• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Chita, super, gratuluji! :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
Připojuji se k velké gratulaci a taky se moc těším na ultrazvuk, jedu na něj 16.června do Olomouce na Fertimed. Udělají genetiku a doufám, že to dopadne o.k.:wink:
7. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
nicol tak já budu mít 1.6 už se těšíííím si snad budu psát čárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky.. :slight_smile:
vítám všechny nově příchozí a také moc gratuluju ke kontrolám :slight_smile:
já jdu na kontrolu 21.5. a přijde mi, že se to neskutečně vleče - už se těším až miminko uvidím :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
SIMASLA:to ti teda závidím,ale ty už jsi asi viděla srdíčko viď :slight_smile: :wink: já se modlím jen vydržet a aby bylo vše s miminkem v pořádku toho se bojím :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
Všem moc děkuji za gratulace, teď jdu na kontrolu 31.5. a 21.6. první screening :slight_smile: Tak doufejme, že bude vše v pořádku.
7. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
holky no u mě začínají nevolnosti jako když se najím a jako by se žaludek přecpal a chtělo to ven :sweat_smile: naštěstí jsem to ustála :sweat_smile: ale vypočet na koníkovi je divný dr mi spočítal dnes by to mělo být 5+6 tt :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
adrous - tak to máš jinak termín porodu, ne? aby to na koníkovi odpovídalo, tak bys tam měla mít 6.tt, a ano já jsem srdíčko viděla... ale to jsme byli s miminkem jen 6+1, teď už jsme 8+3 a na kontrolu jdeme až za 14 dní a to budeme 10+3 - prý se už podívá na nějaké šíjové projasnění - tedy první kontrola na vývojové vady...
7. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
sim:kdyz jsem to zkusila upravit tak mi to porad nevychazí me vysel TP:2.1.2011 :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
kontrolovala jsem to... vychází to tak... pokud jsi teď 5tt+6 - tak máš opravdu termín porodu 2.1.2011 :slight_smile: tak to budee třeba první miminko na nový rok :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
simi:no že by uvidíme :slight_smile: :wink: jsem sama zvědavá :slight_smile: lukyho mi vyvolávali 4 dny to byl masakr fakt málem mi dělali císaře :slight_smile: ale naštěstí to dobře dopadlo no měla jsem nahnáno 3 den v noci nebyli slyšet pohyby a on si spinkál a já byla na kyslíku.má to dodnes že dlouho spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty máš termín jak? :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
já mám termín 15.12.2010... ale vůbec nevím do čeho jdu.. i když si říkám, že zatím je ještě brzy na to se nervovat z porodu.. :slight_smile: Až na to každoranní blinkání, se kterým jsem se od neděle smířila je mi celkem dobře.. už se ale těším až miminčáka uvidím.. je ještě pořád brzy na to se příliš radovat... už abychom měli 1.trim v pořádku za sebou...
7. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
simi:já vím na radost je vždycky času dost :slight_smile: :wink: no uvidíme jak se mimi bude projevovat dál jestli bude taky vyhazovat jídlo :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
No já už doufám, že bude jen lépe! :wink:))) Špatně mi pomalinku přestává být, ale byly dny, kdy jsem nebyla schopná se hnout z postele :wink:))) Mohu přidat zkušenosti z předchozích dvou těhotenství...každé bylo naprosto jiné....u prvního jsem zvracela jen 1 den a pak už žádné těhu příznaky, jen trošku únava. U druhého týden únavy a hotovo, no a třetí těhu bylo trošku o zvracení...kdykoli a kdekoli :wink:)))) děs :wink:)) Tak teď čekám co bude dál :wink:)) Zatím mi je jen občas špatně a ta únava...poznala jsem, že se dílo zdařilo ještě dříve, než se ukázala čárka na testu...asi týden po ovulaci....já člověk velmi aktivní jsem usnula po obědě...jasné to znamení..tohle se mi totiž běžně nestává :wink:)))
7. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
nici:a jak se ti dělalo špatně??já mam jak šťávy kdyby šly ven.ty jsi i zvracela?? :sweat_smile:
7. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
V prvním těhu...to jsem zrovna kopala na chatě nějakou hlínu nebo co...to se mi udělalo opravdu zle..jako třeba u střevní chřipky...vyzvracela jsem se a od té doby klid-jen jedno odpoledne. U třetího těhu jsem zvracela kdykoli...před jídlem, po jídle...když jsme šli domů z procházky...chudáci děti nechápavě na mě hleděli....no a tohle trvalo docela dlouho tak do 4 měsíce. Teď se mi dělalo zle hlavně v noci...nad ránem, nevolnost mě budila, hromadily se mi sliny a měla jsem pocit, že se každou chvíli musím pozvracet. Později se nevolnost přesunula na dobu kdy jsme snídali...já pila jen čaj, ale objevily se i večer.... mám pocit, že už to ale pomalu mizí a jí začínám být žravá :wink:)))) Co ale nesnesu je kafe...já takový vášnivý kafař!!! :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem dost citlivá na pachy :wink:
7. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
nico:já taky vášnivá kafařka,ale ráno si dávám jen caro s mlíkem není to kafe ale něco podobnýho zkouším to bez kofeinu co kdyby byla pravda že to ma vliv na hyperaktivitu dítěte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jedno už takový mám doma :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Kafe bez kofeinu...to mám pro případ nenadálého návratu chuti připravené též...nicméně jen začuchám kávový závan, zvedá se mi žaludek...no jak já budu klábosit z holkama? :grinning: :grinning: Kavárna bylo naše oblíbené místo :grinning: :grinning: :grinning: Navíc pokud si kafe nedám, holky hned poznají, že je něco jinak...a já zatím vše tajím...až do výsledků genetiky :wink: pak to roztroubím do světa!!!! :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
no tak já taky kafe nemůžu... prostě mi přestalo chutnat.. radši si dám ovocný čají...
jinak zatím vše také tajím, ale myslím, že okolí už něco čuje.. a to to ví jen pár kamarádek - jinak nikdo - teda myslím, že skoromanžel to prásknul mamce.. ale z mojí rodiny to nikdo neví, v práci to také nebudu zatím říkat....
7. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: No já zatím taky doufám, že nikdo neví...nicméně děti dnes odjeli k našim na víkend na chatu...a malá je hrozně užvaněná :wink:))) Jistě bude vykládat, že až napadne snížek a přijde Ježíšek, tak miminko vyleze a ona ho bude koupat! :grinning: :grinning: Třeba to budou naši brát jako výplod její fantazie! :grinning: :grinning: :grinning: ale asi se to stejně brzy provalí, jedeme všichni v červnu i s mamkou do Chorvatska..no a na pláži už asi ztěží pupíka schovám..normálně mám ploché břicho...leda bych řekla, že jsem teda dooooost přibrala :grinning: :grinning: :grinning: Po návratu jsem objednaná na tu genetiku a pak se uvidí :wink:
7. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky já taky tajím jen par kamarádek ví,máma,manžel a chci to říct rodině až po genetice snad bude vše ok ťuk ťuk ťuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
tady neví nikdo jen ti co si prcka objednali...tedy děti... a ten který se o výrobu zasloužil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.... A doktorka...ta se zděsila, když zjistila, že sotva vyndala antikoncepční tělísko, jsem už v ordinaci těhu :wink:)) podařilo se hned a mimo ovlulaci :wink:)) no neuvěřitelné...chtěla jsem se vyhnout Vánocům a měsíc počkat, ale příroda je mocnější :wink:)))
7. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
já chtěla zas mámě udělat radost a říkala jsem si že kdyby se narodilo mimi v březnu a byla to holčička bude nejhezčí dárek pro ní :dizzy_face: :dizzy_face: ale příroda je mocnější :sweat_smile: holky já mam od začatku těhu strašně se mi mastí vlasy a svědí mě to je hrozný kdy se mi to uklidní :angry: :frowning2:
7. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Takhle jsme potěšili mojí mamku..Nicol se narodila v den jejích 60 narozenin...super dárek! :wink:)) No a vlasy? Já mám opačný problém...klasika...:wink:)))...vlasy suché...musím si je mastit olejovým sérem od Avonu :wink:...tady neporadím :wink:
7. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky,
Adrous, tak mě se taky více mastí. Naštěstí to není taková hrůza. A svědí až teď, jak čtu tvůj příspěvek :grinning: :wink:
My máme kontrolu už tuhle středu, ale zase na mě jdou obavy a depka, jestli je vše ok. Mám hrozný strach. Před necelými 4 lety moje těhu přibližně v tomto období zkončilo. Tak se strašně bojím! :frowning2:
8. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
jakaz:já vím člověk se bojí,ale musí věřit ja koukala k tobě do albíčka moc smutné :frowning2: :cry: ale víš zkus myslet pozitivně hodně ti to pomůže a dodá odvahy :slight_smile: :wink: manžova sestřenka už prodělala 2 potraty a pak porodila chlapečka a ten ji umřel porodnici je to silna ženská a opět se snaží.je to někdy krutý osud,ale neboj bude to dobrý budu na tebe myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Holky já se bojím příšerně té geneiky :frowning2: ...až tohle bude za mnou.... jak já budu šťastná!!!! No držím palečky všem!!! :wink:
8. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
a proč by to bylo špatně? máte k tomu nějaké dispozice?
8. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
Dispozice snad nemáme...nevím, , ale přece jen už nejsem nejmladší:wink:)..jednou jsem už na odběru plodové vody byla s tou starší dcerou...nějak tenkrát nevyšly testy...není to moc příjemné, ale dá se to vydržet, nejhorší je čekání na výsledky...to bylo o nervy...celou dobu jsem myslela na to, co budu dělat, když mimčo nebude v pořádku....řešení jsem nenašla :cry:(...nakonec to bylo o.k., ale zažít už bych to nechtěla :cry:...to bylo před 11 lety...o tolik jsem teď starší...tudíž i pravděpodobnost je větší :cry:
8. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
nico:neboj budu na tebe myslet až půjdeš na genetiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: můžu se zeptat nici kolik ti je let??? :sweat_smile: jinak holky já mám srdeční vadu se kterou žiju od narození ale bojím se aby miminečko nemělo něco no prostě cokoliv :frowning2: ale nám všem to dopadne dobře budem myslet pozitivně a snad bude vše OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.