• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
adrous...bude nás víc! nebudeme se bát vlka nic!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
vy se máte který mate srdíčko :frowning2: :sweat_smile: já pujdu na srdíčko až za 3 týdny zhruba ja se ukoušu nudou a strachy :frowning2: :pensive:
7. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
nicoleta3 díky za přivítaní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem ráda,že mužu chodit sem :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
no srdíčko už sice máme, nicméně teď nadešly dlouhé týdny čekání než bude možné jít na genetické vyšetření, až tohle proběhne, budu konečně v klidu :wink:
7. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky,
vítám i Adrous :wink: Tři týdny čekání jsou neskutečné, já to taky znám, ale dočkáš se,neboj :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
nicoleta3:to jsi mi přpomněla minulé těhu u mě proběhly tripply a genetické testy měla jsem je hotové a dělali mi je ve fakultní nemocnici a byli tam oba výsledky a negativní byla jsem v šoku a hned se rozbrečela naštěstí jsem zavolala na gyndu a tam mi to vysvětlily :sweat_smile: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
adrou, jsem těhotná už po několikáté, ale to co jsem zažila u své první dcery, to bych snad nikomu na světě nepřála. Vůbec by mě nenapadlo, že bych zrovna já..tehdy docela mladá, mohla mít nějaké testy v nepořádku. Jednou jsem ve schránce objevila dopis z Fakultní nemocnice z Olomouce, že se tam mám dostavit. Okamžitě jsem volala gynekologovi, ten mi vysvětlil o co jde a já se vydala na cestu směr Olomouc. Nakonec jsem musela absolvovat odběr plodové vody. No akt samotný nebyl až tak hrozný, jako to dlouhé čekání na výsledky. Bylo zrovna kolem Vánoc a ty dlouhé týdny byly nekonečné. Nakonec vše dobře dopadlo, ale já tenkrát zestárla tak o sto let :wink:))))) U třetího potomka jsem chtěla genetiku co nejdříve, nebyla jsem už na fakultce v OL, ale na soukromé klinice v Olomouci. Měli špičkové vybavení a odběr plodové vody nutný nebyl. Co se bude dít u tohoto.....v mém případě už posledního těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...zatím netuším, ale mám z toho smíšené pocity. Vůbec si nedovedu představit, že by mi řekli, že je dítě postižené....no snad tahle varianta nepadne :wink:
7. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
nicol:to mě teda mrzí koukám že nervíky jsi měla teda pěkný :frowning2: :pensive: snad to tentokrát nebude taková hrůza a stres :sweat_smile: snad i u mě nebude takový stres aspoň se modlím :sweat_smile: :slight_smile: jinak jsem se u druhého mimi rozhoddla jít k dr.soukromému kamarádce natočil mimi na dvd a nějaky fotky udělal je to dr.polach a je vyhlašený taky má pořad narvaný termíny :sweat_smile: :confused: tak snad nám vyjde termín.
7. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
No já se na Fakultku tentokrát už nechystám, zkusím zase tu soukromou kliniku. Kde funguje ten dr. Polach?
7. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
nicolleta:jsem napsala špatný jméno je to dr.polák se omlouvám :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.znamylekar.cz/11742/mudr-polak-petr-csc/gynekolog/olomouc
7. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
7. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
:wink: Díky za tip, tohoto Dr. neznám. Já byla ve Fertimedu v Olomouci. U nás chodím k dr. Purové, nejsem nijak náročný pacient...pro normální péči je snad dostačující :wink:))...ostaní budu muest vyřídit v OL :wink:
7. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
no já taky měnila svýho gynekologa :sweat_smile: :rolling_eyes: bohužel mi nedovolil otěhotnět kvůli lečbě streptokoka a pořád mi nacházel nějaky kvasinky a zaněty,ale jak jsem přešla nemám žadný zaněty a nic to je zajimavý :sunglasses: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
nemáš zač když mužu tak poradím.a odkud vlastně jsi když chodíš občas do olomouce :slight_smile: :wink:
7. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
podobný problém jem měla letos v zimě, jelikož jsem se chystala otěhotěnět, chtěla jsem aby bylo vše o.k a tak jsem zašla na odběr krve. K mému údivu mi zjistili chlamydie...kde jsem k tomu přišla...doma na mateřské ví čert :wink:)))..taťka byl negativní...no velmi zajímavý úkaz....jelikož jde o nemocnění teď už poměrně rozšířené, které má i jiné formy než pohlavní :wink:)) byla jsem nakonec v klidu :wink:))) doktorka mi nasadila nějaká šílená antibiotika v koňské dávce....bylo mi tak zle, že jsem chvílemi myslela, že umřu.....ale kontrolní výsledky byly nakonec o.k....měla jsem celkem obavy, protože co jsem tu na netu četla, nektěří jedinci s chlymydiemi bojují i nekolik let, jiní se jich nezbavili nikdy. No mě se to povedlo....a doufejme, že už me nikde nepřepadnou.
7. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
mě pravě nezavislá dr říkala že někdy lečba streptokoka ikdyž je brána poctivě stejně streptokok se může vratit nebo zůstává v těle takže pro mě by to bylo jasné.navíc jsem říkala pokud nenavážu mateřskou tak u nás by už druhé mimi nebylo nechtěla bych mít druhé v 35 letech :frowning2: :sweat_smile: a manža moc nechtěl druhé,ale tak jsem do něj klavírovala a přemlouvala až nezbylo že řekl ano a hlavně mít jedináčka je o strach :frowning2: :rolling_eyes:
7. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
teď jsi na to kápla...mít jedináčka...nikdy!! opět vlastní zkušenost....ne příliš dobrá....když dcera (druhé dítě v pořadí) ještě chodila do školky, dostala zánět slepého střeva...zvracela, měla průjem, ale sestra se tenkrát vrátila z Egypta s tou jejich "srací nemocí" tak jsem si říkala, že to chytla od ní. Nakonec jsem s malou jela k lékaři a tam nás poslali okamžitě do nemocnice. Za pár minut byla na operačním sále...praskl jí slepák. U tak malého dítěte to není mmoc časté. Několik dní ležela na ipce a já byla fakt moc ráda, že to přežila!!! Tohle byl přesně ten moment, kdy jsme si řekli, že jedno dítě je málo...dvě taky ... :wink:)))))))))))) No prostě život dělá takové momenty, kdy člověk zapomene na své dřívější rozhodnutí ( já tvrdila skálopevně dvě děti a dost!!! :wink:))))
7. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
nicol:v tomhle ti rozumím já se o toho svýho prcka tak bojím je to o strach :frowning2: :cry: a jak malej má úraz jsem z toho hysterická na malým jsme pracovali kolem 1 roku 9 let jsem brala antikoncepci takže je to moje milované zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: mámy se asi bojej všechny :wink:)) tohle chlapi nepochopěj :wink:))) já mám ty děti velký, ale máme zavedený takový rituál...když dorazí do školy prozvoní mobilem a já vím, že je vše o.k., že je nikdo nepřejel...nepřepad :wink:))).... a tak :wink:))) mám čistou hlavu na celý den....a to taťka říká, že jsem hysterická, myslím, že je to takovej ten normální strach :wink:
7. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
jo máš pravdu všechny se bojíme :slight_smile: :wink: bojime se když je v bříšku všelijaké testy pak až se narodí pak jak roste je občas drobeček nemocný prostě je to už napořád :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Nikolet, takhle nějak to máme s manželem hozený taky....jedno dítě málo...co kdyby se něco stalo.....ale čtvrtý už fakt nééé :grinning:

Adrous vítej a gratuluju :wink:
7. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
mar:díky za přivítaní :slight_smile: :wink: holky klidně bych do 3 taky šla,ale platíme hypoteku a není to zrovna málo :sweat_smile: :rolling_eyes: takže tak ty 2 děti je akorát :slight_smile: :wink:
7. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no jo, ale to pak to třetí bude jako jedináček? :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
:D :D :D i ty jedna
7. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
7. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
vy jste šibalky :slight_smile: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: holky syn mi uvařil polívku (je dneska doma neb měl teplotu), prej už mi chládne!!! Říkáte hodný hoch??? NIKOLI!!! Potřebuje jen abych už vypadla od počítače!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
tak se tu zatím mějte, pá
7. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po první kontrole, jsem 6+5 t , máme srdíčko :slight_smile: a dostala jsem už i průkazku. Další kontrola za 3 týdny a mám se rovnou objednat na velký UTZ.
Ani nevíte jak se mi ulevilo.
7. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
chita:blahopřeji a tiše závidíííííím :sweat_smile: :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.