• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
suzix:12.5 budu moooooooc držet pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
ooooo děkuji za přízeň, palce budou potřeba!! :wink:) Navíc jsem na začátku těhu, tedy kolem ovulace byla dvakrát na rentgenu, sice jen zubů a nechala jsem si dát zástěru, nicméně ten pocit, zda to nemůže mít přece jen vliv....no kdo ví? Červíčk nejistoty hlodá.... adrous je i 37..tedy dáma v nejlepších letech (jak říkáme s kámoškama)...táta ironicky tvrdí něco o starých škatulích ...sporťák!!! :wink:))))
8. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
nicol:tééééééééééda to jsi mě teda překvapila to mě nenapadl tento věk jsem odhadovala mezi 32-34 let a to jsem si říkala že jsem přestřelila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj bude to dobrý na všechny holky budu myslet je to potřeba se povzbudit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja se budu zas bát 1.6.co bude na gyndě :sweat_smile: :sweat_smile: v každý hlodá červík to je jasný proto se musíme podržet :slight_smile: :wink:
8. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
nicoletko, neboj bude to v pořádku... nestresuj se :wink: palce samo budeme držet všechny :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
:wink:))) ooo no to jsi mě potěšila!!! :wink:))))))hned to musím říci tomu svému "staříkovi" co mě rachejtlí nazývá! :wink:)))) Já jdu na kontrolu na gyndu 26.5. tak uvidíme :wink: 28 jedeme do Chorvatska, tak mi více jak týden uteče jako voda. Ještě snad nebude moc vedro...jen nevím, jak ty plavky letos dopadnou? :wink:)) Pupek sice leze, nicméně vůbec nevypadá zatím těhotně..spíše řádně vykrmeně :wink:)))asi budu chodit zakuklená až po bradu :wink:)))
8. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky díky za podporu, snad budu moci oplatiti! :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
nico:tak to se určitě staříkovi pochlub :grinning: :grinning: :grinning: taky bych si dala říct s nějakou dovčou.holky jen nevím s tím mým prckem každej mě straší že nesmím malýho chovat a nic jsem z toho takova dohukaná :confused: :confused:
8. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
A máš nějaké větší zravotní problémy? Já taky pořád malou tříletou zvedám, někam vysazuju, mě to problémy nědělá. Před jejím narozením jsem komplet vymalovala celý byt a pak ten svinčík po malování uklidila. Byl to docela záhul, ale přežila jsem to, já jsem takovej poděs, než bych někoho otravovala, tak si spoustu věcí udělám radši sama, teda kromě vrtání...vrtačky té se bytostně bojím! :wink:)))) Ale někomu fakt vadí i zvedání ne příliš těžkých břemen, obzvláště pokud dotyčná krvácela nebo má k tomu dispozice -)
8. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky, taky se přidávám k těm, co nemají problémy se zvracením. ale bolelo mě břicho, když jsem jeden den na návštěvě malého hodně nosila - aby jim nedemoloval dům.. a taky ty upnuté džíny asi dělaly svoje..
teď jsme tu měli příbuzné a prý si šuškali, jestli nejsem těhu- že mám divné nálady a větší břicho. tak to moc dlouho neutajíme :slight_smile: :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
No dlouho už to tajit stejně asi nepůjde :wink:)) a vůbec....uděláme si radost a koupíme si krásné těhu rifličky...aby se pupíci nemuseli tísnit! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tak koukám ještě na večer, co je tu nového...
Nicolet, určitě ti všechny budeme držet palečky!!!
Co se týká zvedání těžkého, četla jsem, že je to fakt dost individuální. Mě teda manžílek hlídá a nosí mi i koš s prádlem. Což vypadá pro okolí dost divně, protože to nikdy nedělal. Dneska mě sprdnul, že jsem spěchala po schodech... No když jsem měla venku prádlo a začalo pršet... To je prostě reflex. Ale při té příležitosti jsem upozornila na své vyšmajdané papuče, že bych potřebovala nové. :wink: Myslím, že to zabralo.
Jo a Nicol, k tomu tipování věku bych se přiklonila k Adrous :wink:
8. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
jako s tím nošením nemám problémy a spíš se ho snažím netahat jen poponést,dát do kočáru nebo ho chovám v sedě,ale zatím problémy žadný nemám ťuk ťuk ťuk :slight_smile: :wink: jen sem se ptala jak to máte vy.abych věděla :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
No já malou nosím taky, poponáším, vysazuju. Ale zbytečně to nedělám, jen pokud je to nutné. Ale na zahrádce jsem nedávno vozila kolečka s hlínou a nic, mě to fakt asi neva...
8. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Nicol, riflíčky už mám a taky spoustu pohodlných kalhot, už se na ně těším :slight_smile: jako tuniky a halenky nemusí být těhu, ale kalhoty jo, to se prostěnedá :slight_smile: a prosím tě, jaké to je mít tolik děti?
8. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
lucie, riflíky budu potřebovat už dnes...možná včera bylo pozdě!!! :wink:)))Nosím jedny oblíbené, ale už v nich nemůžu nějak dýchat, tak se musím ve čtvtrek v nějakém nákupním centru poohlédnout :wink: No a jaké je to mít tolik dětí? :wink:))) Vzhledem k tomu, že mají mezi sebou velký věkový rozdíl...tedy dva velcí a jeden malej, tak i stejěn fungují :wink: velcí už mají svůj svět kroužků, zájmů a kamarádů a doma se moc nevyskytují. Takže malá je vlastně jako jedináček, na kterého mám spoustu času. Tohle je vlastně i ten důvod, proč jsme se rozhodli ještě pro jednoho prcka. Malá bude mít společnost a naučí se dělit se a vůbec fungovat v tandemu se sourozencem ( ti velcí si s ní sice moc rádi hrají, ale věčně tu nejsou a pokud ano, tak jí splní co jí na očích vidí a to myslím není moc dobré) :wink:)) Jinak to samozřejmě s sebou nese spoustu energie, kterou velká rodina vyžaduje, ale to hle zatím zvládám v pohodě. Taky času když děti neustále něco potřebují...no a v neposlední řadě i peněz.....ale pokud nechci, aby se mi děti někde toulaly po městě, raději jim zaplatím všechny volnočasové aktivity, šachy, aerobic, keramiku......, i když se občas dostaneme i do řádů tisícovek...ale vím, že se tohle jednou vrátí :wink:...Kuba už teď hraje šachy na mezinárodní úrovni :wink: Snad odpověď takhle stačí :wink:))) PS: ještě jsem si vzpomněla na jednu mou známou...má 5 dětí vcelku rychle po sobě...dovolím si říci, že je to děs běs:wink:))...tohle bych já opravdu nezvládla, smekám před ní :wink:)) Musí to být nápor jako blázen, jenom je uhlídat, natož uklidit nebo uvařit...pro mě v této situaci nepředstavitelný problém :wink:)))
10. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Nicol, je to krásné, co píšeš. Hrozně moc vám fandím. Líbí se mi tvůj přístup k rodině a k dětem. Já mám dva bráchy věkově k sobě (jeden o 3 roky starší, druhý rok a půl mladší), pak dlouho nic a pak mám ještě dva mladší (jeden je o 12 mladší, druhý o 16let mladší). A podotýkám všichni s jedním taťkou :wink: :grinning: (to se mamky ptal jeden dr. -divil se, že čeká 5. dítě a jestli je to s jedním taťkou - když jsem s ní byla na ultrazvuku a doufala jsem, že budu mít sestřčičku...)
Taky si myslím, že děti vyrůstající spolu se pak dokáží více uplatnit v životě. Jednak se naučí kompromisu, ale taky trošku se prosadit v životě. Jsou zvyklé na konkurenci a že nic není jen tak zadarmo.
A o těch kroužcích ani nemluvím. Je dobré, když si dítě najde aspoň jednu věc, která ho zajímá a baví. No prostě držte se a užívejte krásnou rodinku :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
:grinning: Tak a teď koukám zae jááá! :wink:))) myslela jsem si, že exotem se 4 dětmi budu jen jááá :wink:)) Tak mě velmi těší, že i 5 dětí se dá v pohodě vychovat :wink: Okolí se na mě občas dívá dosti divně. :wink:))) Nicméně s dětmi problém nemám, patří mezi špičky jak ve třídě, tak ve sportu, proto si říkám, že je každému prd do do toho, kolik jich mám...ale lidi jsou lidi :wink:)) Jediný problém, který budeme muset řešit je nové auto. Než se narodila malá, kupovali jsme větší, abychom se pohodlně vlezli. No a teď bude třeba už asi autobus :wink:)))))
10. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Nikol - pro je to už je ted nepředstavitelný problém, jak budu zvládat se třemi :grinning:
Jinak lidi neví o co se připravují, proto blbě čumí :grinning:
10. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
V pohodě vychovat, no nevím. Na ty dva nejmladší jde momentálně řádná puberta, tak už vidím na mamce, že ji to celkem zmáhá (bohužel naše rodinka se rozpadla, naši se rozvedli). Ale bydlí daleko, tak jí nemůžu moc pomáhat, i když bych moc chtěla.
S autem jsme měli taky problémy. Naštěstí už jsme většinou nejezdili všichni všude... Když se narodil nejmladší, tak nejstarší měl 19 let. ten už měl svůj svět a býval i na internátě, takže se to nějak zvládlo. Sedačky pro děti taky nebyly.... Ale určitě se to dá zvládnout. Já bych na sebe byla hrdá, kdybych měla tolik dětí a i přes to měly děti takové úspěchy. Kolik je rodin, kde mají jedno dítě a neumí si s tím poradit!!! Jsem učitelka v mš, vím o čem mluvím - tím samozřejmě nechci házet všechny jedináčky do jednoho pytle, to zas určitě ne. Ale fakt je vidět, kde rodiče mají čas se dítěti věnovat a ne jen naučit je zapnout DVD a PC..... :wink:
10. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
oprava: neumí si s NÍM poradit (ne s tím) :wink:
10. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Jé, já musím vařit oběd.... Tak se na chvíli vytratím :wink:
10. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
No taky jsem zvažovala, jestli budeme ještě pořád jezdit autem všichni. I když musím říct, že zatím to tak bylo. I na dovolené k moři jsem brala vždycky všechny, bez nich by to pro mě nebyla dovolená...měla bych pořád pocit, že mi něco chybí :wink:))) Letos to bude trošku jinak, Kuba hraje v tom termínu, kdy jedeme nějaké mistrovství v šachách, tak bude bydlet u ségry a vezmeme místo něj babičku...no snad se mezi ty autosedačky natlačííí :wink:))))))
A puberta? :wink:)) To je taky jenda z věcí, které mě trápí. Nejhorší byl ten skok, kdy bezproblémové dítě začne odmítat poslušnost... :grinning: to jsem velmi těžce nesla...postupem času jsem už ale přišla na různé fígle :wink:)) Pokud nereaguji, nebaví mého synka mě vytáčet :wink:)) Sem tam mu nějaký jeho povedený kousek oplatím, ať vidí jaké to je :wink:)) Třeba předevčírem jsem mu obsadila pc na dlouhé hodiny :wink:)) Bezmocně kolem chodil a mluvil na mě, ale já nereagovala a věnovala se chatu (tak jak on to dělá velmi často při "paření her"...to můžu volat něco stokrát a nic :wink:))) Tak jsem mu neodpovídla, jen sem tam se na něj usmála a řekla...já tě poslouchám :wink:))...evidentně ho to rozhodilo, protože jasně viděl, že na něj prdííím :wink:)))) Holky to byla sranda!!! :grinning: :grinning: :grinning: nakonec jsem mu řekla..."Vidíš jaké to je? "...hleděl a mlčel! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Nevím, jestli to půjde přečíst, ale je to trefné...
10. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Hm, nejde. :unamused:
10. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Mám to na chvíli v albíčku - pro Bublinku.... Tak si to přečti. Když tak bych ti to mohla poslat mailem. Stačí napsat do IP. :wink:
10. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
No tak to je super! :wink:))) Příroda je asi opravdu moudrá :wink:)) jinak by mi ten můj mazánek zůstal na krku až do důchodu! :wink:)) Díky :wink: Opravdu mooooc hezký citát!
10. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
jajkaz: my máme 9mm a průkajdu ště ne :frowning2:
10. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Snow, k 9 mm gratuluji a nesmutni. Já se sama divila, že už jsem ji dostala. Některé holčiny psaly, že ji dostaly až v tom 12. týdnu. To není tak podstatné jako to, že je mimísek vpořádku :wink:
10. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se také hlásím po víkendu.. byl to fajn víkend :slight_smile: byli jsme na návštěvě u Jardovo rodičů.. tam už to ten můj mazel stihnul vyslepičit, takže to bylo samé, jak se máme mamino a tak :slight_smile: bylo to příjemné... Přestává mi nějak být zle, tak to je další pozitivum no a pak jsme jeli ještě k mojí ségře, která má 7 letou a 2,5 letou holčičku a ta malá.. ta se po mně plazila..vodila mě za ruku po zahradě, ukazovala mi všechno možné, no byla jsem z toho úplně dojatá, když se pak tulila a ta větší, s tou jsme procvičovaly rodiny domácích zvířat - třeba pes, fena a štěně bydlí v boudě a když jsem řekla kráva, tak ona povídá no a tatínek je bejk (víš teto - tatínek nemůže být vůl, protože ten nemůže mít děti) :grinning: no tak to jsem se smála, a jen jsem si říkala, počkej v pubertě.. to rychle změníš názor :D
10. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.