• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahoj,

přidávám se mezi novoroční těhulky. V úterý jsem byla u dr., už bylo srdíčko a termín máme 3.ledna - což je shodou okolností i den mých narozenin - a ještě pro pobavení // jsem našla v den manželových narozenin (3.5.) - takže tak. Jinak mám dvou a půl letého kluka, miminko jsme plánovali tak o půl roku později, ale přihlásilo se dřív - jsme moc rádi, že to šlo bez jakéhokoliv snažení, páč na toho prvního raubíře jsme čekali 8 měsíců :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Kacerko, vítám tě mezi námi :wink: Teda vy ta data máte krásně rozdělena :dizzy_face: Holky, tak která budete první novoročni? Na to si chvíli počkáme :wink: Držím palečky :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
o první novoroční bude sveden krutý boj :grinning:
13. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
app: jajkaz, jak se ti vede? jsi tu aspoň týden nebyla :confused:
13. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
Zdravím všechny tady... :slight_smile: Tak abych se přidala, já jsem 10tt + 3, takže termín mám zatím na 6. prosince. Chtěla jsem se zeptat jestli je tu někdo z okolí Žatce? Budu se tam v létě stěhovat, tak bych se třeba ráda seznámila také s nějakou nastávající maminkou :wink:
13. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
a jsem trouba přece jenom už :grinning: byla byla :grinning: se tu nějak houfně rozrůstáme
13. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
kde jste kdo :confused: :confused:
13. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
čau adrous, nikde nikdo.... všichni asi pracují.... já jen ležím a je mi blbě... mně prostě není blbě ráno ale od jedný odpolední až do večera...
a co ty jak se vede tobě?
13. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
suzix:mě docela ulevilo,ale já jak se najím je mi zle mám plný a nafouklý břicho a brká se mi je to děs ti řeknu tohle neznám pak pachuť v puse je to prostě fuj :frowning2: :unamused: ted jím tyčinky se sezamov.semínkama :slight_smile: :wink:
13. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
Mně zatím naštěstí nic není, jsem zvědavá, kdy to přijde - s Karlíkem mi taky až tak nic moc nebylo - jen večer takový lehčí nevolnosti - a jednou se mi tedy udělalo pořádně zle, když jsem vařila květák :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
. . . pořád něco uzobávat, to je dobrý - nosím s sebou v kabelce sušenky, kdyby se mi někde udělalo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojky děvčata, konečně jsem dorazila domů z práce. Ti mě tam dnes tak rozčílili, že jsem jednu chvíli měla sto chutí se sebrat a odejít, protože mi to za to nestojí se takhle rozčilovat a nervovat. Byla jsem tak vytočená, že mi ani špatně od žaludku nebylo, ale teď to na mě zase leze :frowning2:. Už nevím, co bych snědla, aby mi bylo líp. Asi vyrazím na nákup ovoce a čokolády, to by mi mohlo udělat dobře na tělu i na duši :slight_smile:. Doufám, že jste měli lepší den a netrápili stresem své želvičky jak já :frowning2: .
13. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
A málem jsem zapomněla: Vítám nově příchozí těhulky! :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Děkuji za přivítání.
Mně je dneska taky "nádherně" zle. Myslela jsem, že budu muset vystoupit z trolejbusu. Zatím nezvracím, ale žaludek mám až v krku. To jsem s malou skoro neznala, to mi bylo špatně, jen když jsem se hned po vylezení z postele nenajedla.
13. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Mě přijde, že mi je zle permanentně celý den. A nejvíc mě rozčiluje ta pachuť v ústech. Jediné, co na to zabírá, je neustále něco jíst, ale to pak budu vypadat jak velryba :grinning: A jsem hrozně unavená. Můžu jít spát v 8 večer a budu vypadat stejně, jak kdybych zalehla do postele o půlnoci :cry: . A stav mojí pleti ani netřeba komentovat, zlatá puberta!
13. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Dobrý večer těhulky,
chci se zeptat předepsal některé z Vás mudr něco,já kvůli předchozímu zamlklému potratu beru duphaston-zdá se mi,nevím jestli je to možné,že se mi po něm zmírnily nevolnosti,jen ta pachut v ústech zůstavá a únava přetrvává :wink:
dobrou klidnou
13. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz
autor
čau holky.. teprve teď jsem se dostala k PC - byli jsme na nákupu a pak jsme dělali utopence, nakládaný hermelín a olomoucké tvarůžky na tu svatbu na večer.. no a jsem grogy... celý den jsem se v práci rozčilovala, takže vím elyn.s jak se cítíš.. navíc teď jsem tak unavená, že se chovám zase ošklivě i k budoucímu manželovi.. takže dost tohohle rozčilování.. a přestaneme se nervovat.. hlavně kvůli miminkům.. dobrou noc.. přeji všem :slight_smile:
PS: nevolnosti mě už přešly, ale ta pleť? to je něco teda.. do toho se mi udělal opar, tak se bojím zda to neublíží miminku
14. kvě 2010 v 00:01  • Odpověz
Ahojky holky,
sizux, občas se tu zjevím a mezi tím lítám všude možně... Tak jsou mé příspěvky takové nejednotné, sem tam :wink:
Verunko, já mám utrogestan. Nevím, neznám ten duphaston, ale myslím, že je to něco podobného. Mě teda nevolnosti nezmírnil (asi, nevím, jak by to bylo bez něj). Ale tlumí a můžou se vyskytnout závratě. Tak jsem ospalá jak medvěd v zimě a celkem výrazněji vnímám změny tlaku - točívá se mi hlava.
Sim, teda to bych nezvládla, tak dlouho ponocovat. Já mám chuť jít spát v 8 hodin, tak podřimuju u televize - to se dívá manžílek...
Holky, představte si, tchýni teď málem trefilo. Našla ve schránce "složenku" na úhradu dluhu 121 000,- za každého člena v domácnosti.... Debilní volební boj o voliče... Kolik lidí to musí vyděsit, neskutečné. :angry:
14. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj jajkaz, mno abych pravdu řekla mě se ta složenka přijde docela dobrá, aspoň si každý uvědomí, kolik FAKT dluží... protože třeba mí rodiče si neuvědomují že "stát" jsou také oni a když dluží "stát" dluží i oni... že pan P. nerozdává z cizího ale z jejich vlastního ..... ale radši bych tady nezabíhala do politických diskusí :slight_smile:
14. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Jasně, je potřeba si to uvědomit, ale po tom, co švagrová řešila za problémy s financemi, my taky máme hypotéku a ručíme barákem (tak zatím bez problémů, ale rodiče z toho nespí...), tak ji to málem složilo ve dveřích...
14. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,

simi - tak opar mám i já, také jsem o tom přemýšlela, jestli to nebude nějaká velá hrůza, no snad nee... Trpívám na to dost a u první holky jsem ho určitě během těhu měla a bylo vše ok...

no, tak já kupodivu nezrvracím a jen se modlím ať se mi to nespustí - bo u obou těhu jsem hned začala zvracet, hrůza!!! Teď je mi tak divně...divně celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:...jen co otevřeu oko, než ho zase zavřu :sunglasses: Koupila jsem si zázvor a manžel mi vařívá čaj, možná to mi to trochu ovlivnilo, těžko říci, ale už se na něj ani nemůžu podívat bo je to pěkně hnusý, prý zas účinný bo ten zázvor cpou všude proti nevolnostem... A přecpávat se nechci - zajídala jsem to zvracení v létě, stejně jsem blula a navíc jsem za 2 měsíce přibrala 6 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Bardot, taky znám takové to nerozhodné celý den - nenajím se je mi divně, sním malinko víc, zase je mi divně... Ale poslední dobou to celkem zvládám. Spíše mě poslední dva dny pálí žáha. To je taky pěkně hnusný. :confounded: Naštěstí mi na to stačí čtvrt, nebo max. půl renne (nevím, jak se to píše), to se prý v těhu může. Tak ta půl tabletka za den miminku snad neuškodí... :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
jo, jo také jsem to zkoušela, znám Renne - je fakt, že jsem to používala hlavně v to léto loni bo proti zvracení člověk udělá cokoliv :slight_smile: , a zrovna včera jsem si říkala, proč to nevyzkouším nyní, třeba mi to pomůže....Mě žáha nepálí, ale jako by se jí chtělo :sunglasses: :grinning: - no jak kdybych byla po opici :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky, mně na pálení žáhy pomáhalo napít se studeného mléka, ale žáha mě začala pálit až tak ke konci druhého trimestru. A taky děsné křeče do nohou.
14. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Zdravím všechny, opět se vracím domů z práce "nadšená" ... Asi si v práci dali za cíl zkusit, jak hodně se dokážu vytočit. Kdybych mohla, tak některý lidi mlátím po hlavě od rána do večera. Je až neskutečný, co někteří dokáží vyplodit za perly :rolling_eyes:.
Dneska jsem zkusila na nevolnost zázvor a můžu vám říct, že to nebyl dobrý nápad, bylo mi ještě hůř, takže mi zbývá a) upít se k smrti mlékem b) jíst, jíst a jíst, až narostu do rozměrů velryby čekající mladé. Vyhlídky jsou to dobré :confounded: . A k mé velké radosti se mi ráno udělal uprostřed čela takový nádherný pupínek. Samozřejmě mě nenapadlo nic jiného než ho zkusit "vyoperovat". Vypadám teď krásně. Už se těším, až se přítel vrátí ze zahraničí. Ten bude překvapený, co to na něj doma čeká za krasavici :grinning: .
14. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
14. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak se konečně ten net zase umoudřil a uvedl do provozu..hurááááááá :wink:)))) Na pálení žáhy Renne, používala jsem ho ke konci těhu...super( Hlavně si nekupujte Gaviscon! :wink:))...jednou mi ho v lékárně vnutili...asi se ho potřebovali zbavit! :wink:)) Je na to v televizi často reklama...tak jsem myslela, kdoví co to bude.... ale opak byl pravdou...jde o velmi aromatická...peprmintem navoněná bílá tekutina, kterou jsem pro její pach i chuť prostě nemohla pozřít! :wink:)) Kromě pálení žáhy ...po požití následovalo ještě okamžité zvracení! :wink:))...tedy efekt nulový! :wink:)))
14. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Nicol, možná má ten peprmint přerazit ten pocit pálení žáhy..... :grinning: Já to teda nikdy nezkoušela, ale Renne je super. Brávám si ho max. po půlkách, někdy i čtvrtkách a zabere. Jo a zkusila jsem i to mléko - taky mi pomohlo :wink: A já studené mléko můžu. Narozdíl od teplého kakaa. To jsem teď v těhu zkusila jen jednou a bylo to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz
ahoj holky!

jo, jo gaviscon jsem v první fázi také zakoupila :grinning: - no, co to je za hnus hnusatý - mám ho ještě v lednici, ale v podstatě na vyhození :slight_smile:
No ono renne je peprmintové, tak příjemmně, ale ten gaviscon je takový slano, hnusno - to bys nepojala fakt humus :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky,nicolet gratulace ke srdíčku a doufám že je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky dalším :slight_smile: :wink:
15. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.