• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahoj holky, mohla bych se kvám přidat? Te´d jsem tady poprvé a zatím jediné co jsem zvládla bylo, že jsem se zaregistrovala a přihlásila. Můžu se tady nějak stát členem diskuze? Jinak v kolikátém jste tejdnu? Už vám řekl mudr. termín?
27. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Koukám, že jsem se pěkně hloupě zeptala :stuck_out_tongue_closed_eyes: v kolikátém týdnu jste máte hned za nickem a termín je prosinec.. kolem vánoc. :grinning: No jo já než se rozkoukám.. ale myslím ten termín,.. jestli vám už řekl přesněji?
27. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky Tim, vítej mezi námi. Jojo, já když jsem začínala, tak jsem taky hleděla jak tele na nová vrata :grinning: Navíc nám nedávno změnili vzhled a některé funkce koníka, tak taky občas přicházím na něco nového. :wink: Ale neboj, časem se do toho dostaneš :wink:
Podrobnější informace najdeš v tabulce, když najedeš na fotku jedince. Nebo má-li albíčko, tak tam :wink: Já končím 8.tt a termín porodu podle měsíčků mi vychází na 9.12. :dizzy_face: Už se neskutečně těším. Budou to nejúžasnější vánoce :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
A jak jsi na tom ty?
27. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
ahoj holky
timinkaa vítej.. a moc gratuluju :slight_smile:
holky dneska jsem poslední den 7tt - takže zítra začínám osmý - jaj na co se mám připravit? a máš pravdu - budou to ty nejkrásnější vánoce jaké mohou být
27. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
jo snow - krásné HCG, kdy že to jdeš na ultrazvuk?
27. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Simi, já jsem 8. tt prožila v poklusu a celkem bez nevolností. Tak snad ok :wink: Já od čtvrtka počítám 9. tt :dizzy_face:
Snow, no nádhera. Je to krásný - hcg i fotečka :dizzy_face:
27. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
no vidíš jaj- já jsem si té fotky snow nevšimla.. teď jsem koukala a pěkná bublinka :slight_smile: tak jen tak dál :slight_smile:
no nevolnosti... blinkala jsem jen jednou a bývá mi dost špatně, když se dlouho nenajím... jinak to celkem jde...
27. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
simasla: já mám bandáž žaludku a normálně jim každý 2 hodiny a i v noci mě hlad budí :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj jaj, sim a snow. Tak já jsem to teď počítala a podle poslední ms bych dnes měla být 7+0 ale v realitě jsem asi tak o týden míň.. takže asi tak 6+0. Minulý týden v úterý jsem byla na utz a byla vydět jen dutinka to jsem teda byla asi 4+6. Na další utz jdu hned teď v pátek. Jinak zítra musíme s manžou na genetiku, ptž jsme o první těhu na začátku roku přišli. Zamlklinka :frowning2: Tak doufám, že už to teď na podruhé snad vyjde. Myslím, že už by asi mělo být v pátek vydět srdíčko, co myslíte vy? Budu v 6+2tt. To je děsný holky, já se toho pátka tak bojím :unamused: :unamused: Jinak mudr. ještě o žádném termínu nemluvil, ale podle výpočtů na těhu kalkulačce bych ho měla mýt 23.12. :sweat_smile:
28. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
snow. a vkolikátém ty jsi přesněji? koukala jsem na tu fotku a vypadá to že je vydět to co já vyděla před týdnem.. Takže jsi taky nějak tak 6+ nebo míň?
28. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
timinka - to je mi líto, co vás potkalo.. teď to určitě vyjde.. já byla na UTZ 6tt+1 a srdíčko už vidět bylo, ale neplaš, kdyby ne - prý to hodně záleží na tom jaký má Dr, ultrazvuk, mě ten doktor ukazoval tu pulsaci té tečky a já jsem nic neviděla, ale když říkal, že bije srdíčko, tak prostě bije a basta :grinning:
28. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
simasla: no to já určitě budu plašit.. už plaším teď, je to semnou na mrtvici :confused: A jak často teď chodíš na UTZ?
28. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak já jsem dneska 6tt+6. Na první ultrazvuk jdu příští úterý - považte až v 18,20 jsem myslela že slyším špatně když mi sestra říkala ten čas, tak snad tom někdo bude...
Doufám, že vše bude ok - mám za sebou docela špatný týden - umrtí v rodině - tak snad je mímo v pořádku...
Simsala - podklady do tabulky pošlu až po UTZ - aby tam bylo vůbec co vypisovat . Mějte se
28. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
zdravím vespolek :slight_smile: První kontrola zdárně za náma a srdíčko krásně bije :sweat_smile:
28. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
timinka - na ultrazvuk jdu až 21.5. a když bude vše v pořádku, dostanu už těhu průkazku :slight_smile:
samule - no tak to už bude mimís krásně vidět.. a ten čas.. to je síla... ale určitě tam někdo bude.. a budeš pěkně na měkko až uvidíš bublinku..
liptonek - blahopřeju... paráda.. že je všechno v pořádku...
28. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
jeeee, sim, my máme stejný termín porodu :grinning:
28. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
no vidíš lip.. tak to jsme dneska začali obě 8. týden, co? :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
přesně tak :grinning: tak to je paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
timinka: podle dokyna sem 5tt + 0 tak nevím
28. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
paráda je ten termín - mohli bychom totiž být doma na Vánoce, co? :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
to jsem si taky přesně říkala, ale běda, jestli to bude na přenášení. To jsou pak vanoce ve špitále jistý :grinning:
28. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
holky nestrašteeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky, doufam ze se k vam uz zitra budu moct oficialne pridat....posledni mrchu jsem mela 2.3. ale ovulka byla mnohem pozdejc nez byva...a tak jsem ve ctvrtek nasla na testu // tak jsem byla v pondeli na krev a hcg bylo 505...dr. rikala ze je to na dobre ceste a zitra jdu na gyndu....tak snad to vsechno dobre dopadne....
29. dub 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj rozalenka - držíma palečky, aby to dobře dopadlo.. ale ono to určitě dobře dopadne - HCG máš pěkné :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,
včera jsem měla depku jak blázen, dnes zdá se je líp. Já mám takový strach o tu naši Bublinečku. Minulý týden jsem nemohla do lednice jak mi smrděla, žaludek na vodě, teď už týden nic. Tak jsem se stresla tím náhlým výkyvem... Ale snad je to ok.
Já snad i při přenášení budu na vánoce doma... :dizzy_face:
Rozalenko, těším se na dobré zprávy :wink:
29. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
jaj - neboj to určitě nic není.. možná si jen tělo na to HCG už zvyklo.. já jsem blinkala jen jednou a od té doby nic.. jen mi je občas špatně, když se dýl nenajím.. jo a taky jsem se jeden den vystrašila - normálně mě přestaly bolet prsa.. no a druhý den to tu bylo zas.. takže jsem se zase uklidnila..takže žádné depkování.. určitě je vše v pořádku, kdy jdeš na kontrolu?
29. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Sim, já mám kontrolu 12.5. Jsou to tři týdny od poslední. Byla jsem odhodlaná říct, že chci zase po dvou, ale moje hrdinství nikdy dlouho netrvá. Tak jsem se tehdy rozhodla potlačit špatné myšlenky a užívat si, jen včera se mi to nějak nepodařilo... Dnes je tak neskutečně nádherně. Půjdu přepadnout kamarádku s miminkem. :dizzy_face:
29. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny přítomné :slight_smile:, chodím vás sem už týden okukovat a malinko doufám, že se k Vám budu moct brzy i přidat :wink: měla bych být cca 20DPO a včera jsem byla na testech a HCG 888,2. Na 1. kontrolu k dr. mám jít až 12.5. tak uvidim co uvidím
29. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Holky já sem jak mědvěd, pořád spim. To už je hozný :grinning: :grinning:

Já jdu na utz příští týden a to budu 6tt a dokyn říkal že už tam možná bude něco vidět, tak jsem na to zvědavá... pořád tu lítá strašák - prázdný gestační váček, ale to by přece nerostlo hcg nebo jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.