš určitě zabere.. tak teď hlavně odpočívat a pozitivně myslet
seci - no tak to vyjde určitě příště :slight_smile: teď to bylo nadějné, příště se to zlomí :slight_smile:
20. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
simsala: nákupy bude dělat polovička a já budu papat prášky a hajat :grinning: a mám slíbené i jídlo do postele :grinning:
20. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
tak jsme se vrátili z plavání a rozhodla jsem se ty testy prostě neřešit. Pozitivní je, tak uvidíme. Zkusím test o víkendu a pokud nebude pořád sílit, tak půjdu v pondělí k doktorce.

snow- přesně jak říká sim. Nohy nahoru, knížku do ruky :wink:
20. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
seci: drž se kočko :wink:
20. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
myisiska: knížka ne noťásek :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
snow. tak noťásek, ale neotvírat žádný škaredý diskuze
20. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
myisiska: neboj :slight_smile: já spíš budu kukat na filmy :wink:
20. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Myisi - jestli tě ukloidním jo.....Já měla dostat MS 3.4. a takhle slabě pozitivní test jsem měla až 6 den po vynechání......prostě jsem měla později ovulaci....bude sílit, neboj se nic....tak za chvilku vás dočtu celý :slight_smile:
20. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Holky, musím vás opustit :frowning2: Bylo mi tu s Vámi dobře. Ať vám všechno dobře dopadne a vánoce slavíte s nádherným a zdravím miminkem
21. dub 2010 v 07:21  • Odpověz
myis - to je mi líto :frowning2:
21. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
tak na ultrazvuk jsem objednaná 4.5.2010
21. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, takže v rychlosti jak bylo na kontrole, normálně se mi třásly ruce.. když jsem seděla v čekárně, byla jsem první, takže pan doktor přišel po mě a hned jak mě viděl, tak povídá, no to jsem rád, že vás vidím... já z toho mám obrovskou radost, myslel jsem, že to bude těžší a že se nám takhle hned nepodaří.. když jste rok neovulovala. No já povídala, že mám taky radost, ale i strach.. no šla jsem se odsvléknout, pak jsem si lehla na to lůžko a pan doktor udělal ultrazvuk. Říkal první dobrá zpráva je, že je plod v děloze, tak mi to ukázal a já měla slzy v očích.. tak nějak povolily nervy, co jsem měla, pak mi říkal, že měří miminko 4mm a ukazoval mi přesně – kde v té bublince je miminko.. a pak říkal, že vidí srdeční akci – a zase mi ukazoval, kde mám vidět, zda to srdíčko tepe, nebo ne.. já neviděla nic.. ale on říkal, že srdíčko vidí na 100%. Odpovídáme 7tt dle UTZ a podle ovulky jsme to spočítali na 6tt+1. Mám fotku, tak až dorazím domů, tak vám jí sem hodím, no a na další kontrolu půjdu až za 4 a půl týdne – tedy 21.5.2010. To už by mi měl dát těhotenskou průkazku. Moc mi gratuloval, já byla na měkko.. je to krásný pocit..
21. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak já už jsem taky zde :wink:
Myisi, to je mi líto. Snad se brzy štěstíčko opravdu usměje... :dizzy_face:
Tak já mám dnes za sebou premiéru ve zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno jsem posnídala rohlík a když jsem si šla umýt zuby, letěl zase ven.... :confounded:
Jinak dr. říkal, že je to krásný. Máme 7 mm, podle utz odpovídáme 6+4, podle měsíčků mám 6+7 (já teda myslím, že ty 3 dny nejsou taková katastrofa :wink: ) Jinak jestli srdíčko viděl, to nevím, mě to neukazoval, ani fotku nemám, že je to zatím brzy, že příště bude krásná. Kontrola za 3 týdny. A já teda už dostala průkajdu, ani jsem to nečekala tak brzy. Takže očividně vš ok :grinning: :grinning: :grinning:
Dále jsem byla na Mojžíšovce. Tam mě paní rehabilitační moc gratulovala a že teď nesmíme polevit a dovolit, aby se to, co jsme napravily, zase pokazilo, že je to teď strášně důležité. Tak mám změněné cviky, ani nemusím tak často, jen ten dobrý stav, co je teď, budeme udržovat :wink:
Jsem z toho dopoledního vyřizování tak hotová, že se jdu chvíli natáhnout :wink:
21. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahojky holky tak dnešní hcg máme 543 :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
Snow, to je senza :wink: stoupá... A co to špinění?
21. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
Právě jsem z průkajdy vyčetla - v kolonce pro utz vyšetření - Akce + :dizzy_face: :grinning: :wink: Takže srdíčko je tam :grinning:
21. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
jajkaz: jo v pohodě beru utrouš a ležim
21. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
jajkaz - no sláva.. srdíčko je tam - tak to je dobře... mě průkazku Dr. ještě nedal - protože prý je dávají až na té další kontrole a ta bude až 21.5.2010 tedy celý měsíc si počkám, než uvidím znova mimíska - mě Dr. také říkal že odpovídám začátku 7tt - takže když mu to pak podle ovulace vyšlo 6tt+1 tak řekl, že dle ovulky i dle ultrazvuku to je 6tt+1
jinak dám vám sem fotku i do albíčka :slight_smile:
snow - super, že se to zvedlo :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
holky víte už něco víc o vendulce? Docela mám o ni strach :frowning2:
21. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
vendulka se ozvala v jiné diskuzi... bohužel neprospívající těhotenství, dnes šla na předoperační vyšetření a v pátek kyretáž :cry:
21. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
ach jo :cry:
21. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Ahojky ve spolek,tak pokud muzu tak bych se taky přidala
21. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
To s tou Vendulkou mě tak mrzí... Problému s otěhu a teď takhle. :frowning2: Snad aspoň bude ok a budou se brzy moct snažit znovu..... :cry:
21. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Tyco, vítej, jak ty seš na tom s kontrolami? :wink:
21. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
ja jsem byla v pondělí a jdu 3 května. Pani doktorka mi řekla že jsem rarita :grinning:
21. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
ahoj tyco - vítej - pročpak jsi rarita a máš.. se už 3.5.? já až 21.5. :( bylo to krásné vidět mimíse - nejradši bych se chodila koukat každý týden :D
21. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Rarita protože jsem otěhotněla asi tak 10 dní po potratu
21. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vám, taky přidávám. K doktorovi jdu až 7.5. , ale // mám vzorové a sílí. Dle mých výpočtů a kalkulačky to vychází na 25.12.2010.
21. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahoj chito - moc gratuluju a určitě je lepší si na Dr. počkat a pak už vidět srdíčko... byly to ale nervy :grinning: dneska a pak obrovská úleva...
tyco - uff tak to jen ať tě Dr. sleduje.. a moc blahopřeji, že to vyšlo, takhle brzy...
holky začnu tvořit tabulku, ať jsme hezky organizované.. takže připravím řádky a vy mi to prosím pak do IP napíšete ju?
21. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
tyco:ahojky no to seš šikula
21. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.