• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Suzix, knížku mám taky, ale fyzioterapeut ti dá jen cviky, které konkrétně ty potřebuješ. Nevím, co je horší, jesti necvičit vůbec, nebo bez dohledu... těžko říct.
Adri, já mám ty cviky už upravené. Od té doby, co vím, že jsem těhu, tak mi fyzioter. cviky změnila. Situaci se zády jsem napravila, tak teď už jen udržuji stav....
11. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak hlásím, že mám těhu průkazku a vše je OK. Jsme 8+5tt. V příštích dnech jsem poslaná na odběry krve. A dle paní doktory rostem jako z vody. Termín porodu stanoven na 16.12.2010 - takže na Vánoce budeme snad doma. Další kontrola 7.6.2010., UT 8.6.2010.
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
A už začínám shánět těhu-kalhoty, těhu-sukni. Začíná mi nevyhovovat stávající šatník.
Vy už to na oblečení poznáváte... ?
11. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem byla donucena dnes to oznámit v práci. Šéf to docela pobral a řekl mi ať si vymyslím, jak to po dobu kdy budu uděláme. A dokonce mi řekl, že když mi bude moc špatně, tak ať pracuji z domova. Tak jsem ráda, neboť jsem se už v práci musela vymlouvat, že to dělat nemohu.
Jinak mě dost děsí to, že největší těhu příznaky mám docela silné dloubavé bodání kolem vaječníků, což je někdy až neúnosné.
Tak mám kolikrát strach jestli je vše v pořádku.
Jo a holky , chtěla jsem se zeptat : už jste řešili porodnici, sousedka mě včera úplně vyděsila tím, že už je pomalu čas shánět porodnici, že se registrace dělají od 10tt a někde, že mívají rychle plno.
11. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
samule gratuluju.. když tak mi pak napiš do IP údaje pro tabulku - doplním tě tam :slight_smile:, jinak věci? zrovna dneska jsem se byla podívat koupila jsem novou halenku takovou volnější a koukala jsem po kalhotách - ale to bohužel - nic jsem nevybrala.. nicméně - už to cítím, takže teď tahám jedny kalhoty, co jsem tu měla volnější.. ostatní už se mi nechce brát..
chita - no a copak děláš? jestli se můžu zeptat, já jsem účetní a taky jsem přemýšlela, že to řeknu, že bych třeba mohla občas také pracovat z domova, ale já ještě počkám min. do další kontroly - to už budeme na konci 11. týdne a pak uvidím
11. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
čau holky, mno tak to jsme se hezky sešli... taky jsem účetní :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
sešly... pardon :wink:
11. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem technolog ve výrobě betonových prefabrikátů a transportbetonu. A když po vás chtějí, aby jste dělali a tahali vzorky o váze cca 8 kg , tak jsem to sabotovala. (Člověk je ohnutý a pak to tahá nahoru , 6 m na délku a zase zpátky) A začala jsem se vyhýbat i velkým vibracím z výrobny.
12. kvě 2010 v 06:19  • Odpověz
Ahojky, zatím jen tak v rychlosti hlásím, že vše OK. Máme 3 cm, což odpovídá 10. tt. Krevní testy mi sestřička pochválila, že tak vzorné už dlouho neviděla :wink: Mám fotečku, později přidám. :grinning:
12. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Jajkaz, tak to je super :slight_smile: ti závidím, já jdu na KO v 14:00 už se bojím jak čert :unamused:
12. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Suzi, koukala jsem včera do tvého albíčka, taky sis toho prožila víc než dost... To je mi líto. Ale teď už to musí být ok. :wink: Držím palečky!!! :wink:
12. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
díky za podporu, budu ji potřebovat :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
simasla...ahoj, posílám údaje potřebné k doplnění tabulky :wink: Nick: Nicoleta, věk 37,termín porodu 24.12., srdíčko 6+1,/16.4.,
kontrola lékař 26.5., jména - Antonín/Veronika...pohlaví nevíme :wink:...sand jsem na nic nezapomněla :wink: díky
12. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojte holky,
ráda bych se k vám přidala :slight_smile: Jestli nám to teď dobře dopadne mohli bychom mít doma pod stromečkem o 1 dáreček na víc :sunglasses: Jsem v 9.týdnu a dle UZ mi termín byl spočítán na 16.12. a gynekolog mi to dle PM spočítal na 26.12. - ale je mi tohle celkem záhodou, jestli se nespletl, protože co tu mám výpočet na netu, jakousi tabulku, tak mi také vychází 16.12., tak nevím...-)
Jinak je mi 36 let, a po loňské zkušenosti na genetice mám celkem obavy.....Myslím Nikoleta tu psala o Fertimedu Olomouc a o fakultce? Ještě rozebereme !!!:wink: Mám již průkazku vystavenou, na kontrolu jdu 31.5.ke gynekologovi a 1.6. jsem objednaná na screening v OL, no obávám se obávám.....ale objevila jsem minulý týden tenhle obrovský debativní kroužek a tak se sem chodím uklidňovat bo jestli si ještě jednou prožiji lonějšek, tak s těhu končím...Máme sice jen jednu holčinu doma, ale jaksi sil ubývá :slight_smile: Jinak kupodivu zatím nezvracím, jako, že u prvního jsem probl....-))) do 8. měsíce snad!!! U toho druhého také hrůza....Teď se ráno sotva držím, ale držím :slight_smile: což jsem ráda, člověk je i míň nápadný :sunglasses: ale zase je mi tak divně celý den - dokonce mi bylo i v noci, když jsem se třeba otáčela jakoby mi bylo špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale začala jsem pít zázvorový čaj - je ble - ale zdá se mi, jako by mi to lehce pomohlo.....aspoň v noci jsem v klidu -)

Co se týká hadýrek - no, v práci to zatím tajím, tedy všem to tajím i rodině, jen manžel to samozřejmě ví...dcera asi tuší.. A problém je, že bych to potřebovala utajit ještě do té Olomouce, ale začínají mě být malé kalhoty a špek se tlačí ven :sunglasses: , tak asi budu muset s pravdou ven n. nevím, 3.týdny je hodně dlouhá doba......Chtěla jsem jen mít jistotu, žádný řeči jako minule a ono to pak nevyšlo...pak mě všichni litovali a o to víc prohlíželi :slight_smile: No co vám budu povídat :slight_smile: Dělám ve větší firmě, tož nic moc utajení :sunglasses:

tak to je tak asi zhruba všechno o mě - četla jsem asi poslední 3 stránky, tak jsem chtěla navázat... :slight_smile: :slight_smile: Hezký den a všem přeji klid, pohodu a úsměvná rána :wink:
12. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
a ještě vám povím veselou příhodu, jak to tak tajím :sunglasses: Tak mám bratra s rodinou, sestru také,máti - všichni se často stýkáme, skoro týdně, tak si říkám jak to netajím, že se mi to daří -))....Však v pondělí dovalím rovnou z ultrazvuku a na netu meil od sestry, jestli prý jí nechci svěřit nějaké tajemství, že už mě delší dobu pozoruje a že se jí něco nezdá :slight_smile:) Potvora :wink: No, jestli to je tak i s osatními, hlavně tedy v práci, ani bych se nedivila :slight_smile: Bo zeptat se mě tomu se oni po minulé příhodě logicky, všichni vyhýbají..... No a teď ještě k tomu všechny věci malé....no jak já to v té práci pořeším :angry: :confused: :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nicol – tabulku upravím až dorazím domů.. jedeme za chvilku k faráři.. už se nám blíží termín svatby, tak toho musíme spoustu dohonit, bardot.. téda to bylo vyčerpávající.. věřím, že bude všechno v pořádku, co jiného nám taky zbývá, jinak bychom se z toho museli zbláznit z těch obav.. jinak u mě v práci už se také něco šušká.. ale zatím se mě nikdo nezeptal přímo.. doma to samé.. zaslechla jsem, že prý něco taťka prohlašoval, že jsem určitě těhotná.. tak jsem zvědavá, kdy se to provalí. Chci ale počkat alespoň do kontroly 21.5. - to bych měla být 10tt+3 – takže v 11. týdnu a prý mi Dr. Udělá ultrazvuk, kde zkontroluje nějaké šíjové projasnění – právě kvůli vývojovým vadám, také mi vezmou první krev na tyto testy, tak případně své těhu odhalím až potom.. teda určitě až potom, řekli jsme s Jardou, že to bude takové svatební překvápko a svatbu máme 4.6.2010 – takže tam to všechno rupne :slight_smile:. Za chviličku vyrážím, takže se tu holky zatím mějte hezky :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj hoooolky, tak máme srdeční akce... a máme pidi obyvatele v tom nejzažším rohu gestačního váčku :dizzy_face: ale mám obrovskou radost ... ale zároveň ťuk ťuk ťukám abych nezakřikla. Další kontrolu mám příští týden... jelikož jsem zajímavý vzorek ke sledování jak mi pověděla moje Dr. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
teda jak to teď čtu tak jsem to napsala, že máme 2... ale není to tak .. je 1 :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
ahoj holky,
jestli dovolíte ráda bych se k Vám přidala,TP mi sice vychází na začátek ledna,ale snad Vám to nebude vadit,ňák se mi tu u vás líbí víc
včera jsem byla na první prohlídce u dr.zatím vše ok 3xťuky ťuk(doufám že to tak vydrží min do Vánoc)nález odpovídá 6tt-taková -malá tečička s akcí
další kontrola za tři týdny,pokud bude vše v pořádku,tak krev,moč,tlak atd. a jsem objednaná na screening šíjového projasnění-moc se modlím abych termín nemusela rušit

Bardotka:zdravím a držím pěstí
Suzix:velká gratulace jen tak dál
12. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahojky ještě jednou,
vítám nové dušičky :wink: a všem přeji, aby jejich miminečka jen a jen prospívaly a krásně rostli pro radost svých rodičů :dizzy_face:
Simi, tak další kontrolu mám 2.6. a TP podle UTZ se mi posunul na 10.12.2010 :wink:
Suzi, gratuluji k úspěšné kontrole a hlavné moooooc držím palečky, aby to zdárně pokračovalo :wink:
Holky, tak neskutečně se mi ulevilo, když mi dr. zavedl tu sondu a já toho bobíška zřetelně uviděla.... :dizzy_face: V jeden moment to bylo ještě výraznější než na fotce, kterou mám, mnohem krásněji vidět, ale to nestihl zastavit.... Je tam a roste :dizzy_face: Štěstí moje největší... :wink:
12. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Verunko, vítám tě...a určitě jsme všechny rády, že se ti u nás líbí... taky mám termín v lednu (vlastně se bude asi ještě krapítek postouvat hloubš do ledna)
12. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahojky děvčata, mohla bych se k vám přidat? Chtěla jsem se připojit už dřív, ale po předešlé zkušenosti jsem si raději počkala na prohlídku, jestli bude vše tak, jak má být. Naštěstí srdíčko vidět bylo a délka těhotenství mi dokonce vyšla stejně podle UZ i menstruace. Doufám, že i další prohlídka, za 2 týdny, dopadne dobře. Jinak těhotenská nevolnost mě přepadala u čištění zubů, tak jsem si musela pořídit pastu pro malé děti :slight_smile: a pak se mi dělá zle při pohledu na velký kus masa. Zajímavý je, že když je nakrájené na nudličky, tak mi nevadí. A můžu se utlouct po ovoci a zelenině :slight_smile:, ale to je jen dobře, doufám :slight_smile:.
A všem gratuluji k těhotenství :slight_smile:.
12. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Elyn.s, já tady dneska dělám uvítací výbor... tak tedy vítej :wink: a děkuji za gratulaci ... no já mám pro změnu dneska za sebou první blinkání :stuck_out_tongue_closed_eyes: maso mi obyčejně nevadí, ale dnes k večeři mi stačil pohled :wink: a vlastně mi není špatně ráno, ale večer, tak možná budeme mít doma sůvičku :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
to je hezké, sůvička :slight_smile: já té svojí malé potvoře říkám želvička, podle fotky z UZ :grinning: opravdu tak ta potvůrka vypadá. Sestra přítele mi říkala, ať jí tak ošklivě neříkám, že to není žádný obojživelník, ale mě se to líbí :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
Hezké ráno holky, včera jsem dorazila domů až pozdě večer - úplně mě pohltily přípravy na svatbu... ale zase už jsem objednaná na kosmetice u kadeřníka i na nehtíky... no vyřídila jsem spoustu věcí....
Zasílám upravenou tabulku :slight_smile: a kdo chce, tak toho přidám... pokud jsem tam něco spletla, tak prosím mě informujte do IP :slight_smile:
Děkuji a přeji všem i vašim miminkám krásný den.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/simasla/album/vanoce-2010-a-novy-rok-2011/5210722/
13. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz
Dobré ráno,
Suzix-díky za millé přivítání
Elyn.s-to je hezké želvička
Simasla-ad svatba-brali jsme se nedávno,taková málá velká rychlovka-jedno pondělí jsme se rozhodli a další sobotu byla svatba-vše klaplo na výbornou a bylo to moc fajn
s tabulkou raději počkám do toho 1.6. jsem poseroutka a pak Ti napíšu IP díky
mějte hezký den
13. kvě 2010 v 07:36  • Odpověz
ahoj holky,vítám nově příchozí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
suzix gratulace koukala jsem a budem mít možna skoro stejný datum porodu nebo o den se minem já mám teda zatím 2.1 a na prohlídku jdu 1.6 :grinning: :grinning: :grinning: tak doufám že bude vše ok u všech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojky těhulky, ráda bych se k vám taky přidala. Jenuju s Mirka, je mi 33 let, TP mám podle PM 23.12., srdíčko 4.5.- 6tt+5, další kontrola 25.5. a jména zatím nevíme.
13. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahoj mirko,vítej v klubu těhotných :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj - vítám verunku, elyn i mirkfu a ty jejich želvátka :wink: blahopřeji holky !! To se ale rozrůstáme -))

Simasla ......no vlastně přemýšlím jestli také raději nepočkám s těmi údaji až do června, verunka má pravdu, tak mi Simi asi počkej, pak se ozvu....raději :sunglasses:
13. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.