• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
snow. taky ještě nemám průkazku :cry:((...docela mě to překvapilo, vždycky jsem ji měla, teď mám jinou doktorku...a nic! :sunglasses: ...no kdo si počká, ten se dočká...aspoň doufám!!!! :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem doma sama a chci upravit tabulku..
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5171509/
takže, kdo chce přidat, či případně něco doplnit, tak prosím údaje do tabulky do IP a já se s tím dneska poperu.. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
Sim, další info budu mít ve středu - doufám, že jen a jen dobré zprávy. Začínám panikařit. :confounded:
10. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
jaj v klidu.. i když vím, že budu plašit stejně jako ty... teď si říkám už aby tu byla kontrola a pak tam půjdu a budu se zase celá klepat.. no dost, určitě je všechno v pořádku.. a ty půjdeš ve středu domů se slzičkou štěstí v oku a novou fotečkou zdravého mimíska :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se pridat mezi vas? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
ladybird :vítej mezi těhulkama :dizzy_face: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Adrous dekuju :slight_smile: Ja jsem Pavla!
10. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
pavli,no já se taky nedávno přidala a co příznaky jaký máš??a kdy jdeš na další kontrolu?mě bolí strašně záda ještě mam napsany rehabky tak to rachle využiju :sweat_smile: :sweat_smile: abych to vydržela.jinak já jsem Adriana :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj tesi me :slight_smile: nevolnosti a necitim se moc dobre, mam problemy s mimce tak doufam ze to miminko vydrzi a bude silne, dnes jdeme jeste s manzelem odpoledne k lekari tak se uvidi, srdicko mame ale nebylo zatim moc videt.
10. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
pavli srdíčko závidím já ho uvidím až tak v 10tt :frowning2: :cry: snad to nějak vydržím :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
jakto? vydrzis!drzim palecky aby bylo vse ok
10. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ahoj Pavli.. vítej - já jsem Simča.. a já teda měla nevolnosti 5 dní v kuse.. fuj.. teď to trošku přešlo.. ale dneska jsem se přejedla zeleninovým salátem.. a je mi zase strašně... :confounded: .. uff.. já jdu na kontrolu 21.5. a neskutečně se to vleče.. už se těším až miminko zase uvidím.. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahoj, vítám nově příchozí :slight_smile: to: simasla... já také podám informace radši až ve středu.... nějak se děsivě bojím to nezakřiknout :zipper_mouth:
10. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
suzix - to vůbec nevadí.. tak tabulku budu předělávat až třeba ve čtvrtek :slight_smile: ať to vezmu najednou.. a držím moc palečky, aby bylo všechno v pořádku :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Aho Simco :slight_smile: ja jsem jedla az ted, bylo mi blbe rano jsem 2x zvracela, desne me bli zada, porad chodim sedim..
a jeste jdu dnes k dr. tak jsem zvedava :cry:
10. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj suzix :wink:
10. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
musím zas běžet, můj drahý už na mě volá ať jdu odpočívat... tak já pádím :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
ještě dnes, jo? Kdepak se o maminky tak starají, že mají otevřeno i takhle pozdě?
no a se zvracením to mi ani nemluv teprve 3 dny mám klid.. že to jakž takž ovládnu.. jinak fakt v kuse pěkně 5 dní každé ráno, byla jsem z toho grogy.. ale co bychom pro toho bobíska v bříšku nezvládli...co? tak ať to u Dr. dnes dobře dopadne :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Simasla ja ziju v usa
10. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
jjo tááák... časový posun.. moje známá žije také v USA... v Cypress v Californii :slight_smile:
no to ale nemění nic na tom.. že držím palečky, aby bylo všechno v pořádku :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se Vám dneska vede? :slight_smile: tady je docela pošmourno takže asi vyrazím na chvíli do práce app. co Pavlo jak jsi dopadla na kontrole?
11. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
suzix:ani nemluv zase je mi blbě snědla jsem mlíko s mussli a začalo se mi potom brkat to moje dítě snad nic nesnese už radši nic nejím aby to nešlo ven :frowning2: :rolling_eyes:
11. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
pozitivní zpráva dnes jdu na masaž pánovi se uvolnilo místo tak mě namasíruje asi 50 minut relaxu už se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
jéé tak to bledá závist teda :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
suzix:máš taky bolesti zad???já od začátku těhu ještě jsem byla na ortopedii a mám napsano 10 rehabek tak se těším dokud můžu ležet na břichu :slight_smile: :wink:
11. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Dobré dopolčo,
Adri, tak si to krásně užij :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Holky, já můžu říct, že nevím, co jsou bolesti zad. Od půli ledna chodím na Mojžíšovku - jen díky tomu se nám zadařilo - a záda mám v cajku, tak jsem spokojená. Kdyby to nebylo tak náročné, sehnat si místečko, tak bych to cvičení doporučila všem! :wink:
11. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Ona masáž ti možná pomůže na chvilku, ale je potřeba některé svaly uvolnit, jiné posílit... Zní to drsně, ale ty cviky jsou hodně jednoduché a neskutečně účinné. Holky, já jsem 2x potratila (už vím, že to bylo způsobeno těmi staženými svaly, které způsobily nedostatečné vyživování plodu......) Od minulého potratu jsme se rok snažili, dělali všechno možné a nic. Pak jsem 2 měsíce poctivě cvičila a na první pokus je to tam (a to jsme měli doporučeno nesnažit se tři měsíce... nějak jsem to nemohla vydržet :wink: ) Škoda že se o této metodě tak málo ví.....
11. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
no mě záda bolí, nijak zásadně... ale před 3 roky jsem byla na "báječné" masáži na horách... a když mi bolestí už tekly slzy tak mi pan masér tvrdil, že masáž přeci musí bolet.... za 2 dny jsem měla v oblasti beder obří modřiny... od té doby mám zády problém... :frowning2: o Mojžíšce jsem slyšela a dokonce mám knížku se cviky, ale nevím zda je dělám správně... přeci jen u této metody je důležité provedení
11. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
jajkaz:zní to zajimavě já bych někam šla i cvičit a to se cvičí i v těhu nebo ne??? :slight_smile: :wink:
11. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.