• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahojky Suzi, držím palečky :wink:
Snow, tak to netuším, jestli by hCG rostlo, ale uvidíš, že to bude ok. :dizzy_face:
Já jsem dnes byla za kamarádkou a vyrazili jsme na prochajdu po dědině, tak jsem se konečně trochu vykecala a proluftovala.... Ale jsem teda vyřízená :wink: Jdu se chvíli natáhnout :dizzy_face:
29. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
Dobré ránko, všem přeji sluníčkový den :dizzy_face:
30. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky - také přeji krásné dobré ráno.. a hlásím, že jsem dnes po druhé blinkala :frowning2: . Snad to nebude pravidlo... holky? co vy a nevolnosti?
30. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
Sim, mě nevolnosti už netrápí. Nemám chutě, jako že bych snědla cokoliv, jako dříve. Prostě něco nemusím, ale nevolnosti nemám. Až mě to trochu děsí. Ale na jiné diskuzi jsem četla, že holčině taky z ničeho nic zmizely příznaky a i tak mimísek je vpořádku. Tak snad jsem taky tenhle případ. :wink:
30. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj, no mě pro změnu bylo poprvé blbě ráno. Doteď mě tyhle stavy přepadávaly jen k večeru a odpoledne. Každopádně vám-nám všem "čarodějnicím" :slight_smile: přeji dnes krásný let a hlavně dlouhý dolet :wink:
30. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Rozalenko. To jsem ráda, že tu vidím známou tvář. Tak jak jsem četla na snažilkách, tak ti to u Mudr všechno dobře dopadlo. Gratuluju!!! Už jsi viděla i srdíčko? A kdy jdeš příště na kontrolu? Říkal ti jak je mimísek velkej? Boože holka, jak já ti závidím. Mě mudr. teprve teď čeká. Hrozně se klepu, že se to nevyvíjí. Že mě pošle na revizi. Jsem v hrozným stresu, tak mě drž palce. Tak já jedu... a radši mě ty palce držte teďka všichni, prosím :confounded: Já mám takovej strach, že nemůžu ani dejchat :zipper_mouth:
30. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Timka, držím palečky a hlavně klid :wink: A přijď se pochlubit. :wink:
30. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
timinkaa držím ti všechny palce co mám a snad i ty co nemám :wink:
30. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
timinka také držím palečky - a určitě bude vše OK :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahojte holky, tak nervozni rano uz je za nama....tak hlasim 5tt a uz mam i prukazku....zatim srdicko nebylo....byl jenom gestacni vacek...ale jinak dr rikal ze zatim vypada vsechno ok...
30. dub 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
jééé tak to je nádhera rozalenko gratuluju :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak OK to není. Nevyvíjí se :frowning2: Takže já se odsud zas loučím a snad se ze mně zas počase stane aspoň snažilka. Ach jo já to tušila :frowning2: Ani si mudr. není jistej jestli to není mimoděložní.
30. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
:dizzy_face: moc gratuluju a přeji ať tak hezky pokračujete i dál :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
timinka ježišmarja... to je mi strašně líto :frowning2: a třeba ještě není vše ztraceno? drž se holka
30. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
timinka to mě strašně mrzí :frowning2: ... a dr. nic neviděl? nebo proč si myslí že by to mohlo být mmd?
30. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
timinka: tak to je fakt hnusna podpasovka....snad se to brzo podari a bude vsechno v poradku drzim palce...
jinak holky vsem ostatnim diky za gratulky....snad to bude vsechno dobre pokracovat dal...
30. dub 2010 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale čtu vás :slight_smile:

Já mám nevolnosti během dne tak nárazově...ráno, dpoledne a večer :slight_smile: ale nic děsnýho, zatím se to dá...a chutě děsný :rolling_eyes:

Timi, jak jsi to tušila mi řekni??? :astonished: :astonished: To mi je moc líto, přítě to určtiě vyjde, neztrácej hlavně naději ....
30. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Timi:tak to mě moc mrzí zlatíčko :frowning2:
1. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
včera jsem neměla čas sem ani nakouknout... celé dopoledne jsem uklízela a celé odpoledne jsem spala :grinning: . Jsem poslední dobou vážně grogy, myslíte, že nás to přejde a nějakou dobu těhotenství si také budeme víc užívat...než jen nevolnosti, bolest prsou, spánek, únava?
Dneska se mi zdálo, že se nám narodila holčička a jak jsem jí kojila - byl to báječný sen :slight_smile:.
2. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
simasla: no mě dokyn říkal že čilá budu jen ve druhém trimestru. No mě z toho švihne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
no tak to jsem na to zvědavá.. dneska jsem úplně mrtvá :( od rána jsem snědla jen 2 krajíce chleba s máslem a jeden párek a je mi pořád blbě, holky nevíte, kdy je HCG nejvyšší v kterém týdnu? že je mi takhle blbě až teď... jsem k ničemu - od rána se mě jarda ptá, co je se mnou... :confounded:
2. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
sim, vydrž. Obvykle to kolem toho 13. týdne odezní :wink: Při minulým těhu mi bylo nejhůř až kolem 10. týdne a za pár týdnů jako když utne.
2. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
A nebo zajdi do lekarny a kup si Emesin. Jsou to tabletky přímo určeny na nevolnosti v těhu :wink: Pomahaj. A nebo zázvorový lízatka :wink:
2. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
zkusím to vydržet... teď jsem se najedla a je to lepší - celý den se vyhýbám jídlu a nakonec mi to jídlo udělalo líp.. otázkou je na jak dlouho
zázvor sám o sobě nemusím... ani cítit - tak nevím, jestli by to mělo ten správný efekt
2. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
sim - ty lízatka chutnaj jak normální. rozdíl bys nepoznala. Ale je pravda, že když mi bylo nejhur, tak jsem nemohla ani to lízatko. :grinning: Ten emesin je taky vlastně zázvor a vitamin B, ale spolkneš to a je dobře :wink:
2. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
a co ty? jakpak se máš?
2. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
stejně jako vy :grinning: furt bych jenom spala. Blbě mi je taky dost často a bojim, že to bude čímdál horší :grinning: Ale když je nejhůř, tak se najim a většinou se uleví. Ovšem břicho mám nafouklý neskutečně :grinning: Klasika, no. kdy jde na další kontrolu?
2. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
tak o nafouknutí mi ani nemluv :grinning: , jako kdybych občas neupouštěla tak snad odlítnu.. no ale pojďme od toho... no na kontrolu jdu až 21.5. to mi bude dělat ultrazvuk, brát krev atd. no kompletní vyšetření a snad dostanu i průkazku...pořád všude čtu, co se s miminkem právě děje, co mu roste, jak je veliké.. už se těším až ho uvidím.. trošku líp než jen jako bublinku
2. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
tak to mi mluvíš z duše :grinning: Já jdu na kontrolu 17.5., ale asi jen na utz. Jojo, taky už se těšim, až bude dělat kotrmelce. Však už to máme za pár :wink:
2. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.