• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
ahoj, můžu se přidat? v pátek jsem měla pozitivní testík. ale protože jsem neměla menstruaci, tak vůbec nevím, který jsem týden :grinning: mám už jednoho ročního raráška a te´d bychom chtěli jednu hezkou cácorku :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
ahoj lucie :slight_smile: vítej - samozřejmě, že se můžeš přidat... my čekáme první miminko a je nám úplně jedno co to bude.. hlavně aby bylo zdravé... nicméně asi bych radši holčičku :slight_smile:
kdypak půjdeš k Dr.?
5. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Sim, v pondělí. tipuju, že asi nic moc vidět nebude, ale bude to fajn :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
no tak to držím palečky, aby bylo v pondělí něco vidět a hlavně, aby všechno pokračovalo dobře a byli jste s miminkem v pořádku... už víte jména? a máš se.. taky bych nejradši viděla miminčáka.. ale bohužel - kontrola až 21.5. a nějak mi to neutíká
5. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Simasla, jsi Simona? jedno jméno nám zůstalo z minula - Adélka. ale ještě nevím. kluk bude opět záhada :grinning: a u tebe?
5. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
holkýýýý máme srdíčkooooo :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
luci - jsem Simona :slight_smile: no my máje jména vymyšlená celkem.. kluk Vojta nebo Šimon, holčička Michalka nebo Natálka, nebo Leontýnka
snow.. strašně moc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
simasla: já pomalu radostí brečela
6. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
tady jsme
6. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
krásné a moc moc moc gratuluju
6. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
no krásná bublinka a koukám, že na ultrazvuku máš i termín porodu? to je toho 24.12.? přímo na ježíška? no to je nádhera :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak hlásím výsledky z úterního večerního ultrazvuku - mimís má 12mm a máme srdíčko.No při prvním pohledu na monitor mi zvlhly oči. První návštěva TP 10.5.2010. Tam mi doktora už snad řekne termín porodu, a pošle mě na krev - zatím jsem na ní vůbec nebyla - až mě to překvapuje. Začalo mi být tedy o hodně hůř než minulé dny - tak snad to zvládnu. Mějte se všechny fajn - a přeju jenom dobré zprávy
6. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
simasla:jj přesně tak 24.12 :wink: já tam byla i z mladím a oba jse skoro brečeli
6. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojky všem,
Snow, gratulka ohromná :wink: !!!!! A ten termín, to je úžasný, jen chudák boban bude mít 2 v 1.....
Samule, super zprávička :wink: Taky gratuluji! Tu poradnu máš brzy, tak ať jsou stále výborné výsledky :dizzy_face:
Sim, ty jsi na té fotce Snow něco přečetla? Já jsem viděla bublinku, ale písmo tedy vůbec........ :confused:
6. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
jajka: mám ji i v albu, je tam 24.12 :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jo tak to už přečtu i já :grinning: Já myslela, že to vyčetla tady z té na diskuzi :slight_smile: Super, je krásná. Já už se taky těším na fotečku. Zatím mi ji dr. rozmluvil, že tam nic vidět nepůjde, ale příště už ji budu mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
jajkaz: no mě se neptal rovnou mi ji dal :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jé, tak to máš super, já si ji musím vyžádat a ještě zaplatit...
6. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky, všem gratulace ke kontrolám :slight_smile:)))))
6. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
jajkaz: no já normálně taky za ni platim :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem vás tu objevila, snad se můžu taky přidat :wink:...mimčo máme načasované přesně na Vánoce...doufám, že bude vše o.k :wink:
6. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky Nicolet, vítám tě u nás :wink: Jak se daří?
6. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
Díky :wink:...no daří se :wink:))...tak tak všelijak :wink:))))nicméně fungovat musím, takže dělám co je v mých silách :wink:)))...ale v pelíšku se teď objevuji již po osmé večer...nějak mi najednou ubylo sil a připadám si jak medvěd v zimě :wink:))... za měsíc už to snad bude zase dobrý :wink:
6. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak zítra konečně první kontrola, už se nemohu dočkat, abych věděla na čem jsem. To čekání bylo nekonečné.
6. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
samule - gratuluju ke kontrole...
jaj - taky za fotku platím - já 80,- Kč co ty?
nicoleta - vítej mezi námi, ať je vše jak má být :slight_smile: a fííha 4. dítě.. téda klobouk dolů :slight_smile:
chita - na zítra držím, co můžu - ať všechno dopadne dobře.. a co ty? cítíš se dobře?
holky já měla dneska krásný den.. nebylo mi zle.. snědla jsem to, na co jsem měla chuť - aniž by mi bylo špatně.. no sláva..
6. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Holky já mám bolesti v pod bříšku, jak když mě někdo ze stran dloube. :angry: Prsa mě bolí, jen když si sundám podprsenku a mám neuvěřitelně citlivé bradavky. Manžel říká, že jsem místy náladová a včera první nevolnost po otevření ledničky, ale ustála jsem to. Od té doby v pohodě. Unavená jsem jak malé kotě, takže z mého ponocování do 23 hodin chodím spát teď už v 20. :grinning: Po chutích zatím jen náznak, jediné co je divné, je že jsem nikdy nepila mléko a teď mám na něj chuť.
6. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
no tak to jsou krásné těhu příznaky.. když mluvíš o té bolesti v bříšku.. tak já jsem ze začátku měla takové divné stavy.. že když jsem pšíkla.. byla to bolest, jak když mě někdo bodne nožem.. ale teď už je to v pořádku :slight_smile: až na ty nevolnosti.. ty se rozjely.. ale dneska je dobře :slight_smile: tak mám radost
no a náladovost? dneska je mi dobře.. ale zase nějak nemůžu vystát skoromanžela - nemůže za to, ale dneska mě vším tak nějak rozčiluje
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Nestíháááááám..učíím se jak diváá :slight_smile:)

Všem moc gratuluju...u mě doktor v 6tt srdíčko neviděl, prej je brzy tak nevím.... :frowning2:

Snow to je super, gratuluju ti moc! :dizzy_face:

Vítám tě tady Luci, jsem ráda, že jsi se přidala...ještě tu budeme mít za chvilku mismar :slight_smile:)))
6. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
Chita, bolest v podbřišku jsem měla u minulého těhu taky,ale v pozdějším stadiu těhotenství. Doktorka mi vysvětlila, že je to růstem dělohy a předepsala mi magnesium...takový dobrý nápoj to byl ...v pytlíčcích. Potom se vše upravilo a bylo už o.k. Tak držím palečky :wink:
7. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
zdravím holky můžu se k vám přidat? :slight_smile: :wink:
7. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.