• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 a Nový rok 2011

(Zamčená)
16. března 2011 
Ahoj děvčata,

tak Gaviscon občas používá manžel a mě k tomu stačí čuchnout a je mi z toho šoufl - mně to šíleně připomíná smrádek v ZOO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí nevím, co pálení žáhy je :wink:

Jinak dnes jsme byli dopoledne po nákupech a mám první kousky pro těhu bříško - při prvním těhu jsem to do 20tt neřešila, ale když jsem viděla krásné červené šatky a tílko s volným břuchem, tak jsem neodolala. K tomu jsem koupila netěhu sáčko s krátkými rukávky, tak mám obrovskou radost :wink:
15. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
kacerka:kde jsi sehnala šaty? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdyžtak vyfoť a hoď sem ať se kouknu :grinning: :grinning: :grinning: chci taky jit na nákupy :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
adrous - MM si kupoval tříčtvrťáky v TimeOutu a tam visely krásné červené princessového střihu - takový spíš sportovnější, vzdušný - zkusím odfotit - momentík :wink:
15. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak tady jsou :wink:
15. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
kacerka jsou nadherný zrovna by se mi líbily :slight_smile: :wink: jsouuuu moooooc krásný :slight_smile: :wink:
15. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
kacerka, jsou moc hezké, budeš vypadat jak princezna :slight_smile:
15. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky,

šatky chválím :wink: , skvělá insiprace!! :wink: Asi si na ně zajdu.....bo furt to těhu tutlám, ještě 14 dnů do gentiky, si říkám :sunglasses: . ALe už ani ty poslední rifle neobleču a tak se tu trápím s povoleným knoflíkem :slight_smile: No mám těhu věci, z léta, ale myslím, že jak je nasadím, byť nejsou zcela těhu, že to všem kolegyňkám docvakne...... A tak stále dumám říct-neříct.....No, já k loňské nemilé události nechci jen předbíhat, to proto :sunglasses:
17. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko,

díky za pochvalu šatek :wink: No, jestli vůbec budou zapotřebí u prvního prcka jsem začala vypadat těhotně až někdy v šestém měsíci :grinning: :grinning: :grinning: Ale při druhém by to bříško měla vykouknout o něco dřív, tak je snad unosím - no prodávají se jako netěhu, takže je nosit budu tak jako tak :grinning:

Jinak jsem včera dopoledne špinila, ale od odpoledne zase v poklidu, tak se tím nijak nevzrušuju :wink: Za týden mám jít na kontrolu, to už mi dr. snad prdečka změří a budu vědět, jak odpovídá stáří dle MS - ale podle mejch propočtů by to vycházet mělo :wink:
17. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobré poledne přejem,
tak abych se také vyjádřila k těm nevolnostem... :confounded: Já je mám už od začátku těhu, takže si jej moc zatím neužívám, ale aby nebylo nejhůře, tak nosím stále u sebe nějaké bonbóny a cucám a cucám, tak nějak to zabírá když mám pořád něco v puse. A na pálení žáhy také používám rennie, docela pomáhá a v těhu se může brát bezproblémů. Jinak jsem neustále unavená a nějak se mi nedaří tu únavu přejít. At chodím dřív a nebo později spát, tak to vyjde nastejno. :cry: . Jinak 26.5. jdu konečně na kontrolu zase a tentokrát jde se mnou i přítel, tak uvidíme jak se bude tvářit, ale snad to bude dobré :slight_smile: , už se těším :slight_smile: .
17. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
:sunglasses: Ahoj holky :wink:))...no kdy a únava zkončí??? :grinning: ...už jsem pomalu jak medvěd v zimě :wink:)))....možná je to i tím počasím...sice už nelije jako z konve, ale zase je zima jak na sibiři a duje vítr z hor :grinning: :grinning: :grinning: ...před chvílí nám rozrazil domovní dveře...no toto!!! A to mám jít do toho nečasu ...mám dneska angličtinu...nic neumím, jsem unavená a ještě je tam zima jak v Rusku :wink:)))...myslím, že zase zahrabu v kabicích, kam jsem uložila zimní oblečení a vytáhnu nějkterou z péřovek :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky,
Nicol, tak po víkendu jsem opravdu vyřízená a půjdu si na chviličku lehnout. Mě tu únavu ještě podporuje Utroš. Ten budu brát až do 14. týdne, jak jsem se dověděla...
Co se počasí týká, v sobotu nepršelo, dokonce na 10 minut vysvitlo sluníčko. Večer ale začalo a nepřetržité proudy vody prší až do teď. My naštěstí nemáme problém i když tolik prší, ale přes zaradu nám tečou potůčky vody. Tak už včera manža udělal strouhy a svedl to ke kanálku. No je to hrůza, co se to děje. Chudáci v záplavových oblastech.
17. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
No právě sleduji zprávy o záplavách...myslím, že ten uragán venku není až tak hrozný v porovnání s lidmi, kterých se záplavy fakt bezprostředně týkají :wink:...tak konec stěžování!!! :sunglasses: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
přeji pěkný den všem - tady v Praze normálně teď na chvilku svítilo sluníčko, ale vichr duje.. jako blázen, ještě že jsem v kanceláři.. už se těším na pátek na kontrolu.. no je to směsice těšení a strachu, ale fuj.. určitě bude všechno v pořádku :slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky,no je to děs to počasí :frowning2: :confounded: kdy to přestane už mě to nebaví taky bych furt spala a moje máma taky tak ji říkám že je asi na starý kolena taky těhotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojky děvčata, to počasí mě zabije a navíc mi je čím dál tím víc špatně. Myslela jsem, že ty nevolnosti mají pomalu ustupovat :frowning2:. Už nevím, co s tím mám dělat. Jestli to takhle půjde dál, tak se ani do práce nedoplazím.
Dnes jsem tu šťastnou novinu musela oznámit svému nadřízenému s ohledem na to, kde pracuju. Šéf to vzal s klidem, alespoň se tak tvářil :slight_smile: . Jen doufám, že po kontrole v pátek, nebo po genetice nepřijdu s jinou zprávou :frowning2: . Ale jak psala simasla, určitě to bude v pořádku. Musí :slight_smile: .
17. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
elyn.s...taky mám ten pocit, že nevolnosti snad měly končit...alespoň v to doufám! :wink:))) Nicméně spím kdykoli a kdekoli...tudíž povinnosti váznou :wink:)...asi mě tu doma brzy vymění! :wink:)))Kontrola určitě bude o.k. :sunglasses: ...já se o tom ve svém případě taky neustále přesvědčuju, jinak bych to čekání nevydržela! :grinning: :wink:
17. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
nicoleta, já pevně věřím, že dopadnou kontroly dobře všem :slight_smile: myslet pozitivně! Holky, dobrou noc, vám i vašim zlatíčkám, jdu na kutě, začínají se mi klížit oči a píšu už hlouposti, jak nevidím na klávesnici :grinning: . Mějte se hezky.
17. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
ahojte,
tak jsem šla včera pěkně včera spát se slepicema - no o půlnoci oči jak výr a divně mi bylo, tak jsem se převalovala, převalovala až se mi udělalo zle :frowning2: no a už jsem šla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Také jsem si myslela, že by snad mělo být líp a zatím opak.....V noci jsem to zajedla banánem, říkala jsem si, že žaludek jak je asi překyselený, že potřebuje něco zpracovat - no unsula jsem...Ráno jsem preventivně také kousla do banánu a už jsem za chvíli taky letěla.....No naštěstí, naštěstí! v práci zatím nic..... Asi budu muset zkusit oprášit zázvorový čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - třeba to byl on co mi pomáhal, kdo ví :sunglasses:

Kdo z vás se trápí s nevolnostmi v práci,co? Bo nechci být na neschopence, ale fakt si říkám, že trápit se rozhodně nebudu teda....kor když wc je v 1.patře za rohem ! :sunglasses: To nechci vidět jestli to budu potřebovat :slight_smile: Přestěhovali mi totiž kancelář - dál!! :sunglasses:

Jinak jak to tutlám před všemi, bo to nechci zakřiknout, tak dnes mi to nedalo a šéfce jsem to oznámila - řekla jsem jí ať si na to sedne, tož bylo vidět, co jí asi chci :sunglasses: a pak se usmála a byla úplně v poho - ví co jsem zažívala minule a tak jsem ji vysvětlila, proč to neroztrubuji a že jsem jí to nechtěla říci taky, ale zas je nefér pokud ze dne na den zůstanu doma, také je nechci nechat ve štychu....řekla mi, že to je v poho že to nikde nebude povídat a že kdyby mě lapl třeba slepák, tak se to také bude řešit ze dne na den, tak mám být v klidu a úplně chápe, když zůstanu náhodou doma......Tak mě mile potěšila bo potřebuji klid :sunglasses:
18. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojky,
Bardot, mě teda dr. hned nechal doma. Jednak mi v práci lítají neustále bacily a jednak už mám taky nepříjemné zkušenosti... To je fajn, že to tvá šéfka vzala tak dobře. Tak aby tě nevolnosti brzy opustili a byla jsi v pohodičce :wink:

Mě už teda nevolnosti opustily dříve, ale zůstávala nechuť k jídlu. Což už mě ale taky opouští..... Tak už mi nedělá problém sníst celkem cokoliv.... To se teď bude přibírat :unamused:

Adri, já jsem neustále jak ten medvěd v zimě a tím, že je tak hnusné počasí, tak se ani nedá někam projít, tak jsem nějaká rozlámaná. Fakt už by to chtělo vyrazit na sluníčko. Navíc mám stále za okny už metrové rajčata a pořád nejsou podmínky dát je vem. Kdybych je tam už měla, tak je po nich..... Letos asi budu pěstovat rajčátka doma, nebo co....
18. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že tu řešíte neschopenky...tohle mě docela zajímá... :grinning: Jsem tedy zatím pořád na mateřské, ale pracuji z domu na projektech...prostě co je potřeba...Na plný úvazek nastupuji na dvě firmy v červenci. Část týdne bych opět měla trávit v Praze...no a nejsem si jistá, jak to budu zvládat. zatím mi bývá špatně, nicméně doufám, že se to už brzy upraví...Nedovedu si ale dost dobře předtavit, že by mě doktorka poslala na neschopenku kvůli tomu , že zvracím....beru to tak nějak, že to k tomu patří...nebo přemýšlím špatně? :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě v práci mě všichni podezírají a tajně si šuškají, jen pár vyvolených už ví. Já nemít průkazku od doktora a večer trochu bolesti v podbřišku, tak ani nevím, že jsem těhotná. Tak si jen říkám, že je snad vše v pořádku :wink: Ale jinak k neschopence - doktor se mě ptal rovnou, jestli dělám nějakou těžkou práci a jestli nechci být rovnou doma na rizikovém. Vůbec to neřešil. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
jakaz:no já si chci dát rajčátka na balkon,ale copak to jde??? :frowning2: :angry: mě je furt divně od žaludku ikdyž jsem najezena ani nevim co dát do té pusy aby bylo líp :frowning2: :rolling_eyes: je to fakt děs :rolling_eyes: už ať mi je líp blééé a je aspoň teplo a svití sluníčko dám snad na modlení nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
Adrous, no jo, vás tam ten déšť a voda taky pořádně trápí, co? Já balkon nemám, bohužel. A rajčata tak vysoká, že dávat je za okno, bych je ještě polámala....
18. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
Já chtěla rajčata na zahrádku...ale zahrádka plave :cry:(((...budu muset počkat, až přestane pršet...udělám revizi škod :wink:...a tolik jsme se s malou těšily, jak se tam už měsíc budeme povalovat..i houpačku jsme si k tomuto účelu zakoupily...houpačku málem odnesl vítr ....a zasazená zelenina se topí :wink:)))...ach jo:wink:
18. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Nicol, tam u vás to bylo v tom 97. dost blbé, byla jsem tam zrovna na prázdninách u sestřenčiny babičky.... Jak to vypadá? Vám to zatopilo jen zahrádku nebo i domeček?
Je mi těch zaplavených líto. Tolik trápení...
18. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
jajkaz....No tenkrát ty záplavy byly hrozné, teď je to vcelku v pohodě, jak čtu jsou tu na koníkovi i holky, které se připravují na evakuaci...proti tomu je nějaká utopená mrkev s kedlubnama úúúplný prd!:wink:)))
18. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
ahoj holky, zdravím :wink:
nicoleta - nooo, sama ji to řekla už -) - jsi na mateřské a pracuješ z domu, to je když uznáš za vhodné.....a sama máš obavy z jednoho týdne pokud Ti bude náhodou špatně :slight_smile:

No a teď si vem, že já dělám na střední škole v kanclu, kde mi sem kluci zaměstnanci stále chodí a Ty musíš sedět a usmívat a pracovat :slight_smile:...8 hod...jasně, že nejsem v pozoru furt, ale skrčená u stolu a v pohotovosti být musíš, žádný oddech.. ....a navíc mě přestěhovali o patro níž, tzn. že teď už nemám wc naproti, ale pěkně si musím vyběhnout schody nahoru.... A když jsem tak v noci nespala a zvracela, pak ráno MUSÍŠ vstát a být v práci přesně na 6,30 si pípnout a je Ti stále blujno.....No, nevím nevím... :sunglasses:
S první dcerou mi bývalo tak špatně, že ač jsem to do práce měla cca 300 m do kopce, tak jsem čupěla a blula i u chodníku :slight_smile: No, teď jezdím již autem bo jsme víc z dáli...

Já to blinkání beru také jako samozřejmost, ale jak jsem u prvního dítka byla v práci, tak teď už prostě za každé ceny to tedy rozhodně nee :wink: :sunglasses: Jinak včerejšek se neopakoval a trochu se mi ulevilo, rána sice těžký, ale zatím dobrý..

A tož tak, ono je to těžko a já holky na neschopence úplně chápu....už jen to nemuset vstávat na čas je pohoda a člověku se uleví :sunglasses:
19. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky, držte palce jdu dnes na KO ... bojim, bojim
19. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Krásné poledne holky :wink:
bardotka1...tvůj stav plně chápu, podbně jsem to měla, než se narodila malá :wink:)).. k tomu praštěný arogantní šéf a polovinu týdne jsem musela jezdit pracovat do Prahy (některé projekty jsme měli společné s pražáky)...napřed ale zabezpečit děti a domácnost, aby tu dobu mé nepřítomnosti s tátou přežily... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....no dobře mi tenkrát nebylo vůbec, ale šéfa to prostě nezajímalo...místo aby práce ubral, udělal přesný opak. No a když jsem se u lékaře zmínila....nechápavě na mě zíral...prý těhotenství není nemoc :grinning: :grinning: :grinning: ...Proto si nedovedu dost dobře přesdtavit, že bych se tam znovu zjevila s tím, že je mi ""jen špatně".... :grinning: :grinning: :grinning: ....slyšet podruhé to samé...to už bych asi nezvládla! :grinning: :grinning: :grinning: ...ale na některé z diskusí tu holky psaly, že jim lékař sám nabídl, ať zůstanou doma...tohle jsem já bohužel nikdy nezažila.... :frowning2: ...zatím jsem ještě na mateřské a pracuji na projektech díky netu...až budu muset v červnu zase naplno nastoupit na dvě firmy a jezdit 2,5 hodiny vlakem do Prahy na jedné noze...hm...to bude mazec! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoooooj, tak sláááva odpovídáme 7+3 a máme 1,17 cm :dizzy_face: jupííí... fotečku dám večír
19. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.